Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

rwtnt    0

Tak od strony prawnej to swiadczenie dostepu do forum nie moze byc darowizna ktora jest swiadczeniem jednostronnym. Propo celi statutowych stowarzyszenia to faktycznie bilans musi byc zerowy=wplywy=wydatki kazda suma musi byc pozytkowana na cele statutowe a jak wiadomo kontrola urzedu skarbowego i moze byc malo przyjemnie ;)

 

Przy tej skali radzilbym zarejestrowac ta dzialalnosc jako stowarzyszenie zeby uniknac w przyszlosci problemow. Bo jesli urzednik skarbowy uzna swiadczenie pieniezne dostepu do forum za dzialalnosc gospodarcza :)

 

To tak wnioski na sucho :) z pamieci prawo cywilne i administracyjne tak bym musial przewertowac ustawe i kodeks. W koncu glowe trzeba miec w kodeksie a nie na odwrot.

Edytowane przez rwtnt

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mps    0

Nie sprzedajemy dostepu do forum :)

 

Pobieramy dobrowolne darowizny.

 

Udostępnianie forum dla userów jest moim prywatnym "widzimisie" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rwtnt    0

Hmm zgadza sie niech tak bedzie to zalozmy teorie ze ktos bardzo tego nie lubi donos do urzedu> dowod bardzo prosze nawet forum moze posluzyc za dowod oplata za uzytkowanie forum=25zl przeciez ten watek sie przewija przez forum chyba ze skasujecie wszystkie odnosniki a uznacie wplaty za dobrowolne jednakze konstrukcja darowizny sprawdze to pozniej........ W skrocie byloby to utrudnione ze wzgledu na komplikacje ale dowiesc ze oplata za korzystanie forum jest pobierana jest mozliwe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hudy    0

Wpłaciłem 25 zl bez problemu i nadal czekam na odblokowanie !!! :blink:

Edytowane przez Hudy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0
Hmm zgadza sie niech tak bedzie to zalozmy teorie ze ktos bardzo tego nie lubi donos do urzedu> dowod bardzo prosze nawet forum moze posluzyc za dowod oplata za uzytkowanie forum=25zl przeciez ten watek sie przewija przez forum chyba ze skasujecie wszystkie odnosniki a uznacie wplaty za dobrowolne jednakze konstrukcja darowizny sprawdze to pozniej........ W skrocie byloby to utrudnione ze wzgledu na komplikacje ale dowiesc ze oplata za korzystanie forum jest pobierana jest mozliwe.

Ty ale o co Ci chodzi ?? Wszytsko co napisałeś już czytałem wcześniej w tym wątku poza jedym słowem " donos" B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

wszytko wszystkim ale pamietajcie ze z "władzą" jeszcze nikt nie wygral :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Wnoszę o zmianę nazwy tego podforum na : "Ściana Płaczu" :rolleyes:

Edytowane przez kicaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

eeeeeeee osla laczka lepsze, bo motywuje mnie do dzialania na rzecz skonczenia zamyslu i zaplacenia :P w koncu to tylko jeden obiad na miescie mniej -_- a od odchudzania jednodniowego jeszcze nikt nei umarl :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

ale wiesz nijak mi się widzi zając na oślej łączce... :P Zaraz każą mi stąd wypier... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mps    0
Prezesie a dlaczego tylko Corrado? :>:)

 

Pozdrawiam

Mea culpa :)

 

Już sie poprawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
vwbounty    0
Wnoszę o zmianę nazwy tego podforum na : "Ściana Płaczu"  :rolleyes:

Lepiej "Konfesjonał" :lol:

 

EDIT:

 

Mea culpa

 

Już sie poprawiam.

 

Tak apropo, wpłata bedzie koło 10 bo wtedy jade do banku "haracz" przelać takim jednym bandytom, wiec i składka popłynie ;)

Edytowane przez vwbounty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

a wiesz ze ostatnio jade osiedlowka moja i patrze siedzi "kicaj" na drodze!! madafaka patrzy we mnie czerwonymi slipiami i wieeeeeeeeeelkie ucha wystawia, se mysle pozdrowie "kicaja" osobiscie, no i klakson, a "kicaj" zwyczajnie spier**** :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

eee to nie ja :) ja bym nie siedział na środku ulicy...

 

 

 

 

najwyżej leżał :D

 

 

Mi kiedyś ziomal przywalił z bani w tylny błotnik w gofie i zdjął te plastikowe "cosie" na nadkolach. Sam zaś spier...lił jak to zając narozrabia i dyla :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BIBI    0
tylko troche odemnie :D corek vr juz jezdzi zapierdala az milo,no i to by bylo tyle,jako ze wszystko zblokowane to do zobaczenia nigdy wiecej :blink: pozdro dla ALL.

pińcet samochodów na podjeździe,wii i plazma w chałupie a on sie lisi jak trzeba 25 zł dać

no comment

siemka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
pińcet samochodów na podjeździe,wii i plazma w chałupie a on sie lisi jak trzeba 25 zł dać

no comment

siemka

poczekac trzeba do momentu , az correk sie popsuje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

i wtedy dopiero wplacic te 25 zeta zeby poprawic po warsztatach :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fenri    0
tylko troche odemnie :D corek vr juz jezdzi zapierdala az milo,no i to by bylo tyle,jako ze wszystko zblokowane to do zobaczenia nigdy wiecej :blink: pozdro dla ALL.

Pogadaj z kumplem wiesz o czym i na jaki temat a opłace Ci roczny abonament na forum :P:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rwtnt    0

Hehe :) zalezy gdzie sie auto odda sa takie warsztaty dzieki ktorym mozna pominac inne formy pomocy technicznej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0
Hehe :) zalezy gdzie sie auto odda sa takie warsztaty dzieki ktorym mozna pominac inne formy pomocy technicznej

Nooo... i potrafia prawidlowo podlozyc LE-WA-REK :>

 

cool ^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rwtnt    0

"Nooo... i potrafia prawidlowo podlozyc LE-WA-REK chytry.GIF

 

cool happy.gif"- jak zawsze merytoryczna wypowiedz na poziomie wnoszaca wiele do tematu

 

Potrafia :) zapewne ja potrafie sie z siebie smiac ale pomoc techniczna to akurat slaby argument za forum dla mnie. I bedzie w koncu na forum pisalo 40 osob i do czego to zmierza? Nie chodzi mi o 25zl. A w sumie jednak forum mialo to cos dzieki temu ze bylo otwarte i zdzisiu443 mogl zapytac po raz 100 ile pali g60. Wielu wartosciowych moze odejsc przez to. Mi to jest w sumie obojetne wiem gdzie mam naprawiac swoje auto ludzie owszem milo porozmawiac ale czy za ta wymiane informacji kazdy ma placic? Mysle jednak ze dobrowolne skladki sa lepsze i tak funkcjonuje wiekszosc for internetowych.

 

A tak z chcialem np zalozyc temat w dziale projekty zeby pokazac innym swoje autko...

Mniejsza akurat o to ale dzial projekty powinien byc udostepniony dla piszacych.

 

Wasz cyrk wasze malpy :) Rozumiem ze utrzymanie serwera kosztuje ale nie o to chodzi forum w ten sposob prawdopodobnie umrze w starej formie. A te 30 osob piszace hmm to mozna na czacie albo na gg rozmawiac.

 

"pińcet samochodów na podjeździe,wii i plazma w chałupie a on sie lisi jak trzeba 25 zł dać

no comment

siemka"

 

Moze i miec slonia w karafce i nie ma to znaczenia nie chodzi mu wcale o pieniadze. Kupil corrado posiadajac crxa i dzieki wczesniejszej formie forum mogl pokazac ze jest poztytwnym czlowiekiem. Teraz tacy ludzie sie nie pojawia.

Starzy bywalcy owszem zostana ale czy o to chodzi zrobic forum dla wybranych? Praks przytoczyles wypowiedzi z innego forum ze bija piane ludzie ktorzy nie placa abo w tym ja. Ale zauwazyles ze duzo z tych osob ma naprawde ciekawe pomysly i auta wykonane na wysokim poziomie?

 

I owszem mozna napisac zeby sie ludzie gonili przezyja a wy bedziecie pisali do siebie i w koncu zacznie to wszystko podupadac.

Edytowane przez rwtnt

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0
Wasz cyrk wasze malpy :)

Wlasnie to jest to Twoje zle podejscie.. bo jakis czas temu to byl rowniez Twoj cyrk.. tylko wziales przyklad z niewlasciwych osob ... i postanowiles byc inny. (w sensie miec zawsze zdanie przeciwne, tak dla zasady)

 

wyjdz. <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.