Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Karpiu    0
to chyba mało możliwe bo Taz z Praxem byli w drodze do warszawy.

 

 

mam jeszcze fote :D ale to jutro ;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RoleK    0

Karpiu czy to ty rozmawiałeś z Rekinem przy jego polówce o czerwonych Corradach z DOA i DDZ ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Dzisiaj na wylocie z włocławka w stronę wawy , widziane czarne corrado na CW....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karpiu    0
Karpiu czy to ty rozmawiałeś z Rekinem przy jego polówce o czerwonych Corradach z DOA i DDZ ?

 

 

Nie znam Rekina :P ale moze mnie kojarzyc z ubioru :P Mialem oldscholowa pomaranczowa bluze adidasa z czarnym wykonczeniem :P chyba nikt takiej nie ma.... bo w niemczech to wszyscy to EMO cioty :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ogur    0

Niebieskie G60 widziane w okolicach Zientka na Francuskiej w katowicach pozdro jakby to był ktoś z forum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RoleK    0
Nie znam Rekina :P ale moze mnie kojarzyc z ubioru :P Mialem oldscholowa pomaranczowa bluze adidasa z czarnym wykonczeniem :P chyba nikt takiej nie ma.... bo w niemczech to wszyscy to EMO cioty :|

 

Rozumiem, bo ja stałem z Rekinem i ktoś podszedł i mówił, że jest z klubu Corrado i zaczęłą się gadka o Corrku Batiego i tego drugiego (DOA- niestety nie kojarze), myśłałem, że to ty, ale mniejsza już o to ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0
Niebieskie G60 widziane w okolicach Zientka na Francuskiej w katowicach pozdro jakby to był ktoś z forum

jasno niebieskie na blachach SMI....?? jak tak to widzialem je pare dni temu jak lecialo z katowic na mikolow

 

 

 

dzisiaj kolo famuru w katowicach widziany czerwony Corr na blachach SRC.... skrecal z kosciuszki na armii krajowej

panda to ktos od Ciebie z wioski?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

Dzisiaj w okolicach 9:00 ciemne Scirocco II na WU na parkingu przy Wisłostradzie niedaleko Bavaria Motors czy jak się to tam nazywa (diler BMW).

 

Pozdro :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

A ja dzisiaj w pracy przysnąłem na chwile i przyśniła mi się ulica obok której pracuję oraz parkuję swojego parcha i widziałem na niej przejeżdżające czarne corrado full seria :P

 

Niestety bardzo rzadko mam okazję przysnąć w pracy i równie rzadko (albo jeszcze rzadziej) mam okazję zobaczyć na jawie ładnego corra w ZS, poza znajomymi oczywiście :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

wczoraj jakieś czarne na stalówkach kolo media markt chyba siakaś śmiećnastka bo tak gadało....godz 22-23

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

Tak po kolei:

dzisiaj oczywiście:

1. Żółte Corrado LBP.... w Nałęczowie, zatrzymaliśmy się na środku skrzyżowania- kolega nie z foruma, ale dałem namiar- jeśli zapamięta :>

2. Białe Scirocco MK1 kilka kilometrów przed Rzeszowem,

3. Czerwone Corrado w Jasionce naprzeciwko wylotu z lotniska koło Banku Spółdzielczego (warsztat jakiś, czy co?) zrobiony na gładko bez klamek znaczy i z zaspawanymi rynnami - rej z Łańcuta,

4. Na BP w Stobiernej 2,0 16V z zapinkami na masce- trochę sponiewierane; pogadane, namiar również przekazałem,

5. Na wlocie do miejscowości Jeżowe 100% mijałem Corrado, ale pora była już późna :ph34r: i nie wiem jakie :blink:

 

To wszystko jednego dnia i na wcale nie długiej trasie.

Pozdrawiam właścicieli :)

Darek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

Dzis kolo 19 Yoda przy skrzyżowaniu Wawelskiej i Żwirki i Wigury w Wawie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0
3. Czerwone Corrado w Jasionce naprzeciwko wylotu z lotniska koło Banku Spółdzielczego (warsztat jakiś, czy co?) zrobiony na gładko bez klamek znaczy i z zaspawanymi rynnami - rej z Łańcuta,

 

Może to Rechol, albo jakiś Jego miejscowy naśladowca. :P A ja dzisiaj rano widziałem w Lublinie srebrny napis na jakiejś terenówce "www.corrado.lublin.pl" czy jakoś tak. :) A wieczorem czarne corrado mknące w stronę Lublina widziane w Garbowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj po 17 widziany parch Nezza ze swoim właścicielem :D

Postane chwile i pogadane, nie mogłem oczywiscie nie skorzystać z okazji i nie wypytać Guru o kilka nurtujących mnie spraw :P

Poza tym uświadomiłem sobie że pierwszy raz miałem okazję posłuchać vra tak bezpośrednio i normalnie byłem w wielkim szoku :blink:

 

Teraz już wiem że prędzej czy później to vr zajmie miejsce mojej kosiarki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0
4. Na BP w Stobiernej 2,0 16V z zapinkami na masce- trochę sponiewierane; pogadane, namiar również przekazałem,

 

 

fioletowe ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

a ja wczoraj w lublinie gdzies przedpoludniem widzlem w okolicach majdanka , ciemne corrado VR6 na blachach LU... chyba siakies nowe u nas, na pasie tylnym mial wyklejona chyba ksywke bo pisało: BULBO ;>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj jak kupowalem filtry dla mlodego to koles obok kupowal cos do corrado g60, zapytalem sie go czy jest z forum, ale powiedzial, ze do dla kolegi i raczej na forum nie jest... to zaprosilem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.