Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Fenri    0

Dzisiaj w Dąbrowie Górniczej w centrum, najpierw zielone Scirocco, a 5 sekund później jakiś ładny Cor na ST, chyba Borgu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paciu    0
wczoraj pod wieczór na parkingu pod karefurem czerwone G. DOL 13... :>

mymek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielG60    0

Niedziela czerwone Scirocco w Krakowie na zakopiance około godziny 17:30! :)

Edytowane przez daniel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jacu G60    0
Dzisiaj ok. 13 w Gdańsku stacja BP złote corrado na myjni... Ale kolo nawet nie wysiadł z samochodu widząc moje corrado...:/ Blachy GDA...

wczoraj około 12 obok fashion haus"a zaparkowałem obok tego gościa i też zero reakcji :blink:

wsiadł i odjechał pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czapka    0

Pare minut temu fioletowe corrado chyba kierunki i halogeny in pro Kraków ul.Jasińskiego. Non stop go tam widuje :rolleyes: 3 corrada na 2 km kwadratowe to zdecydowanie za dużo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
matash    0
Pare minut temu fioletowe corrado chyba kierunki i halogeny in pro Kraków ul.Jasińskiego. Non stop go tam widuje :rolleyes: 3 corrada na 2 km kwadratowe to zdecydowanie za dużo ;)

to tede00

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czapka    0
to tede00

hmmmm chyba raczej to nie jego autko rozmawiałem z nim kiedyś to raczej nie błonka sie po prokocimiu ;) następnym razem zrobię fote

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maax    0

Dziś zobaczyłem vra na niebuszewie ... na rejestracji GWE troszke rozbity i widac ze stoi tam juz dosc dlugo bo przez szyby do srodka nie da sie zajrzec;/ czyjs z forum ?

dsc00687.jpg

dsc00688.jpg

dsc00689.jpg

dsc00690.jpg

dsc00691.jpg

sorki za tak duze zdjecia ;/ ale moze to czyjas zguba albo cos ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

dzisiaj w Piastowie na ul. Warszawskiej, Corrado na rejestracji WPR

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czapka    0

Dziś a raczej wczoraj godzina 18 30 czarne corrado nr rej. KN xxxxx białe lampexy z tyłu szeroka felga na ulicy Zawiłej.Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
matash    0

wczoraj godzina 19:55 ciemne Corrado KR... w Krakowie na rondzie matecznym, pani za kierownica

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czapka    0
wczoraj godzina 19:55 ciemne Corrado KR... w Krakowie na rondzie matecznym, pani za kierownica

taka blondyna z postawionymi włosami do góry?jak tak to następny corr z Prokocimia :) 1,8 16v ze smiesznym grillem z siatexu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0

Jakieś 30 minut temu spotkane i objechane w Gdyni na 10 Lutego - Corrado zielone GA ....G silnik KR, chyba wersja US. Czy to ktoś stąd?

Edytowane przez marcinb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj okolo 17 jadac od andrychowa w bulowicach za przejazdem po prawej ciemny cor na KWA

(kiedys swego czasu dokladnie w tym samym miejscu widzialem czerwona sroke :)) ktos z forum?

a pozniej o 18:30 w bielsku na podziemnym w sarnim stoku takowy czerwony cor:

 

20080605wq1.th.jpg

Edytowane przez sZcZeWi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
Jakieś 30 minut temu spotkane i objechane w Gdyni na 10 Lutego - Corrado zielone GA ....G silnik KR, chyba wersja US. Czy to ktoś stąd?

Jeśli takie to Cieślut :D

 

DSCN3900.jpg

Edytowane przez alien

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
cieslut ma 9A chyba :huh:

Ja żem nie pamiętam , a moze marcinowi się pomieszało bo raczej na GA wersji US nie ma dużo i na dodatek zielone :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0

Nie, to nie Cieślut, znam go, ma G60, i wiem jak wygląda jego Corrado. To było na oryginalnych lampach, koleś mówił że KR, ale tylko tyle zdążył powiedzieć, bo zielone światło nadeszło. Litera G świadczy o tym, że zostało niedawno zarejestrowane. Ewidentnie miał trzeci stop w klapie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

Dzisiaj o 17:00 na ul. T. Szeligowskiego, Lublin! ciemno-zielona sroka LU 56xxx B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0
Dzisiaj korek kolegi Smyka!ul. Akademicka, Lublin! Jechał przytulony do kierownicy jakby jeździł na elce :P (podobno szukał miejsca żeby zaparkować - tak sie tłumaczył przez telefon, ciekawe ile w tym prawdy......) :lol: pozdro Smyku

jak sie kocha to i poprzytulać sie też czasem trzeba :D

 

a ta sroke to i ja czasem widuje - ładnie wyglada ^_^

Edytowane przez Smyk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Misiek :)    0
wczoraj okolo 17 jadac od andrychowa w bulowicach za przejazdem po prawej ciemny cor na KWA

(kiedys swego czasu dokladnie w tym samym miejscu widzialem czerwona sroke :)) ktos z forum?

Z tego co wiem to nie z forum, ale nigdy nie mogę go dorwać i pogadać :) Ale najprawdopodobniej pracuje u mechanika właśnie tam za torami w bulowicach, bo widzę ten wóz prawie codziennie.

 

P.S. Skoro przejeżdżałeś przez A-chów to dziwne że mojego Corrka nie zauważyłeś, stał przy na parkingu przy Carrefour, dobrze widoczny z głównej drogi :P

Edytowane przez blown-engine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.