Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

BASSER    0

cholera czarne blachy....i to z mojego woj.

 

ps.zapodajcie to info z FB jak mozecie

Edytowane przez BASSER

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lukas_VW    0

odbierałem z tego złomowiska karoserie, już nie jedno corrado tam stało wyzłomowane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0

2f47b4affc19518dmed.jpg

 

5358b909a5d27ee1med.jpg

 

To ten sam :) Jeden z klubowiczów na forum Phaetona się takim chwalił. Niedawno nabyty, więc pewnie naprawiony i raczej nie na sprzedaż szybko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Misiek :)    0

Możliwe, że będę tam w piątek, więc zapytam jak coś... Rzucił mi się w lczy na wejściu...

 

Btw. zobaczcie odbicie na lakierze, legenda klubowa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Basser to już było i było więcej fot rozbitka. Wykonczyli kadety , sierry ,golfy II i III ,astry się kończą , to i corrado się pokazało.No szkoda.

Edytowane przez Rafał24V

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał_19    0

IMG_20160802_131149.jpg

 

 

Stoi tutaj:

http://zlomowisko.info/

 

Pewnie na sprzedaż, ale trochę zakręcony wczoraj byłem, i nawet o cenę nie spytałem... Po stronie pasażera widać, że szpachla jest, lakierowany był na 100%

 

Znam właściciela kolega zamieszkuje okolice Pszczyny przejechana ma nie całe 100tyś

 

Edytowane przez Rafał_19

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qiciu    0

Sroczka w ładnym stanie widziana na stacji w Miłocinie. Gość z Miłocina LUB około 35 lat i mówi że za stary na zloty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

0:30 corrado

 

 

ciekawe jak sobie poradził.Kiedyś auta były sportowe ,a nie jak dzisiaj pedalsko sportowe. Świadczy o tym wiele starszych aut audi ,vw ,opla czy innych używanych do startów.

Edytowane przez Rafał24V

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Wiele pięknych starszych aut robi robotę.Tutaj się pochwale. Trabancik z silnikiem polo ale z G60 pomagałem zrobić to. Gość jest lakiernikiem a jego syn ściga się w klasie 1600 hondą.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

250 koni to trzecie takie 1.3 w PL .G60 ładuje 1.3 na kole 68 mm 1.8 bara.Z drugiej strony kompresor nie jest brany pod uwagę jak turbo.Mechaniczne doładowanie.

 

W corrado też da radę uzyskać ciutke więcej na ładowaniu tylko trzeba przerobić dolot do IC bo jest pozwijany jak świńska kita.

Edytowane przez Rafał24V

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BASSER    0

250 koni to trzecie takie 1.3 w PL .G60 ładuje 1.3 na kole 68 mm 1.8 bara.Z drugiej strony kompresor nie jest brany pod uwagę jak turbo.Mechaniczne doładowanie.

 

W corrado też da radę uzyskać ciutke więcej na ładowaniu tylko trzeba przerobić dolot do IC bo jest pozwijany jak świńska kita.

 

250 km w kartonie.....jechałeś tym?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Trzech jeździ.Jeden to ma w polo I czy audi 50. Zobacz filmik trabant borczyk on board.To idzie.Jak na wyścigi góskie piekna sprawa.

 

 

A sciro I jak Delta szkoda ,że nie ma 4x4.Coś pięknego.

 

Basser co do Borczyka.uwielbiam takie telefony." Panie ja mam na 4 tym biegu trakcie".Mówie- skrzynia z trampka nie da rady.Bo w 1.3 mozna pomodzić by mieć 4 biegi bardzo krótkie.

Edytowane przez Rafał24V

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

wczoraj ok.15stej w Kętach przemknęło mi czarne Corrado chyba na seryjnych BBSach (VRa?)- blach nie widziałem, niestety- ze sklepu wychodziłem akurat i od boku tylko zobaczyłem Corrasa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.