Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

-LUCCA-    0

Hmmmm wiecie co...prawde mówiąc to te ograniczenia to pomysł......ale ok! Wpłaciłem 25zł. tylko ze jak chciałem na forum o tym napisac to nie moge bo jestem zablokowany. Chciałem cos napisac w pogaduchach w moim temacie - nie moge bo jestem zablokowany. Chciałem obejrzeć auta urzytkowników - nie moge nie mam dostępu :wacko:

Jeśli bedzie tak dalej to nie bedzie nowych urzytkowników PROSTE

A Ci , którzy nie chcą wpłacić przestaną tu zaglądać.

Gdybym był nowy i nie wiedział co moge znaleźć na forum to było by to moje pierwsze i ostatnie wejście tutaj.

Ok najłatwiej napisać nie chcesz płacić to WYP**** ale za co mam zapłacić jak nawet nie wiem co moge na forum znaleźć. :huh:

 

Jestem za ograniczeniami bo wiele razy ktoś wszedł zadawał głupie pytania i znikał bo dostawał jeszcze głupsze odpowiedzi ale nie jestem za OGRANICZENIAMI jakie są teraz.

 

Gdyby były takie ograniczenia jak mamy teraz to np nie przeczytałbym o

młodymg60 i nie zobaczył bym jego autka w dziale projekty a w końcu to nowy user...

 

Dobra nie bede juz sie rozpisywał bo kazdy moze pisac o tym i pisać

Prosze mnie przesunąć do zielońców ;)

 

PozdraVWiam wszystkich

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
Z tego co ja zrozumiałem to jest dostepna osla laczka i fora o sciro.

nie zarejestrowany - osla read only

zarejestrowany - osla read-write, markety, spoty i zloty, pogaduchy read-only

zaplacony - wsio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
nie zarejestrowany - osla read only

zarejestrowany - osla read-write, markety, spoty i zloty, pogaduchy read-only

zaplacony - wsio

zgadzam sie jeszcze projekty read only...po przemysleniu to chyba najrozsadniejsza opcja... -_-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0
Z tego co ja zrozumiałem to jest dostepna osla laczka i fora o sciro.

COOO???

 

Jestem zbulwersowany... i zglaszam sprzeciw :o

 

Prosze zamknac rowniez pokoje Scirocco... to dyskryminacja! :P

 

 

:D

:>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-LUCCA-    0
zgadzam sie jeszcze projekty read only...po przemysleniu to chyba najrozsadniejsza opcja... -_-

Zgadzam sie -_-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

Demokracja to ZUUUOOOO!!!

 

Jeszcze się rozszaleją i zażądają ankiety i pakietu socjalnego :P :P , NIe dawaj się prezesie tak łatwo ;):lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

wczoraj z nezzo pogadalismy sobie o takich sprawach jak K jak koszta Z jak zarobek S jak status i O jak organizacja i F jak formalna i NF jak nieformalna... wnioski byly dosc zaskakujace zwlaszcza ze podparte odpowiednia ustawa... mam nadzieje ze obaj sie mylilismy ale jak nie to zaczyna to miekko wygladac...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
wczoraj z nezzo pogadalismy sobie o takich sprawach jak K jak koszta Z jak zarobek S jak status i O jak organizacja i F jak formalna i NF jak nieformalna... wnioski byly dosc zaskakujace zwlaszcza ze podparte odpowiednia ustawa... mam nadzieje ze obaj sie mylilismy ale jak nie to zaczyna to miekko wygladac...

dzis rozmawialem z prawnikiem, przewertowalismy ustawe, sprawa wyglada tak:

 

o ile klub jest stowarzyszeniem nieformalnym (czyli nie zarejestrowanym KRS), moze pobierac skladki na realizacje celow statutowych (czyli organizacja zlotow, prowadzenie forum itepe itede). jedyny myk to to zeby byla podkladka na kazda zlotowke ze skladki, a pod to mozna podciagnac wszystko. jako ze takowe stowarzyszenie nie jest osoba prawna (czyli bez regonu i nipu) nie mozna na nia wystawic faktury wiec moze byc to jakikolwiek dowod zakupu towaru/uslugi (czyt. nawet paragon).

 

wszystko jest jak najbardziej legalne i zaden urzad nie moze sie przyczepic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

noooooooo ale nie tylko o stronie prawnej dyskutowalismy ;)

Edytowane przez radzio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

czyli że co ?

 

Że mogą być składki na klub i jest legal ? czy jak ??? bo ja już zgłupiałem :P , jedni wyciągają ustawę że nie może , inni że może ... yyy

 

To ja mówie jak by ktoś słuchał "że to na piwo dla MPS'a , stawiam mu i tyle" - nie ma sprawy ... mogę dosłać paragon ^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
Rozdział 4

 

Majątek stowarzyszenia

 

Art. 33. 1. Majątek stowarzyszenia powstaje ze składek członkowskich, darowizn, spadków, zapisów, dochodów z własnej działalności, dochodów z majątku stowarzyszenia oraz z ofiarności publicznej.

2. Stowarzyszenie, z zachowaniem obowiązujących przepisów, może przyjmować darowizny, spadki i zapisy oraz korzystać z ofiarności publicznej.

 

to jest ten najwazniejszy fragment. wszystko jest legalnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tester    0

Spokojnie :)

 

 

Cały czas czytamy wasze propozycje i analizujemy.

 

Z jedej strony ładną burze wywołaliśmy nie tylko u nas ale z drugiej akcja przynosi wymierne skutki, które w najbliższej przyszłości będziecie mogli docenić na własniej skórze :)

 

Wiem że wprowadzone blokady mogą dziwić, szokować, część osób się na nas obrazi itp. Ale fundusze nie tylko są potrzebne na serwer, domeny itp.

 

Zlot w Radomiu kosztował dodatkowo z kasy klubowej czyli jednym słowem tych którzy płacą ponad 700 - tyle musieliśmy dopłacic do wynajecia toru - a to są już bardzo znaczące kwoty. Po tym mieliśmy opcje - nie organizować zlotów na torze bo nie ma jak, ale w koncu jestesmy klubem samochodowym i 1 - 2 zloty na torze powinny być albo egzekwować składki, które były dobrowolne do tej pory.

Kolejna sprawa nagrody na zlotach - w tym roku w kielcach część nagród poszła dla osób, które nie płacą - a nagrody są kupowane właśnie ze składek. I co mieliśmy nie dawać nagrody takiej osobie ?

 

To wszystko było już omawiane wiele razy, chciałem to tylko napisać dla osób, które nie znają tematu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

zapewne masz Szefunciu wiele racji, wrecz niepodwazalnych... ale... moze czas rozpisac kazdemu dokladnie co i jak to bedzie mniej buntow a wiecej zrozumienia, rozumiem ze nie masz ochoty sie tlumaczyc (ja tez tego nie cierpie) ale prosta matematyka: dajac dostep do forum 200 osobom za 5zl osoagasz ten sam efekt co 40 za 25zl, forum zyje, ludzi stac bo to 5ka, grono marudzacych sie drastycznie zmniejsza, a prawdziwi klubowicze chcacy miec swoj wklad itd nimi i tak pozostana i beda placili 69zl... tak czy siak wilk syty i oFFca cala :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tester    0

Nie rozumiem słowa tłumaczyć ? Wszystko jest jasno opisane.

 

Im więcej zebranych funduszy tym mamy szanse na wyższe cele.

 

Klub Porsche ( nie piszcie mi ze sa elitarni po większość klubowiczy klubu Porsche ma 944 - zobaczcie ile kosztują) zbieraja po 300 ale przez to mają budżet 50 tyś na rok - mogą sobie wynająć tor w poznaniu (i nawet extra zaprosic striptiserki).

 

My na takie pieniądze nie mamy szansy, niestety :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
michoo097    0
Nie rozumiem słowa tłumaczyć ? Wszystko jest jasno opisane.

 

Im więcej zebranych funduszy tym mamy szanse na wyższe cele.

 

Klub Porsche ( nie piszcie mi ze sa elitarni po większość klubowiczy klubu Porsche ma 944 - zobaczcie ile kosztują) zbieraja po 300 ale przez to mają budżet 50 tyś na rok - mogą sobie wynająć tor w poznaniu (i nawet extra zaprosic striptiserki).

 

My na takie pieniądze nie mamy szansy, niestety :(

swieta racja lece na poczte zaplacic

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

ja tam moglbum i 500 plscic jak beda striptiserki :lol::P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
puszczaj a zalatwie by byly na zakonczenie sezonu :)

ta i zalatwisz je sobie do domu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Bardzo istona uwaga! Na zlot może przyjechać każdy, wygrać może każdy i każdy wygrany dostanie nagrodę, KAŻDY chce się dobrze bawić więć każdy powinien coś od siebie dorzucić. Boże jakie to proste!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

a ja na zlot przyjade raz na rok... nagrody na pewno nie dostane... ale sie dalem wy.ruchac :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hOMER    0
a ja na zlot przyjade raz na rok... nagrody na pewno nie dostane... ale sie dalem wy.ruchac :D

choć raz!

bo tak to ruchasz innych(e) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
crxmen    0

tylko troche odemnie :D corek vr juz jezdzi zapierdala az milo,no i to by bylo tyle,jako ze wszystko zblokowane to do zobaczenia nigdy wiecej :blink: pozdro dla ALL.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.