Skocz do zawartości
theeiris

Kupno Corrado - szczegóy

Rekomendowane odpowiedzi

theeiris    0

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i z gory przepraszam wszystkich za brak polskich znakow ale jestem na angielskim jezyku pisania.

Na imie mi Przemek i pare lat temu obiecalem sprawic sobie korka vr6 :D Wczesniej doczynienia z Golfem MK4 gti, Audi S3 8L i dwa razy E46 :P
W zwiazku z tym zwracam sie z prosba do doswiadczonych juz kolegow na co szczegolnie zwracac uwage przy kupnie, niewralgiczne punkty oraz takie ktorym wypada poswiecic szczegolna uwage (niekoniecznie w samym vr6 lecz ogolnie w modelu corrado) :o Wiadomo wybor nie jest zbyt duzy wiec dopuszczam rowniez mysl swapowania, za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
indi    0

Moje zdanie to na budę czy zdrowa bo ceny części zabijają, silnik i osprzęt ewentualnie wymienisz.Sprawdź czy lampy są takie same ( w starym typie stary typ a w nowym nowy), błotniki czy są oba takie same (patrz wyżej). Ogólnie zapraszamy na stronę http://www.corrado.com.pl/ i tam możesz sporo się dowiedzieć. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rafal    0

Zabierz ze sobą kogoś, kto się na tym zna.

Generalnie im lepszy stan ogółny, im mniej właścicieli i im mniejszy przebieg - tym lepiej. Ale dziś już ciężko o taki stan, dlatego chyba najważniejszy jest stan nadwozia i podwozia. Resztę można naprawić, wymienić, zregenerować...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ethan89    0

jak cos moj jest na sprzedaz jak jestes chetny

Edytowane przez Ethan89

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
carlito    0
W dniu 19.10.2017 o 04:07, theeiris napisał:

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i z gory przepraszam wszystkich za brak polskich znakow ale jestem na angielskim jezyku pisania.

Na imie mi Przemek i pare lat temu obiecalem sprawic sobie korka vr6 :D Wczesniej doczynienia z Golfem MK4 gti, Audi S3 8L i dwa razy E46 :P
W zwiazku z tym zwracam sie z prosba do doswiadczonych juz kolegow na co szczegolnie zwracac uwage przy kupnie, niewralgiczne punkty oraz takie ktorym wypada poswiecic szczegolna uwage (niekoniecznie w samym vr6 lecz ogolnie w modelu corrado) :o Wiadomo wybor nie jest zbyt duzy wiec dopuszczam rowniez mysl swapowania, za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje :D 

nie wiem czy dzisiaj kupowałbym corrado, a już na 100% nie takiego do remontu, bo jest to ... na obecną chwilę niewykonalne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
theeiris    0
19 hours ago, Ethan89 said:

jak cos moj jest na sprzedaz jak jestes chetny

Fajna sztuka, tylko kolor nie w moje gusta ale dzieki :D Nie powiem, ze chetnie kupilbym jakas forumowa sztuke, nikt jeszcze nie planuje sprzedazy swojej? :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
klinton    0

ile masz pieniędzy? to chyba dość ważne w doradzeniu Ci na co patrzeć. bo jak masz 10tysięcy to patrz czy ma kwity a Ty czy masz 4x tyle  w zapasie i sztab specjalistów blacharzy lakierników i mechaników :D

tak serio to ja patrzyłem przede wszystkim na: zgodność z rocznikiem tzn Nowy typ kontra stary typ, masz na stronie głównej klubu wypisane różnice z fotkami (zderzaki, błotniki, grill, lampy, maska, ewentualnie wnętrze, ale była też "przejściówka" więc zależy od egzemplarza) lampy i kierunki!!! muszą być ORYGINALNE a nie jakieś xenony i oczywiście CAŁE!! swojego kupiłem dlatego że 95% oświetlenia było OK, inaczej bym go pewnie nie wziął, kratka zderzaka, zwróć uwagę czy są naklejki corrado na progach i w jakim stanie (jak nie ma to jest szansa że był malowany, a jak są ale w słabym stanie to i tak ich nie kupisz więc lepiej żeby były fajne :P ) i ogólnie kompletność we wnętrzu itd. Wypisałem Ci najdroższe i najgorsze do kupienia rzeczy. Oczywiście blacha też się liczy, jak szukasz vr6 to Nowy typ czyli maska dobrze żeby była ładna bo ciężko kupić dobrą sztukę. z resztą błotniki w nowym typie i zderzaki też swoje kosztują więc po prostu szukaj takiego egzemplarza żeby najmniej rzeczy z tej mojej listy trzeba było dokupić/naprawić :P

edit: napisałem lampy i kierunki ale chodziło mi o całe przednie oświetlenie czyli lampy kierunki i HALOGENY które w nowym typie lepiej żebyś miał całe, bo się naszukasz i zapłacisz ;)

Edytowane przez klinton

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hanys    0

coraz częściej zastanawiam się nad sprzedażą, po przejażdżce przechodzi mi, więc tylko kupka hajsu na stole może mnie przekonać... napisz na pw jaki masz budżet a ja napisze co mam w garażu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Rafal napisał:

hanys ! :angry:

Przejedź się jeszcze raz ! I jeszcze raz ! :P

Haha lubie to ;) hanys ile chcesz za swojego ? Dobrze pamietam ze to byle mms ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hanys    0

tak byłe auto MNN, nie wiem ile to warte, ze 20-25 + to co w częściach w piwnicy...

Rafał dokładnie tak robię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rafal    0

Na zlocie Cię nie było, a tam się i fajnie jechało i było fajnie !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 25.10.2017 o 14:32, hanys napisał:

tak byłe auto MNN, nie wiem ile to warte, ze 20-25 + to co w częściach w piwnicy...

Rafał dokładnie tak robię :)

Napisz cos o swoim vr :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hanys    0

ni ma co, stoi i się kurzy... wczoraj zrobiłem 200km do Lublińca i nazot i... jeść nie woła, nie sprzedaję :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta