Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

janek    0

Wczoraj widziana "służbówka" małrycego na podwórku u oskara :D :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
janek    0

oskar corrka na czesci rozprzedaje :D zaczołem od silnika rozbiurke :D haha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

dzisiaj ok. 18stej na 7-ce w Nidzicy mijałem się z czerwonawym Correm chyba na jakims pakiecie Riegera czy coś- progi widziałem tylko, bo szybko było :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Dzisiaj o 14:30 w Sławnie koło Radomia czarne corrado na prywatnej posesji .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

A ja dzis na parkingu siedziby mojej firmy zaowazylem parkujace bordowe corrado z ktorego wysiadl starszy gosc ok 55 lat z teczuszka i pomknol do biora,dowiedzialem sie od kumpla ze parkuje tam 3 razy w tygodniu bo jest menagerem jakiegos zespolu muzycznego.Cor ori vr6 w mega super stanie nie widzialem lepiej utrzymanego recaro wygladalo jak by wczoraj z salonu wyjechalo.Musze zapytac moze bedzie chcial sprzedac,stan mega mega super

Edytowane przez rafal.g

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

A Ciebie to jakaś rypaksoza dopadła ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jooby    0

Napotkane wczoraj w Pile, w okolicach ulicy Dąbrowskiego. Całkiem przyzwoicie się prezentowało

 

post-8685-0-72770700-1426703023_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Wczoraj około godziny 11 widziana czrna sroka skręcająca z Sobieskiego w Wilanowską. Tablic nie zarejestrowałem ale dość dobrze się odpychała

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

konstanty, jak polerowane estrolki miał i chromowane listwy, to był Jomin, czasami pojawiał się na zlotach corrado, teraz pod maską ma G60, więc daje rade :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

konstanty, jak polerowane estrolki miał i chromowane listwy, to był Jomin, czasami pojawiał się na zlotach corrado, teraz pod maską ma G60, więc daje rade :)

Za szybko jechał ale odpychał sie dobrze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
voytecvr6    0

Piątek, okolice godziny 18, droga między Kraśnikiem a Janowem Lubelskim. Jadę sobie dość skutecznie połykając inne auta moją strzałą 1.6 w dieselu, a tu nagle coś mi siada na ogonie - ale dosłownie doszedł mnie jak myśliwiec! Myślę sobie grzecznie zjadę, ścigać się nie będę bo widzę że grubo tam pod maską, jeszcze nie skończyłem wyprzedzać ostatniego auta a ten mi siedzi na ogonie. Patrzę przerażony w te lusterka... kurde, znajome lampy... czy to możliwe ??? To... i w tym momencie mój 4,5 letni syn woła do mnie - Tato zobacz, Siropko nas wyprzedza (czy ja dobrze usłyszałem ? A może powiedział "objeżdża?" :D) ... po czym dodaje - goń go mówię Ci.. No to ja redukcja (przyzwyczajenie z VR6), z 4 na 3, silnik wyje, czerwone pole (4 tyś obrotów), na liczniku ledwo 120...... OMG, myślę sobie, kurwić przy dziecku nie będę, przerzucam z powrotem na 4 i jakimś cudem być może go dogonię... Scirocco gna niemiłosiernie, łyka wszystko jak leci, ja prawie już przebiłem nogą podłogę na wylot od wciskania gazu... w końcu dopadłem (też znam tę drogę, a co :D), mrugam, trąbię... reakcja jakby odwrotna - Scirocco przyspiesza i tyle go widzieli, myślę sobie - nie dziwne że się nie zatrzymuje, sam bym się nie zatrzymał jakby mi jakiś wieśniak ze skody migał długimi... po chwili udaje mi się go dopaść ponownie, nie daję za wygraną, mrugam, trąbię... w końcu Scirocco zatrzymuje się na przystanku... Przybijamy piąteczkę ! Kierowca okazuje się przesympatycznym młodym człowiekiem.

 

Kolego ze Scirocco, pozdrawiam Cię serdecznie. Zobaczyć jak zdrowa furka łyka wszystko bez pierdnięcia, idzie jak burza.. bezcenne ! Piękne Scirocco, piękny silnik (widać, że się napracowałeś). Oby do zobaczenia na jakimś najbliższym zlocie !

 

 

(PS -wróciłem do auta, siadam... a mój syn do mnie - już wróciłeś ? Kolega nie chciał z tobą gadać, bo mamy skodę ? Haha, strzał w dziesiątkę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
AquariusQQ    0

wczoraj kolo 11:30 na ulicy Lodowe na "trasie" giełda ---->tesco, Corrado Blackberry Metallic z paroma nalepami na karoserii

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.