Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

LYSY1982    0
czy to jest forum kibole.com.pl czy corrado.com.pl :wacko:

No przeciez nie ja to zaczelem i nie mam zamiaru tego ciagnac dalej ale po co te prowokacje ,bo tego nie rozumiem ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
No przeciez nie ja to zaczelem i nie mam zamiaru tego ciagnac dalej ale po co te prowokacje ,bo tego nie rozumiem ?

wiec zmien podpis.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Dajcie spokój, teraz to na bank nie zmieni z przekory. Poza tym to jego Arka jego Gdynia i jego podpis.

Ciśnieniujecie się o podpis... pfffffffffff -_-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
LYSY1982    0

Kryniol i Drzewo cos mam wrazenie ze specjalnie robicie mi pod gorke, nie rozumiem dlaczego ,przeciez w moim podpisie nie ma nic obrazliwego, tymbardziej krzywdzacego inny klub , zadnych wulgaryzmow ani wyzwisk ,mam wrazenie ze jedyne co Wam przeszkadza to nazwa druzyny.Myle sie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
LYSY1982    0

Czapka dokladnie. Adanio tu nie chodzi o zadna przekore, nie zrobilem tego nikomu za zlosc ,twoje drugie zdanie jak dla mnie podsumowuje wszystko , grexon ma podpis jaki ma i czy ja robie z tego powodu afere NIE nawet sie pozdrowilismy dzisiaj w temacie. Robice z tego fomum kibicowskie a chyba nie taka jest jego tematyka :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

pogodze Was: walić Legię!, walić Arkę! liczą się tylko Bobry Tłuszcz :D Boże jak ja nie nawidzę polskiej "ekstraklasy" :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sahar    0

Dzisiaj czarna sroka na Leonidasa w Wawie na rej.WE3125L z koncowka na wydechu wielkosci wiadra :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Dzisiaj widziany niebieski correk w celbowie, godzina ok 12, rejestracja GPU, to byl ten niezrzeszony co byl na zdjeciach z VWmani, podobno grexon go kojarzy lepiej, a ja juz 4-ty raz go widze ale nigdy correm nie moge trafic na niego:/ Dodatkowo mlody Pan widziany chwile pozniej w redie kolo kosciola, czarny, rejestracja GA.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0
pogodze Was: walić Legię!, walić Arkę! liczą się tylko Bobry Tłuszcz :D Boże jak ja nie nawidzę polskiej "ekstraklasy" :P

igzakli :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

Dzisiaj w Białym na Alei Piłsudskiego na wysokości Malmeda wymijane piękne czerwone rrado, kierownik nawet pomachał, a ja niestety trochę przyspałem z reakcją :P

 

Pozdr.

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
j4r3k    0

pr.jpg

 

Widziany (26.09.2008 godzina 16.costam )Na uczelni OWSIIZ :D. A szkoda ze nie przyjechalem swoim :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
pr.jpg

 

Widziany (26.09.2008 godzina 16.costam )Na uczelni OWSIIZ :D. A szkoda ze nie przyjechalem swoim :D

Pozdrawiam.

to chyba ten Praks.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

17:20 ul. Głęboka i skręciło w ul. Wileńską Lublin...ciemne rrado...a kto to? zbyt szybko mi znikło :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0
Dzisiaj widziany niebieski correk w celbowie, godzina ok 12, rejestracja GPU, to byl ten niezrzeszony co byl na zdjeciach z VWmani, podobno grexon go kojarzy lepiej...

Były parch mojego kumpla dees... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

Sulejow 11: 00 parking przed Lider Price

 

biala sroczka wersja SCALA, 2.0 16V :wub: kierowca pan 60-70lat zrobilem podjazd z zapytaniem: czy sprzeda? , krotka riposta: "NIGDY" <_<

sprowadzona w 1990 z Niemiec i jest pierwszym wlascicielem, dokladna obczajka stan idealny, blachy plastiki wszystko na swoim miejscu ze znaczkami 16v - no lala

przejechane miala 130 tys, brak lpg :o

 

zdjecia pozniej

Edytowane przez madKOWAL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.