Skocz do zawartości
thor

Pożegnanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

thor    0

Hej:) TU THOREK.( może jeszcze ktoś kojarzy)

Po wielu latach (chyba okło 8) pogoniłem mojego parcha. Uczucia mieszane, ale z przewaga radości ( chyba dlatego, że nie trafił do gnojka, który go zajedzie, a sam nie miałem czasu nim jeździć i tylko stał w garażu wkurwiał. Zrobiłem w nim co chciałem, nauczyłem się mechaniki, trochę zarobiłem , trochę przeżyłem zlotów, spotów itp ogólnie kawał młodości trzeba przyznać - fajnie :) fajna fura, spoko ludzie (?:)) Poszło.... szkoda tylko ze barom mówił ze na zielono chce go machnąć... kij tam, no ale szkoda, nie moje barwy:) ważne że furka wróci na drogi. Podziękowania dla Sonica( maestro elektryki - żadne ludki typu vjarony itp dupy mu lizać nie mogą) Grizlziego, mazura, mario_o , Pomorskich pijaków ( marian, ciupin, justyna, gajos, radzio i oczywiście ponczek i KAAAAARPIOSZEK za pieknę popijawy) starej ekipy corrkowców i władzy forum za zablokowanie - kij wam w oko sami sie zabijacie :) pozdro fajne czasy:). match-owi , hasanowi, bartiemu dziękować nie muszę :>

Ps.-=rafał=-.

Zawsze miałeś nie równo pod sufitem. szkoda, że sie obrobiłeś (cenz.) nawet przy swapie na vra . Więc krytyka mojej skóry ze zdjęć wcale mnie nie dziwi. zrobię sobie z niej stołki do warsztatu jak się nie sprzeda:)

to był ost, raz kiedy tu zajrzałem- teraz czuje się dużo zdrowszy :) pozdro :)))))

ps.2 powodzenia baron

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kamil_Be    0

Rozumiem sytuację, bo co niektórzy faktycznie wkurw***ą ale nie lepiej żale na PW? To lepiej działa / trafia do człowieka :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KOSTRZYK    0

oj komuś nie dyga i sobie leczy kompleksy,

to co tor może spalisz kapcia w automacie ze wstecznego :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
poncheck    0

Może i trochę niepotrzebnych słów padło w poście,ale thor widocznie swoje powody ma ;)

No cóż, powiedział co mu leży na sercu,dzięki thorek za wszelkie zchloty i może do zoba jeszcze kiedyś.

p.s.Jak będę w mielnie pozdrowię Algidę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
alien    0

Thorek dobry zawodnik zlotowy :)

3 rano :

"chodźmy się napierdolić,nie można dupuścić do wytrzeźwienia" :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hasan    0

Niewierze ze parcha nie kupisz w przyszlosci

Ja tam teraz za sroka bede sie ogladal jednak wiekszy sentyment doniej mialem

Pzd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VJARON    0

.... Podziękowania dla Sonica( maestro elektryki - żadne ludki typu vjarony itp dupy mu lizać nie mogą ....

nawet nie mam zamiaru -_-

po drugie teraz to ja zajmę się kablami w tym aucie i zobaczymy jakież to cuda uczynił...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian    0

DOBRZE BYŁO THOREK :D kilka mega spontanów zaliczyliśmy, najlepsze już za nami ale może kiedyś będzie jakaś okazja do pograndzenia :D

i pamiętaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
radzio    0

Zegnaj Thor!!

roznie bywalo, zgadzalismy sie i nie, dyskutowalismy i nie, dzwonilismy i nie, pilismy i nie... milo bylo Cie poznac, milo bylo widziec, slyszec i inne takie :)

Moze przyjdzie czas w zyciu ze odnajdziesz droge do nas ponownie i zagoscisz w tych wyswiechtanych i znajomych progach.

pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gajos    0

Dawno tu nie zaglądałem a chłopaki mi ten temat sprzedały.

Pamiętaj Thorek musi być ogień na zimnym ! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Justyna    0

Ja również dziękuję, same miłe wspomnienia z Tobą ;]. Przejażdżki Navarą :D, wspólne tłumaczenie się przed policją z dziwnych scen na rondzie, odwiedziny na pomorzu. Trzymaj się tam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie okazja do spotkania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta