Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Paloma    0

Przed chwilOM widziane Państwo AA w Vr6, oraz Emigrant w G60...u mnie pod aptekOM :>

 

...wyruszyli w małego tripa...Adaś ma jakiś niecny plan...mówię wam, ale nie chciał się pochwalić...czyżby kolejne rrado? :> tego dowiemy się w następnym odcinku telenoweli...

Edytowane przez Paloma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

wczoraj na rondzie uniwersyteckim na redzie czarne corrado na starych blachach SCI :rolleyes: jakis starszy pan po 50 smigal ostro :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Dzisiaj około 11 na trasie Lublin - Chełm widziane czarne corrado. Nie zauważyliśmy jakie blachy, bo śmigało w przeciwną stronę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

ja wczoraj w lublinie na zemborzyckiej białe scirocco mk2 na LU.., dzisiaj trasa biłgoraj lublin najpierw jakieś niebieskawe sciro mk2 na LBL.., a później już przed lublinem czarne mk3 na LU...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zdjcie0345.jpg

 

W Piątek :) Corrado w Corq :)

 

Nawet się zrównałem z kierownikiem, ale.. coś tam gmerał przy zegarkach więc nie przeszkadzałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kwass    0

Dzis na borowskiej po poludniu widziany niebieski cor na DW pozniej po 18:00 widziany zółty jakieś panie wiózł... Żółty mam nadzieje ze zawitasz z paniami na spocie :P

Edytowane przez Kwass

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

wczoraj ok. 9 rano w Jankach wyjechało za mną fioletowe Corrado na KBRach- wszystko byłoby spoko, gdyby nie ten badlook :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielllVW    0

Dzisiaj około 11 na trasie Lublin - Chełm widziane czarne corrado. Nie zauważyliśmy jakie blachy, bo śmigało w przeciwną stronę.

 

 

to mogłem być ja, ale nie czarne tylko ciemna śliwka, z piask leciałem w strone lublina o tej porze, na czarnych felgach alu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dykta    0

wczoraj ok. 9 rano w Jankach wyjechało za mną fioletowe Corrado na KBRach- wszystko byłoby spoko, gdyby nie ten badlook :P

kbr 297w ?

czyzby własciciel juz nie mojego corrado nie przerejestrował fury ???

trochu mnie to martwi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

dykta, zgadza się takie coś było- na xenonie i z badlookiem. w środku 2 gówniarzy i lachon- chcieli mnie dogonić, ale nie bardzo im wyszło... Szpan nie udany ;) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

Dzis widzialem biale corrado w monachium na ulicy Kasselberg a numery to TK 59846 i na tylnej szybie duza naklejka DESPERADOS to ktos od nas??

Edytowane przez rafal.g

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dykta    0

dykta, zgadza się takie coś było- na xenonie i z badlookiem. w środku 2 gówniarzy i lachon- chcieli mnie dogonić, ale nie bardzo im wyszło... Szpan nie udany ;) ;)

to mnie nie ucieszyłes :(

nie martwie sie tym ze Cie nie dogonili ale tym ze na moich blachach...

a ubezpiecznie wymówiłem juz z miesiac temu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

chyba skoro wyrejestrowałeś i wymówiłeś ubezpieczanie, to nowy właściciel ma problem nie Ty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

OC mają na siebie, trzynaj umowę kupna- sprzedaży i nic się nie martw ;) Znam jednego takiego co na blachach poprzedniego właściciela jeździ już 3 rok... Nie jest to normalne, ale to normalne, że coś jest nienormalne w tym kraju :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dykta    0

chyba skoro wyrejestrowałeś i wymówiłeś ubezpieczanie, to nowy właściciel ma problem nie Ty.

mam obowiazek wyrejestrowac?

tylko wymeldowałem sie z PZU.

ok doczytałem mam obowiazek 30 dni od zbycia samochodu- kar nie ma. Będę w małopolsce w łikend moze sie uda.

Edytowane przez dykta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

nie masz takiego obowiązku, obowiązek przejestrowania ma nabywca pojazdu... Wyrejestrować moższesz po zezłomowaniu. Poprostu jak ubezpieczyciel się dopatrzy, że nowy właściel płacił zaniżoną stawkę OC (bo pewnie dlatego nie przerejstrowali) to przyśle im wyrównanie.

 

 

edit: Możesz przytoczyć ten artykuł? Jak wyrejestrujesz to powstanie ciekawa sytuacja :)

Edytowane przez kicaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dykta    0

nie masz takiego obowiązku, obowiązek przejestrowania ma nabywca pojazdu... Wyrejestrować moższesz po zezłomowaniu. Poprostu jak ubezpieczyciel się dopatrzy, że nowy właściel płacił zaniżoną stawkę OC (bo pewnie dlatego nie przerejstrowali) to przyśle im wyrównanie.

 

 

edit: Możesz przytoczyć ten artykuł? Jak wyrejestrujesz to powstanie ciekawa sytuacja :)

Na byłym właścicielu samochodu ciąży obowiązek nie tyle wyrejestrowania, co zawiadomienia o zbyciu zarejestrowanego pojazdu. Mówi o tym art. 78 ust. 2 ustawy – Prawo o ruchu drogowym: „Właściciel pojazdu zarejestrowanego jest obowiązany zawiadomić w terminie nie przekraczającym 30 dni starostę o nabyciu lub zbyciu pojazdu (…)”.

Samo zgłoszenie sprzedaży nie jest równoznaczne z wyrejestrowaniem. Od decyzji odmawiającej przyjęcia zgłoszenia zbycia pojazdu można się odwołać do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Trzeba to zrobić w ciągu 14 dni od daty doręczenia odmowy za pośrednictwem wydziału komunikacji.

 

 

 

Podstawa prawna:

 

- Ustawa z 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (tekst jednolity Dz.U. Nr 108 z 2005 r., poz. 908 z późn. zm.),

 

- Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 22 lipca 2002 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz.U. Nr 133 z 2002 r., poz. 1123 z późn. zm.).

 

CZYLI ZGŁOSZENIE SPRZEDAZY NIE WYREJESTROWANIE.

http://www.motofakty.pl/artykul/powiadom_urzad_o_sprzedazy_auta.html

Edytowane przez dykta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

widzisz, człowiek uczy się całe życie- sam o tym nie wiedziałem, że trzeba powiadomić o zbyciu pojazdu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czarna!    0

Wczoraj w Kobyłce Corrado grafitowe na WOR.... a dziś W Raszynie białe Scirocco MK3 na WF ... a potem na trasie katowickiej czarne Scirocco MK2 chyba 16 V. Żadne niezintegrowane i niekumate -_-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

W poniedziałek koło Krosna ciemny kor na RK... a dzisiaj w skarżysku koło BP Dziadek swoim A8 :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj ciemne sciro mk2 przy sklepie na rogu daszynskiego i halcnowskiej w bielsku bialej :P blach nie dojzalem :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

wczoraj ciemne sciro mk2 przy sklepie na rogu daszynskiego i halcnowskiej w bielsku bialej :P blach nie dojzalem :P

 

czym ty się teraz szczew zajmujesz, że tak krążysz po polszy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

przeca ze Skoczowa do Bielska jest raptem 20-30km, wiec o jakim krazeniu po PL mowa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.