Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

no przecież qrwa za chwile znow bedzie bajzel.... doktorku...przepraszam , Doktorku...nie znasz yama, nie przesadzaj.tyle ode mnie...powstrzymajcie sie czasem od niektórych komentarzy gadając przez monitor... ehjo...musze wiecej wypić :ph34r:

wiesz jak jest róznica miedzy Nami,nie stosuje sie do rad nawet tak zasłuzonycm dla klubu jak Ty(z całym szacunkiem do Ciebie)i ta najwazniejsza Nigdy,ale to Nigdy nie zasłaniałem sie monitorem,wie to pare osób i moze to potwierdzić,ze w ,,kryzysowych,,sytuacjach załatwiam to od telefonu do rozmowy/mimo,ze nie znam człowieka- przeczytałem wzmianke na tamtym forum i poprostu poczułem,ze forum na którym jestem od kilku lat ma ublizane(poczytaj wypowiedzi-NAGLE wyzwolonych chłopaków)nie jest Ci przykro?Uważasz,ze to jest ok?

 

 

YaMsChA-twórz historie tak jak chcesz wzorój sie na kim chcesz,znałem Yoshi,po co wypisywac tutaj Jej ksywke,i mieszac w żenujaca historie ,która powinna miec tytuł jak zaoszczędzic 25 pln

 

mozesz mnie oceniac po tym jak pisze,ale wydaje mi sie,ze jest tu mnóstwo osób,które znaja mnie nie tylko z gadania czy pisania,jak co niektórych tylko,z namacalnej pomocy/tu niestety bede musiał sobie samemu przysłodzić/jednego correczka rozdałem na częsci- zawsze jak komus cos wysyałem pisałem tyle ile uwazasz, na fart symboliczna zlotówka,wiesz ilu osoba w ten sposób opłaciłbym składeczke.Uwazam,ze czyny sie licza ,anie bla bla nabijanie postów--znajdz mi posta w którym napisałem to juz było,albo spójrz tu ... i inne/w takich przypadkach sam z siebie dzwonie i jesli moge pomagam bezinteresownie (czy wszyscy wiemy co oznacza to słowo?)przez tylko sierpien i wrzesien moja zaprzyjazniona ekipa wystroiła 3 autka,łacznie Ci Panowie nie zapłacili nawet połowy sumy jak jeden samochód np.VTG/do zasług doloże sobie,jeszcze pana konika czy innych ,którzy nacieli na kase chłopaków i pieniedze sie znalazły na kontach ,winni zostali ukarani...tak jak ktos napisał zostana najtrwalsi,i w sumie wypróbowani ludzie---ostatnie zdanie //wiesz jak zaj...sie poczułem jak dostałem za darmo zderzak od Tomka VW,nie chodzi tu o dobro materialne tylko o zasady,których pare osób wciąż nie moze zrozumiec(poczułem sie wrecz odwrotnie jak za kawałek plastiku na podszybiu,1/3 częsci całosci facet pisze 150 po klubowej znajomości)zawsze jest dwie strony medalu dwie prawdy i kupa ludzi do zwracania uwagi........a co uważasz,ze na górze mnie ktos lubi?Postepuje jednakowo we wszystkich sytuacjach i niezaleznie kto kim jest- dla mnie nie ma imunitetów...ale zawsze bedzie mnie drażnic dwulicowość//tutaj cacy ,a tam po rajatch,z powazaniem(zawsze mozecie zgłosić do Moderatora o usuniecie mnie)czy tam dodanie jakiś nagan-nadmieniam,że nic to nie pomoze,dopóki bedziecie czernili ten klub ,a ja bede miał dostep do netu-nie odpuszcze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Islam, pełen islam :D

 

Doktorek to solidny fundament ;)

 

Ja tam lubię wszystkich tych co lubiłem wcześniej bez względu na ich poglądy. Przyzwyczajony już jestem lawirować sobie między młotem, a kowadłem. Podejrzewam, że sporo osób czuje się podobnie w obecnej sytuacji.

 

Nie ma co się rozwodzić jest jak jest.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

Wyciagajac komorke i wykonujac polaczenie rowniez sie wkurwiacie na operatora ze musicie placic? Z takim mysleniem daleko sie nie zajdzie. Jest skladeczka i jest fajnie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kielbas    0

Doktorku

Na tym forum są 2 osoby dzięki którym zawdzięczam moją obecność tu na forum. A mianowicie BASTRZOLOWI który jak tylko zobaczył mojego kora zostawił mi karteczke za szybą z zaproszeniem do klubu( pomyślałem hmmm fajne chłopaki chcą mnie tam ) no i oczywiście TY. Jak zobaczyłem cie zasuwającego na zawodach z wielką flagą klubu CORRADO drącego sie przy każdym kolejnym przejeździe korków, i żucającym sie do gardeł ludzion którzy tylko krzywo na kora spojrzeli ;) . Nigdy nie widziałem czegoś podobnego na innych forach. Jestem w tym społeczeństwie i także nie uważam ze kasa jest tu najważniejsza bo moge płacić nawet 69 pln co miesiąc zeby tylko w tym uczestniczyć, ale ja tu jestem wiem jak jest. Powiem tylko tyle jak by mi ktoś zostawił karteczke za szybą zapraszam do klubu zalogował bym sie a tu zapłać 25 pln to damy ci dostęp to bym pomyślał ze chce mnie ktoś naciąć taka żeczywistość taki świat

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
doogas    0

heheh.. zrobcie teleaudio.. :D .. albo.. niech ludzie zeby miec dostep do forum wysylaja miesiecznie sms o tresci corrado na numer XXXXX za 2zl lub YYYYY za 6zl zeby miec taki czy siaki dostep ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiton_G60   
Gość Kiton_G60

very funny..... a żeby wam Google zrobili płatne!!! ;)

 

Wyciagajac komorke i wykonujac polaczenie rowniez sie wkurwiacie na operatora ze musicie placic? Z takim mysleniem daleko sie nie zajdzie. Jest skladeczka i jest fajnie
Niektórzy nie mają komórki ;) bo niektórych na to nie stac...pozdro. Edytowane przez Kiton_G60

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0
Niektórzy nie mają komórki ;) bo niektórych na to nie stac...pozdro.

wiem ze to zabrzmi chamsko itepe... ale wisi mi to

 

jak kogos nie stac na komorke to niech se poloneza kupi, bo miesieczne koszty korado lekko przekraczaja koszty doladowania za 30 zeta

 

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
konik_84    0
,jeszcze pana konika czy innych ,którzy nacieli na kase chłopaków i pieniedze sie znalazły na kontach ,winni zostali ukarani...

male sprostowanie ;)

 

to nie bylem ja :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiton_G60   
Gość Kiton_G60
jak kogos nie stac na komorke to niech se poloneza kupi, bo miesieczne koszty korado lekko przekraczaja koszty doladowania za 30 zeta

 

pozdro

 

Nom masz racje...dlatego nie mam Corrado.... pozdro.

A powiem ci ze utrzymanie poloneza tez jest drozsze od komórki....to tak jak bys chcial kupic kiedys.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

ciekawe gdzie ja znajde poloneza w UK... ale niech bedzie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0
heheh.. zrobcie teleaudio.. :D .. albo.. niech ludzie zeby miec dostep do forum wysylaja miesiecznie sms o tresci corrado na numer XXXXX za 2zl lub YYYYY za 6zl zeby miec taki czy siaki dostep ;)

widzisz, to jest chyba najlepsze rozwiązanie ... np. 20 postów za 5 zł

forum miałoby kilku "sponsorów strategicznych" w w/w przypadku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

czyli co... doogas z marcinem montuja systemik ?? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiton_G60   
Gość Kiton_G60

Heheh...jeden z tych co spier... bo tu nie dal rady i teraz Koza-czy moze jakies studia?? ;)

Edytowane przez Kiton_G60

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

ja?? spier... bo nie dalem rady

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiton_G60   
Gość Kiton_G60

Albo np sie spytam czemu jak ci to wisi, to zagladasz w ten pokój... Jak ja bym byl takim co jestem za oplatami a reszta niech sie paluje...to bym tu nawet nie zajrzał i niech sobie pisza co chcą....ale widze ze to sie robi wasz ulubiony pokoik gdzie moza jeszcze komus podogadywac :) tu praktycznie wypowiadaja sie tylko ci co maja full dostep :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

no bo zapłacili...

 

Jak na karuzeli ciekawe ile stron tak się doklepie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiton_G60   
Gość Kiton_G60

Pewnie sporo...bo ja tylko tu moge Klepac Posty :) A wam sil nie brakuje na konwersacje :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafal    0

Place od wielu lat - pelne najwyzsze skladki. Malo tego od czasu do czasu dokladam do interesu, chocby przez wypalanie wlasnego paliwa, ktore zuzywam jezdzac i zalatwiajac co roku zloty. Inne wydatki przemilcze (niewiadomo kto to czyta). Staram sie tez zawsze cos podetknac do nagrod na zloty - tak, zeby bylo milo. Lubie dawac prezenty ludziom, lubie jak sie ciesza. Jest mi wowczas naprawde milo. To sa drobiazgi - jakies plyny do szyb, jakies zapachy do samochodow i inne pierdolki - ale zawsze cos. Najwieksza przyjemnosc sprawia mi zawsze zorganizowana kolumna naszych fur klubowych z usmiechnietymi mordkami w srodku :wub: To zawsze robi wrazenie !

Lubie tu zagladac. Mam tu wielu Przyjaciol i Znajomych - z calej Polski ! Kocham furki klubowe i ciesze sie, ze moge sie spotykac z ludzmi, ktorzy je kochaja tak samo jak ja (no moze troche mniej niz ja :P ) Jestem tu wlasciwie od poczatku. Moim zdaniem bylo warto.

Tylko tyle :rolleyes:

 

Pozdrawiam,

Rafal

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiton_G60   
Gość Kiton_G60

Cholera czy to jest ten pokój co mysle czy pomylil i trafilem do jakiegos w stylu "Dlaczego jestem szczesliwy ze oplacilem Składke Klubowa" :P:P:P:P:P

 

Nie no myslcie sobie co chcecie o mnie ale...siedzie sobie chory w domu i drażnie sie z wami i sam z sobą. Nie ma do nikogo pretensji o tą składke.... lubie zawsze stanac po stronie mniejszosci szczególnie ze w niej jestem :P Jak sie zmieni moja sytuacja finansowa i Kupie sobie znow Corrado i sie cos zje... to zapewne wplace wyskrobie te 25zl i przyjde zadac jakies banalne Pytanie.

 

Ale puki co bede sie tu panoszyl na tym ostatnim skrawku tej wyspy i nie poddam sie puki mnie nie zepchniecie do wody i nie utopie.....buahahha :D

Edytowane przez Kiton_G60

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0
ciekawe gdzie ja znajde poloneza w UK...

te no jeremy jakos dal rade :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0
Place od wielu lat - pelne najwyzsze skladki.

dobra juz dobra zrozumialem ;) a wlasciwie nie zrozumialem ale po prostu jak mam sie przesiasc na vwzone to wole sobie rzygnac i zjesc to spowrotem -_- biorac pod uwage fakt ze projekt sie przedluza to jednak opace skladke... a na zloty faktycznie daleko zawsze jest i do tego ponczasty sie krzywi bo na bence musi jezdzic wiec jak kiedys przyjade to chce Rafale widziec te kawalkade starych parchow odpicowanych i te usmiechniete mordy i chce sobie wtedy powiedziec ze tez mam w tym swoj udzial...

 

aha. mnie tez Ktos wlozyl za wycieraczke zaproszenie na zlot w Olsztynie pare lat temu i pamietam jak mi moje stare serce drzalo!!

 

mam nadzieje ze to ostatni moj wpis jako czarnucha :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

daj mi taki budzet to tez znajde :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

do cholery ciezkiej, nie moge nawet wyslac PM ze wplacilem skladke!! nie moge sie wpisac w temacie "skladkowym" ze oplacilem skladke... nie mniej tutaj sie zamierzam pochwalic/pozalic ;) duzymi czerwonymi literami ze OPŁACIŁEM SKŁADKE I PROSZĘ O NADANIE MI ODPOWIEDNICH UPRAWNIEŃ :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiton_G60   
Gość Kiton_G60

Nie wysilaj sie...Witaj w pokoju Ośla łączka gdzie bedziesz mógl sie wypowiadac dlaczego dobrze zrobiles placac skladke :D:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.