Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Pioter_PL    0
coś ty robił na mojej ulicy :blink: a to co tam stoi to parch Cyca, pewnie do kobity przyjechał,mogę go oglądam z okna :lol:

wracalem z pracy i omijalem te jeb... korki :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

chyba nie ma sensu na tym forum puki co pytać czyje to scirocco mk3 bo zdaje mi się że nie ma jeszcze takiego usera tego forum co ma takiego klamota :D:wub:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BASSER    0
chyba nie ma sensu na tym forum puki co pytać czyje to scirocco mk3 bo zdaje mi się że nie ma jeszcze takiego usera tego forum co ma takiego klamota :D:wub:

no dobra to moje obydwie :lol::lol::lol:;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oczywiscie żart :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0

Ta jasne... :lol: ostatnie siano poszło w końcu na składke i pewnie ci basser zabrakło do nowego sciro te 25 ziko co? ^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-Robert-    0
chyba nie ma sensu na tym forum puki co pytać czyje to scirocco mk3 bo zdaje mi się że nie ma jeszcze takiego usera tego forum co ma takiego klamota biggrin.gif wub.gif

 

No i niedługo będzie takie stało na każdym rogu :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BASSER    0

przed chwila sosnowiec ul.pilsudskiego granatowe MK II w strone centrum SO 55...cos tam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pioter_PL    0

dzisiaj przy ul. 17 stycznia w Warszawie zaparkowane szare corrado rej WB... na terenie lotniska z rozbitym lekko prawym blotnikiem kojarzy ktos?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

granatowa sroka GWE z nalepka VW-mani widziana dzisiaj ok 18 kolo Auchan w rumii. mignalem kierownikowi ale widocznie nie byl zainteresowany integrache:/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj wracając z pracy zahaczyłem o os. Majowe (w ZS) i niedaleko reala na ul. andrzejewskiego, na parkingu pod nowymi mini-blokami stał ciemny zielony parch.... Cos jakby Elrey ale zdawalo mi sie ze blachy ZS a Elrey ma (lub przynajmniej miał) FG :P Ktos od nas tam mieszka? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
SeTa    0
Dzisiaj wracając z pracy zahaczyłem o os. Majowe (w ZS) i niedaleko reala na ul. andrzejewskiego, na parkingu pod nowymi mini-blokami stał ciemny zielony parch.... Cos jakby Elrey ale zdawalo mi sie ze blachy ZS a Elrey ma (lub przynajmniej miał) FG :P  Ktos od nas tam mieszka? :)

chyba jakis nowy bo wczesniej go nie widzialem a to jakies 200m ode mnie..ps. nastepnym razem jak bedziesz gdzies tutaj w okolicy to wpadnij postac parchem obok mojego sciro ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
badyl    0

dziś między 13-14 na trasie Wrocław-Poznań czerwone G. Za szybko minął żeby pozdrowić, ale kierowca G jak i ja dobrze się widzieliśmy :) Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0
chyba jakis nowy bo wczesniej go nie widzialem a to jakies 200m ode mnie..ps. nastepnym razem jak bedziesz gdzies tutaj w okolicy to wpadnij postac parchem obok mojego sciro ;)

No wpadnę wpadnę a bywam w okolicach całkiem często :) O ile nie pobłądzę w tych uliczkach... :D Sam wujek Nezzo miał wtedy problemy jak wyjeżdzaliśmy od Ciebie w konwoju :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fest    0

Dzisiaj między 10.30-11.00 we Wrocku ciemny corek na OB albo DB, strzałka była :)

Edytowane przez fest

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BASSER    0

wczoraj ok.17 Sosnowiec (milowice) pod CH real ciemna sroka MK II na Katowickich blachach stanolem kolo niej ale jak wychodzilem juz jej nie bylo.....foto zrobilem ale telefonem wiec nieza bardzo wyszlo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

trasa Chełm-Lublin...Biskupice...czerwony korek...pomachane, pomrugane..nr nie dostrzegłem...(ale chyba to nie darekmurlak)...pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BASSER    0

jakies 20 min.temu bedzin trasa na katowice czerwone sciro GT II na blachach SZA...cos tam B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
thor    0

wlaczcie Discovery Science ;[ przebudowali sciro na .... cos dziwnego ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
thor    0

no i sciro si zepsuło :P złamało sie w pół :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Wczoraj ok 20 znajomu widzialem jakies corrado na polwyspie, mialo jedno swiatlo niedzialajace.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj ckolo 16 niebieski cor chyba to ten ex olotowoz co stal u mnie na wiosce w komisie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
panda86    0

dzisiaj pod Rybnik Plaza(ale nie na głównym parkingu) Czerwony Corr na SR xxxxx ktoś od nas?

 

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.