Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

olot3    0

Niestety correk juz dawno sprzedany ale fajnie wskoczyc na stronke i poczytac, powspominac stare czasy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
crxmen    0
Niestety correk juz dawno sprzedany ale fajnie wskoczyc na stronke i poczytac, powspominac stare czasy :)

a wiadomo moze kto kupil ?? wiem ze fura pojechala w okolicie bielska

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
evolution    0
no i dział corrado na forum vwzone, umiera powoli śmiercią naturalną :rolleyes: , tyle było krzyku i płaczu o składki, i że forum upadnie, a jedyne co zniknęło to głupkowate pytania :D , chociaż szkoda bo nie ma się z kogo pośmiać :P

jest sie z kogo posmiac:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
upiorek77    0

a ja dalej nie wiem o co tu wogóle chodzi. Płaci człowiek składkę i nie ma prawie do niczego dostępu.

Czy ktoś może to mi łopatologicznie wyjaśnić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
a ja dalej nie wiem o co tu wogóle chodzi. Płaci człowiek składkę i nie ma prawie do niczego dostępu.

Czy ktoś może to mi łopatologicznie wyjaśnić?

widocznie konto nie zostalo jeszcze aktywowane ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
widocznie konto nie zostalo jeszcze aktywowane ;)

Już zostało , tylko moze ktoś nie umie sie posługiwać forum :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Oskar    0

Odbiegajac troche od tematu: Wplacilem i uwazam, ze cena rozsadna - szkoda tylko, ze ta baza danych (postow) rozrzucona po calym serwerze jak jakies ksiazki po podlodze...duzo przyjemniej by sie to czytalo/korzystalo gdyby posegregowac WSZYSTKIE tzn zwiazane z kazdym silnikiem oraz PG, VR6 etc...kazdy mi mowil uzywaj opcji szukaj...wiec szukalem, a dopiero pozniej znalazlem te tematy w OSLA LACZKA - forum to nie jest w kategorii corrado...ogolnie syf troche. Troche tez denerwuja wypowiedzi "ludzi" ktorzy zamiast napisac TAK/NIE rozpisuja sie o praktycznych stronach opcji szukaj...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Domi    0

Klimat forum jest niepowtarzalny, drugiego takiego pewnie nie znajdziesz ;)

Pewnie nie wszystkim pasuje... no i jak chcesz tu zostac to musisz sie przyzwyczaic :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0
Odbiegajac troche od tematu: Wplacilem i uwazam, ze cena rozsadna - szkoda tylko, ze ta baza danych (postow) rozrzucona po calym serwerze jak jakies ksiazki po podlodze...duzo przyjemniej by sie to czytalo/korzystalo gdyby posegregowac WSZYSTKIE tzn zwiazane z kazdym silnikiem oraz PG, VR6 etc...kazdy mi mowil uzywaj opcji szukaj...wiec szukalem, a dopiero pozniej znalazlem te tematy w OSLA LACZKA - forum to nie jest w kategorii corrado...ogolnie syf troche. Troche tez denerwuja wypowiedzi "ludzi" ktorzy zamiast napisac TAK/NIE rozpisuja sie o praktycznych stronach opcji szukaj...

 

Jak kcesz to możesz podjąć się posprzątania :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0
Odbiegajac troche od tematu: Wplacilem i uwazam, ze cena rozsadna - szkoda tylko, ze ta baza danych (postow) rozrzucona po calym serwerze jak jakies ksiazki po podlodze...duzo przyjemniej by sie to czytalo/korzystalo gdyby posegregowac WSZYSTKIE tzn zwiazane z kazdym silnikiem oraz PG, VR6 etc...kazdy mi mowil uzywaj opcji szukaj...wiec szukalem, a dopiero pozniej znalazlem te tematy w OSLA LACZKA - forum to nie jest w kategorii corrado...ogolnie syf troche. Troche tez denerwuja wypowiedzi "ludzi" ktorzy zamiast napisac TAK/NIE rozpisuja sie o praktycznych stronach opcji szukaj...

 

a podejmiesz sie posegregowania tego wszystkiego ? ogarniecia, pogrupowania i poukladania alfabetycznie ? :D

 

wlasnie dlatego ze ludzie zakladaja nowe tematy na ten sam temat jest tony syfu do przekopania

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

Podstawowa zasada :

To jest forum , nie wiki , nie dev, tylko forum - a z zasady jak dyskutujesz to tematy powracają, a powracają dlatego że każdy problem pojawia się w innym środowisku i okolicznościach - nie zmusisz ludzi aby przed dyskusją dokładnie analizowali czy tego tematu już nie było...

 

To tak jak byś chciał pogadać o truskawkach... rozmawiano o tych we francji , o tych we włoszech , że rosną tu i tam, na takim i takim , chorują na to i na to ... wszystkie tematy dotyczą truskawek, ba nawet rodzaje ziemi i choroby dotyczą tych z francji i włoch ale czy to oznacza że nie można rozmawiać o truskawkach w polsce ?

 

uporządkowana wiedza to jest w instrukcjach serwisowych :P :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0

A jak Ci nie dziala opcja szukaj na forum to uzyj...

 

google i na koncu szukanej frazy dopisz site:corrado.com.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.