Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

poprostu    0

Sory Asia, ale ost. to ledwo żyję.

W nocy do pracy, dni do roboty..

BTW:

piątek rano biała Sroczka MKII koło LPCu na Puławskiej; oklejona sporą ilością naklejek na DZA,

dzisiaj rano L0 GROKA w Lublinie - Kraśnicka-Głęboka - w środku dwie dziewczynychytry.GIF pomachane/odmachane.

Coś mi się wydaje, że pojawią się nowe klubowiczki..

 

PS

Tradycyjnie Sciro i w Konopnicy to co zawsze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

dzisiaj rano L0 GROKA w Lublinie - Kraśnicka-Głęboka - w środku dwie dziewczynychytry.GIF pomachane/odmachane.

Coś mi się wydaje, że pojawią się nowe klubowiczki..

 

Daruś ta dziewczyna jest chyba najwytrwalszą właścicielką cora w lublinie, bo chyba nikt nie ma go dłużej, ale nigdy nie była na żadnym spocie z tego co wiem <_< wiec nie wiem czy uda ci sie pozyskać nowe klubowiczki :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gietek    0

Ja wczoraj fioletowa sroczka mk2 standardowo w Radzyniu i Wisznicach Pleskigo vr6.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

kata, to jednego z braci g60- a dokładnie krzaczek, jego brat ma "zwykłe" g60 z jedym kubłem w środku, a on to 16vG60, parę razy byli oni u nas na spocie, pare razy na spocie u mnie pod akademikiem :) a to auto co jest na filmiku chyba z tego co kojarze to były cor kozy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
L1 KAMIL    0

w Niedziele w Kielcach L1 Kamil :)

 

Tak dokładnie to ja w sprawach biznesowych byłem :) - w sumie to w tym sezonie pierwsza jazda jak go wyciągnąłem po zimowaniu i pojechał przyjechał bez żadnych problemów :) - to obala mit który nie raz na forum czytałem ze G60 potrafi się tylko psuć :) i jak się dba to się ma auto nie zawodne :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
L1 KAMIL    0

Daruś ta dziewczyna jest chyba najwytrwalszą właścicielką cora w lublinie, bo chyba nikt nie ma go dłużej, ale nigdy nie była na żadnym spocie z tego co wiem <_< wiec nie wiem czy uda ci sie pozyskać nowe klubowiczki :P

 

 

Smyku była kiedyś na spocie regionalnym :) z tego co mi wiadomo to raczej nie jeździ na żadne spoty kiedyś ją z Szelim zaczepiliśmy i przyjechała w tedy to spoty liczyły 3-4 corry :) wiec bardzo, ale to bardzo stare dzieje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

kto wczoraj był na cargo na blacha RP, jakiś czarny corek a wśrodku dziewczyny :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dmkk    0

Wczoraj, ZS, Gdańska, przy Shell'u około 22.00 corek na ZS.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
artur33    0

dziś w iławie widziene 2 razy czerwone corrado rejestracja nol czy to ktos od nas z clubu pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Michal_NIL    0

dzisiaj na parkingu przed Emka w Koszalinie czarne Corrado na blachach ze Szczecinka.

Edytowane przez Michal_NIL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

ja wczoraj widziałem kobietę legendę w swoim legendarnym corrado, oczywiście chodzi o nasz chełmski teren, czyli bordowe corrado w pełni seria, nawet jest na sprzedaż za 2tys zł <_< ale z fabrycznego g60 nie został niestety kompresor, ale ku uciesze zastąpniono go lpg,

ogólnie cięzki temat, ale do codziennego tłuczenia myślę że by było zamiast jakiegoś równie marnego pordzwiałego golfa 3 edycji nczy równie wspaniałego użytkowgo auta :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
igor_vw    0

Dzisiaj ok 19 na Autostradzie A1 czerwone Corrado na blachach GD stojące na pasie awaryjnym. Zatrzymałem się, chłopaki czekali już na lawette.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
moonmaker05    0

ostatnio wymieniałem opony w warszawie na arkuszowej w batex-pol żuchowscy, corrado jednego z pracowników WB białe, inpro z przodu, wydaje mi się ze 16v

Edytowane przez moonmaker05

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

dzisiaj czarna sroka mk2, na stalakach i pojedyńczych lampach chyba pod elektrykiem w Zamościu, Vjaron to nie Moniki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bujson    0

Wczoraj okolo 21:30~~ w Galerii Baltyckiej na parkingu sroczka mk2, zielona, GD899** chyba pracownika myjni...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maslo    0

Ponoć dziś w Oławie na placu Piłsudskiego, stało (a raczej właśnie stoi) złote Corrado na blachach DOA. Nie moje ale złudnie podobne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj przed 15 w katowicach z mikolowskiej w ligocka poleciala ciemna sroczka mk2 na pojedynczej lampie i blachach SH :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VOLCIK    0

Dzisiaj około godziny 13:00 na autostradzie A4 (okolice 202km ;) ) czerwone Scirocco (chyba MK2) pomykało w stronę Wrocławia, a ja niestety w przeciwnym kierunku więc nie było jak się przyjrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

wczoraj przed 15 w katowicach z mikolowskiej w ligocka poleciala ciemna sroczka mk2 na pojedynczej lampie i blachach SH :)

Paulus?

 

co robiles u mnie na wsi:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fenri    0

To raczej na 100% był Paulus, a Szczewuś to coś ostatnio często bywa w naszych rejonach :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maslo    0

Dziś bordowo Corek, DWR z naklejką vwgolf.pl ok. 15

Oława rondo na 1-go Maja.

Gość mi machną ale raczej się nie domyślił, bo byłem na rowerze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dario    0

Piękny korek minął mnie dziś po 17:00 na A4 z Krakowa w stronę Szarowa.

 

Kto to?

 

post-6080-1303064414,2478_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

najpierw rano na gieldzie fioletowe 16v '92 za 7,5. nie ogladalem, tylko tak na pierwszy rzut oka jak za taka kase to moze i warto.

pozniej na rozpoczeciu sezonu 16v pawła z bielska i marcina z sokółki. no i scirocco boylera :D (i jeszcze jedno mojego brata, ale te to czesto widze :D). o nowych sciro to nie pisze, bo ostatnio czesto widuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.