Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Win32    0
Ychmm o tej godzinie to ja jechałem na władek kolor gra ,felga hmm estroil w polerce ale blacha???Jam nie mam GDA!!!

no to może coP pomyliłem :P , same GDA widziałem ostanio xD

 

Ale wozik masz pierwsza klasa :D , super się prezentował w słoneczku B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dmkk    0

W czwartek 7 w RzęPnicy złote scirco LHR..; dzisiaj na trasie Olsztyn - Iława zaparkowany pod sklepikiem ciemny koreczek, a potem około 15 między Warlubiem a Osiem czerwony corek CSW... chyba jechał na jakiP spocik???

Pozdrowienia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

-= 12.06.... około godz. 7-20 w Gliwicach Łabędy na rondzie cimno zielone sciro MKII na ładnych alumach chyba 17'' , rej. nie widziałem bo był daleko i przejezdzał bokiem =-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BASSER    0

dzisiaj ok.godz 13 w będziniu rondo nerka przyuważyłem czerwone corrado na blachach GDA.......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

Ciemne rrado (czarne albo ciemnozielone) , dzisiaj przed 18 na "moim" terenie - skrzyżowanie elekcyjna-górczewska . Terenowe jakieP bo wysokie :P:P , WY 72xxx , ładnie utrzymane , na alu...

 

Któż to się zapuPcił w moje rejony :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pawelsky    0
Dzisiaj w Białym koło Włókniarza około 10:40 - całkiem przyzwoite zielone Corrado

Siemanko to byl moj Corr. A twoj jak wyglada bo jeszcze go chyba nie widzialem na miescie?? Widze ze i bialystok w koncu po woli rosnie w sile :)

Pozdro

Edytowane przez Pawelsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jastrzab    0

Dzis (13.06.2007) godziny popoludniowe; czerwone Corrado o nr BZA ... cos tam w Warszawie na ul. Ludnej (okolice Wislostrady) - wlasciciel chyba pochodzi z Zambrowa sadzac po blachach ale moze mieszka tak jak ja w Wawie - mozna by sie spiknac i pogadac zwlaszcza, ze nie dlugo i ja bede mial Corka!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0
Siemanko to byl moj Corr. A twoj jak wyglada bo jeszcze go chyba nie widzialem na miescie?? Widze ze i bialystok w koncu po woli rosnie w sile :)

Pozdro

Mój wci+/-ż czeka na rejestrację - dostałem numerek w wydziale komunikacji na 6 lipca :ph34r: Wypatrujcie bordowej perły bez znaczków ;)

 

A koło Włókniarza - jechałem zielonkaw+/- Kijank+/- :) po twojej prawej, zdaje się, że wymieniliPmy spojrzenia :P Potem w Wierzbow+/- skręciłem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

dzis okolo 17:30 skoczow ciemny corek na dkl .848 kawalek zawendrowal chyba ze ktos go z klodzka kupil :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qlek    0

Dzis, tj wczoraj, tzn w srode :P w Krakowie stal Corecki przy rozwalonym (ale czesciowo juz przejezdnym :D ) Rondzie Mogilskim.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Borgu    0

dzis sciro tychy armii krajowej 6:30 full czarny na slsach na niemieckich blachach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
snow    0

biala sroczka stanela obok mojego corrado na ul. jana z kolna, koszalin, ok. godziny 23:30 wczoraj ;)... blaszki ZK!

Edytowane przez snow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pawelsky    0
Mój wci+/-ż czeka na rejestrację - dostałem numerek w wydziale komunikacji na 6 lipca :ph34r: Wypatrujcie bordowej perły bez znaczków ;)

 

A koło Włókniarza - jechałem zielonkaw+/- Kijank+/- :) po twojej prawej, zdaje się, że wymieniliPmy spojrzenia :P Potem w Wierzbow+/- skręciłem...

Przypominam sobie. Stalismy wtedy na swiatlach :)

Jak zarejestrujesz parcha to dawaj znac to urzadzimy jakiegos spota moze B) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Radzik    0

wczoraj godzina 20 kolo Tesco na Karwinach w Gdyni. VR koloru ciemny granat lub czarny. Wlasciciel z Dabrowy o ksywce Zasad ale nie wiem czy sie udziela w klubie czy nie

P.S. Szedlem z buta bo moj zalega u mechanika:/

Edytowane przez Radzik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kryniol    0

Dzisiaj ok 15 w Zielonce ciemne corrado WG, pomachane, pozdrawiam.

Edytowane przez Kryniol

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gliwa    0

Czwartek Krasnystaw pod szpitalem czerwony corek z dodatkowymi spojlerami i piatek ten sam brazowy busik UPS pozdrawia:]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0

Dzisja tj. w sobote kolo godziny 13 corras ciemnego koloru na blachach EL w miejscowosci Brzeg Dolny pod Wrocławiem. Pozdro dla wlasciciela!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kryniol    0

Dzisiaj przy stadionie X-lecia niebieski cor WY, wyci+/-ł dług+/- w zielenieck+/- a ja sobie na rowerku stałem obok

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Dzisiaj na Siekierkowskim Pan Policjant na motorku ogldaB w swej kamerce dwa scigajce sie Scirocco... Oba dostaly nagrody w postaci madacikow od 400pln wzwyz.... Jedno prowadzila taka jedna Czarnula (bedzie lanie w domu ;) ), drugie kolega klubowicz

 

 

Brawo! :ph34r:

 

 

 

 

acha w Zabkach widziane Corrado na WX ...Jak na moj gust kolega znany mi ze spotu przy Legii 3 lata temu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paciu    0

teraz ja wczoraj na obwodnicy Sycowa biała sroka na numerach OOL,potem z wrocka wylatywał czerwony corek na DOL,a dzis czarna sroka na wrocław leciała tablice ONA pzdr dla włascicieli.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.