Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

B_O_N_K    0

Przed chwilką dykta u mnie na parkingu - przybył użyczyć mi prądu ze swego aku :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czarna!    0
A ja widziałem wczoraj w krakowie czarne Scirocco III na krakowskich blachach w okolicach marszowca :)

Ja się właśnie zastanawiam czy to Scirocco rzuciloby mi się w oczy tak jak nasze stare poczciwe autka :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dmkk    0
Ja się właśnie zastanawiam czy to Scirocco rzuciloby mi się w oczy tak jak nasze stare poczciwe autka :rolleyes:

W centrum handlowym przeszłam obok niego dwa razy i dopiero jak zobaczyłam mąża za sterami zwróciłam uwagę, że to nowe sciro :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

wczoraj w polkowicach koło shella.... zielony korr.... stałem 2 auta za nim DBL ..... podejrzewam że to A&A ...kiedys była na forum ...pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafal    0
Ja się właśnie zastanawiam czy to Scirocco rzuciloby mi się w oczy tak jak nasze stare poczciwe autka :rolleyes:

Rzuci sie, rzuci - kilka dni temu przemknelo na Bemowie wsrod samochodow zupelnie zabrudzone nowe Sciro, widac ze jest troche inny niz pozostale.

 

Przy okazji - juz wspominalem - wczoraj 16.01 upolowalem byle Kubusiowe (Red Killer) Corrado na blachach DSW na gierkowce jakies 80 km przed Warszawa. W srodku szczesliwy nowy nabywca Taz z pilotem Mintajem. Wlasnie wracali z zakupow (jak sie bawic, to sie bawic - drugi dzien wracali) :D Obtrabilem i nawet chwile pogadalismy przez telefon.

 

Pozdro,

Rafal

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
Rzuci sie, rzuci - kilka dni temu przemknelo na Bemowie wsrod samochodow zupelnie zabrudzone nowe Sciro, widac ze jest troche inny niz pozostale.

 

Przy okazji - juz wspominalem - wczoraj 16.01 upolowalem byle Kubusiowe (Red Killer) Corrado na blachach DSW na gierkowce jakies 80 km przed Warszawa. W srodku szczesliwy nowy nabywca Taz z pilotem Mintajem. Wlasnie wracali z zakupow (jak sie bawic, to sie bawic - drugi dzien wracali) :D Obtrabilem i nawet chwile pogadalismy przez telefon.

 

Pozdro,

Rafal

hehe zebys slyszal jak zaczalem knlac ze jakis warszawiak pewnie na mnie trabi :lol:

mysle co jest chce przede men isie wcisnac czy jak...a to ucieszony Rafal :lol:

 

hehe fajne spotkanie :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0
Rzuci sie, rzuci - kilka dni temu przemknelo na Bemowie wsrod samochodow zupelnie zabrudzone nowe Sciro, widac ze jest troche inny niz pozostale.

 

Przy okazji - juz wspominalem - wczoraj 16.01 upolowalem byle Kubusiowe (Red Killer) Corrado na blachach DSW na gierkowce jakies 80 km przed Warszawa. W srodku szczesliwy nowy nabywca Taz z pilotem Mintajem. Wlasnie wracali z zakupow (jak sie bawic, to sie bawic - drugi dzien wracali) :D Obtrabilem i nawet chwile pogadalismy przez telefon.

 

Pozdro,

Rafal

Kurna że też was nie upolowałem . Jechałem pare minut za wami

Edytowane przez kostek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

a ja kilka razy w tygodniu widuje jakies ciemne corrado blachy chyba LCH... w lublinie w okolicach ulicy filaretów i wileńskiej wczesniej na jakiś nawet atrakcyjnych felgach a teraz na bandyckich czarnych stalówkach ze sciągnietym na zime pługiem nawet czasem mu pomacham <_< nie wiem to klubowe?zna ktoś moze bo jakiś czubek nim czasem jezdzi :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dykta    0
Rzuci sie, rzuci - kilka dni temu przemknelo na Bemowie wsrod samochodow zupelnie zabrudzone nowe Sciro, widac ze jest troche inny niz pozostale.

 

Przy okazji - juz wspominalem - wczoraj 16.01 upolowalem byle Kubusiowe (Red Killer) Corrado na blachach DSW na gierkowce jakies 80 km przed Warszawa. W srodku szczesliwy nowy nabywca Taz z pilotem Mintajem. Wlasnie wracali z zakupow (jak sie bawic, to sie bawic - drugi dzien wracali) :D Obtrabilem i nawet chwile pogadalismy przez telefon.

 

Pozdro,

Rafal

łatwo poznac nowe sciroo po klamkach jak lodowce ....

kto te klamki dopuscił do ruchu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
YaMsChA    0

Koras widziany w Poznaniu.

 

 

Pojawią się dwa całkiem milutkie projekty Corrado - jeden z wlpkp - człowiek, który mi składał parcha znów dostał pierdolca i po 3 letniej przerwie zakupi Corrado vr6 ojjj będzie piękny!....już o to się postaramy nie to co białe plamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czarna!    0
łatwo poznac nowe sciroo po klamkach jak lodowce ....

kto te klamki dopuscił do ruchu

Czyli jednak coś skupi moja uwagę :lol:

Wystające klamki :lol::lol:

 

A tak serio to musimy w końcu z Kickiem podjechać pod jakis salon VW i go oblukać na zywo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
matash    0

2 dni temu czerwona Sroka KWA>>>> chyba ta sama co widzial Daniel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafal    0

Przed chwila pod moimi onami przejechala sliczna blekitno / niebieska (!) nowa Sciranga.

 

R

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BASSER    0

dzisiaj Sosnowiec ul.gospodarcza obok kościoła ładna sztuka nowy model

 

zdjcie143zd3.th.jpg

 

zdjcie144cu1.th.jpg

 

 

zdiecia niestety robione telefonem...z tego co widze niedawno zakupiony...czekalem chwile ale nikt nie przyszedl :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paciu    0
Koras widziany w Poznaniu.

 

 

Pojawią się dwa całkiem milutkie projekty Corrado - jeden z wlpkp - człowiek, który mi składał parcha znów dostał pierdolca i po 3 letniej przerwie zakupi Corrado vr6 ojjj będzie piękny!....już o to się postaramy nie to co białe plamy.

byłe corrado Juriego-Gtd tez wyladowało w poznaniu :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pim    0

Czyja jest czerwona Sroczka mk2 którą regularnie widuję pod PG? Ktoś kojarzy ?

Edytowane przez Pim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pim    0

A może ktoś z Was kojarzy Corrka który widywany był na Zakopiańskiej 40? Moja tam mieszka - nie raz moje mk2 stało obok ów Corrka , który swoją drogą stoi na kozackiej glebie (dokładka po asfalcie - chłopie jak ty jeździsz po łostowickiej? :D )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

corr grexona...mojego zreszta też widziałeś tam nie raz ;)

heh...ten czarny mat :P

 

a swoją drogą dziś na drodze nr 7 w okolicach elbląga widziany ciemny parch na GWE ;)

Edytowane przez Marian

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.