Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Aros    0

nie wiem - nigdy sie tym nie interesowalem - ogolnie nie mam nic do oplat bo tu nie o kase chodzi - doceniam to ze grupa ludzi sie tym zajmujei chce pewnie jak najlepiej ale czytac to mozna by wszystko .... nie mam dostepu do fotek z kalendarza a chetnie bym go kupil i tak czy siak go kupie ale chcialbym przynajmniej popatrzec jak leci rywalizacja i co tam bedzie ... itd itp ... czytanie mozna by zostawic .... podejrzewam ze ludzie ktorzy nawet sprzedaja lub sprzedali korki tez tu sa wchodza i chcieli by poczytac popatrzec jak inni kulaja swoje pociechy .... a obecnie jak dlamnie ta strona nie ma wogole sensu ... usluga sms byla by fajna moim zdaniem bo moze i sa ludzie ktorzy moga te 25zl czy 69 lepiej wykorzystac - choc to zadne tlumaczenie .... ale generalnie chodzi mi tylko o fkat ze bylo mi tu ponad 3 lata ok a teraz du-a! osobiscie wolal bym sobie puscic sms i miec 12 czy 24h dostepu i jak tak zazadziliscie ze tak ma byc niech tak zostanie ale moze by i takich jak ja do sms bylo wiecej i kasa by szla i moze wiecej ludzi bylo by zadowolonych a tak duzo ludzi sie wzburzylo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0
nie wiem - nigdy sie tym nie interesowalem - ogolnie nie mam nic do oplat bo tu nie o kase chodzi - doceniam to ze grupa ludzi sie tym zajmujei chce pewnie jak najlepiej ale czytac to mozna by wszystko .... nie mam dostepu do fotek z kalendarza a chetnie bym go kupil i tak czy siak go kupie ale chcialbym przynajmniej popatrzec jak leci rywalizacja i co tam bedzie ... itd itp ... czytanie mozna by zostawic .... podejrzewam ze ludzie ktorzy nawet sprzedaja lub sprzedali korki tez tu sa wchodza i chcieli by poczytac popatrzec jak inni kulaja swoje pociechy .... a obecnie jak dlamnie ta strona nie ma wogole sensu

 

 

25 zeta i świat znów będzie kolorowy kolego ;)

 

 

 

usluga sms byla by fajna moim zdaniem bo moze i sa ludzie ktorzy moga te 25zl czy 69 lepiej wykorzystac - choc to zadne tlumaczenie .... ale generalnie chodzi mi tylko o fkat ze bylo mi tu ponad 3 lata ok a teraz du-a! osobiscie wolal bym sobie puscic sms i miec 12 czy 24h dostepu i jak tak zazadziliscie ze tak ma byc niech tak zostanie ale moze by i takich jak ja do sms bylo wiecej i kasa by szla i moze wiecej ludzi bylo by zadowolonych a tak duzo ludzi sie wzburzylo

 

w czym problem opracuj projekt zajmij się realizacją i nadzorowaniem takiego pre-paida i pojawi się tak opcja. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aros    0

jeszcze kilka dni i chyba fakt bedzie kolorowy bo nie szczimia jak tu nie pobazgram od czsu do czasu :) ale jeszcze kilka dni sie pobuntuje ;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

no trzeba dla zasady ;) A tak między nami czas pokaże jak to wszystko się ułoży moim zdaniem nie będzie źle :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aros    0

Po krotkiej weryfikacji mozliwosci rynkowych...na tak malej stronie nie oplacaja sie platnosci sms...i tyle :)

Z bolem stwierdzam, ze trzeba placic... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hOMER    0

nawet bym nie myslal o jakichs SMSach. jak juz to 25zt na caly rok (bo faktycznie nie kazdy ma konto internetowe i dralowanie na poczte mi tez by sie nie usmiechalo)

 

to ograniczenie bylo tez zrealizowane wlasnie po to by przetasowac osoby niezainteresowane. a tak to armagedon by sobie wyslal i juz bylaby jatka bo 15 groszy by niepozałował.

B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

ja tma nie mam zadnych ale :D itak bede tu do konca....ale faktycznie jak sie tka pomysli to ktos kto wchodzi i odrazu na dzien dobry by cokolwiek zobaczyc msui zaplacic to zneicheci sporo osob...z drugiej storny/..to swego rodzaju selekcja naturalna :D

 

nie wiem nie mam zdania ja nei odczulem zadnych zmain poza nagla cisza na forum :D:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

wszystko fajnie...ale..ta cisza na forum mnei dbija....nudy :blink::ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
wszystko fajnie...ale..ta cisza na forum mnei dbija....nudy :blink::ph34r:

brakuje nam was, wplacac kase cholera :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nicram    0

pi*rdole nigdzie nie moge nic napisac- nawet w pogaduchach .... ladny zonk ... moze ja bede mial corka to zaplace skladke bo dotad 2 razy placilem i nic z tego.. pozdrawiam wzystkich czarnuchow.... :lol: czarnuch power B)

Edytowane przez nicram

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bocia    0

Ale faktycznie się tak jakoś na forum cicho zrobiło :unsure: Trzeba troche poczekać i zobaczymy co to będzie. Ja tam zapłaciłem i jakoś nie odczułem tego zbytnio w kieszonce :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
Warto wplacic nawet tylko po to ze jak sie bedziecie nudzic w robocie to mozecie w "pogaduchach" jakies pierdoly popisac :P

ja przez te ograniczenie na forum to dopiero sie zaczalem nudzic w robocie :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

e tam... pierd.olicie hipolicie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
YaMsChA    0

a dla mnie to jest bardzo złe posunięcie ze strony administracji.....

nie ma to jak wymuszać presje psychiczną na ludziach.... ^_^

dużo na tym stracicie....a pieniądze nie mają wartości....

 

czy ktoś z was pomyślał o nowych użytkownikach,którzy kiedyś mogą tu dotrzeć?....

niestety ale sama świadomość zapłaty za coś czego się nie zna odstrasza.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mario_o    0
świadomość zapłaty za coś czego się nie zna odstrasza.....

To je dobre...

 

No bo tak, ci co widzieli to wiedzą czego teraz nie widzą, a co z nowymi?!?

 

Póki nie zapłacą to nie zobaczą, a nie wiedzą nawet czego nie widzą :lol:

 

 

Ja zapłaciłem i teraz wyczekuję :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

a może dla tych co sie zarejestrowali a nie zapłacili to po miesiącu próby dać możliwość pisania w pogaduchach i w spotkania i zloty??

 

 

edit: albo lepiej np: po kilku postach napisanych przez tego użytkownika.

Edytowane przez KOSTRZYK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

to kazdy bedzie zakladal co tydzien nowe konto

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.