Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

madKOWAL    0

dzisiaj na gieldzie w Kielcach ciemne Corrado G60 blachy TOS, 98000km przebiegu orginalnie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Wracając z jeziora w Boszkowie widziałem białego kora USA na parkingu pod marketem.Rejestracja WE xxxxxx.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Dziś wieczorem w Markuszowie jakies ciemne Corrado w stronę Lublina sobie śmignęło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

dzis na polwyspie granatowe sciro nli czy jakos tak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czarna!    0

Tydzień temu zauważone czarne Scirocco Mk3 w Sulejówku...

Następnie w sobotę białe Mk3 w Nałęczowie...

i właśnie to ciemne Corrado w Markuszowie co Adanio widział, pogadane na CB :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

w czwartek granatowe corrado na BI w bialymstoku (juz nie pierwszy raz je widze), a w sobote czerwone z czarna maska na BSK, prawdopodobnie do Augustowa polecialo :P (kiedys na CB z nim zagadalem, tez juz kilka lat jezdzi)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Piter    0

dzis w dzierzoniowie na szrocie do sprzedania za 2000pln

straszna rzepa z silnikiem td

20100823j.th.jpg

 

20100823002.th.jpg

 

20100823001.th.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slawekbsk    0

w czwartek granatowe corrado na BI w bialymstoku (juz nie pierwszy raz je widze), a w sobote czerwone z czarna maska na BSK, prawdopodobnie do Augustowa polecialo :P (kiedys na CB z nim zagadalem, tez juz kilka lat jezdzi)

z czarna maska na bsk to ja jezdze ^_^ a w sobote pedzilismy do augustowa na wesele dzikusa :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja w poniedziałek byłem we Wrocławiu, widziałem ze dwa corry, czarnego i czerwonego , jednak, takie tam dziury i ogólnie lipa z drogami że patrzyłem jak by tu zawiasu nie pourywać i nie cykałem fotek :) Potem w Wałbrzychu jadąc jeszcze dalej... napotkałem takiego osobnika :)

20100823065.th.jpg

20100823066.th.jpg

 

Troszkę brudny , chyba spojler nie działa bo był podniesiony no i na mój gust jakiś taki wydech nie bardzo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

czerwony mowisz.... :huh: a tak serio jak na glebie białe fele to kihon, jak cross country na 17" to kwass, ewentualnie badyl.... no chyba ze mial rejestracje FZG to troche inna bajka

 

 

edit. a ten ze zdjecia to Macka S. 16v w automacie... troche niszczeje ten korrek za kazdym razem jak go widze -_-

Edytowane przez KATAryna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tym czerwonym to serio nie powiem nic więcej, coś mi migneło, wyglądał ok , nie zdążyłem złapać telefonu i cyknąć focisza, Jak by nie te jeb*** doły to bym go gonił i robił foto relacje :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

z czarna maska na bsk to ja jezdze ^_^ a w sobote pedzilismy do augustowa na wesele dzikusa :D

jechalem e36 z mojego podpisu, mogles zauwazyc, dwa razy sie minelismy :P a na CB to zagadalem kiedys kolo Krasnego chyba, jak jechales do marcina po graty, w tamtym roku to bylo. jakos poczatek lipca chyba, bo jechalem papiery na studia skladac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

wczoraj po 20 w Zs na ul.Ku Słoncu szare sciro ZS tablice,starszy pan na oko po 60 smigal pomachal nawet sie nie spodziewalam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0

Przed chwilą na wylocie z Rzeszowa na Lublin strasznie czerwona sroczka dwójeczka, nie zauważyłam rejestracji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

mały ot. Asiu którędy wracacie z Rzeszowa do Lublina? Rzeszów - Jarosław - Narol - Bełżec - Zamość - Lublin?? :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0

A dłużej to się nie da? :lol: Wracamy Rzeszów - Janów Lubelski - Kraśnik, żeby było jak najkrócej - wychodzi Nam 181 km. Ale jutro będziemy w Krasnobrodzie, więc można jakiegoś spota ukręcić wieczorowego. :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

a najdalej bo przez moje okolice :P no w sumie czemu nie. ktoś się pisze? z zamojszczyzny :> jak ogarnę korka to chętnie przyjade :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hasan    0

lece przez węgry miejscowość Bócsa i nagle taki szyld:)niestety zamkniete bylo:(

dsc00185r.jpg

poza tym trasa dalej leci i po drodze 2 sroki II na rumuni szok odpicowane ale niedalo rady foty strzelic. Trasy po niemcowni robie i raz sroke widzialem a w rumuni pierwszy raz i odrazu 2szt:)

ps. niepolecam tego kraju na trasy:)

Edytowane przez hasan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.