Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Praks    0
Fotke jakąś miałeś pokazać :P:D

 

 

Wszyscy wsiadają jak do tramwaju :lol: żałuj że nie byłeś na zlocie na mazurach tam każdy siedział a praks biegał pijany :lol:

 

 

PRAWIE jak porsze :D

skad wiedizals ze mam fotke ? :D

 

Zdjcie010-3.jpg

 

masakra az mi sie bumper zagial :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

I dobrze zrobiłeś bo jak byś najechał kołem to by ci chlupnęło po całości i jechał byś z krowim plackiem przed oczami :P

Wieści po polsce rozchodzą się szybko kiedy Prax bumperem smaruje placki krowie po asfalcie niczym nutellę na kromce chleba. U mnie w ZS rolnicy już od wczoraj mierzą placki jak krowa narobi na asfalt, czy aby nie są wyższe niż 5 cm :P

 

:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
skad wiedizals ze mam fotke ? :D

 

Zdjcie010-3.jpg

 

masakra az mi sie bumper zagial  :ph34r:

Faaak :lol::lol:

 

 

Którędy Ty jezdzisz :D

 

Skąd wiedziałem ? opcy wszystko widzi i wie i bacznie obserwuje poczynania TEgo praksa :D

Edytowane przez alien

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0
Którędy Ty jezdzisz :D

Spóźnił się jak jechał do mnie więc za karę poprowadziłem go trasą z polem minowym :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Wczoraj w drodze na spota o 12:55 widziałem nieznane mi bordowe Corrado na rondzie przy Dworku Grafa w Lublinie. Pani kierowniczka zaczęła na mnie trąbić jak tylko ją zauważyłem w lusterku. Jechała z chłopakiem ale też ją strąbiłem :D A co! Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

wczoraj 23:30 widziane sciro na wysokości Gdyni chylonii na głównej, pomrugałem długimi ale zero zainteresowania w sumie, za to później żeśmy tak sobie przepisowo ;) lecieli do rumii razem ,pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radioactiv    0

Kto jeździ czarnym (ciemnym) Corrado G60 na stalowych felgach nr rej GA..... widziałem go wczoraj w Wawie na radzymińskiej i u mnie w Ząbkach wysadził kogoś i pojechał sobie dalej. Zjebatsu teem pomorze to ktoś od was?

Edytowane przez radioactiv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0
Kto jeździ czarnym (ciemnym) Corrado G60 na stalowych felgach nr rej GA..... widziałem go wczoraj w Wawie na radzymińskiej i u mnie w Ząbkach wysadził kogoś i pojechał sobie dalej. Zjebatsu teem pomorze to ktoś od was?

Radzio ma znaczek g60 na GA ale on jest unieruchomiony... :(. Ciemne rado ma jeszcze radzik. Ale na 100% nie powiem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zagniatacz    0

Dzisiaj kolo godz 15:oo w Lesznie na ul. Narutowicza (chyba centrum) czarne Corrado przetaczalo sie powoli. To ktos z klubu??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Kto dzisiaj jechał ciemnym korem na piłsudzkiego ok godz.13 we Wrocławiu.Mijalismy się ale tramwaj zasłonił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj ok 17 na ulicy Pocztowej w ZS, tuż przy Boh. Warszawy stał zaparkowany zielony corr, niemal seria. Numery blach z ostatnia literka "M"- tak jak u mnie. Na całej długości lewego boku lakier jakoś nietypowo się odbijał w świetle latarni. Postałem chwilę ale nikogo nie było więc odjechałem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maax    0
Dzisiaj ok 17 na ulicy Pocztowej w ZS, tuż przy Boh. Warszawy stał zaparkowany zielony corr, niemal seria. Numery blach z ostatnia literka "M"- tak jak u mnie. Na całej długości lewego boku lakier jakoś nietypowo się odbijał w świetle latarni. Postałem chwilę ale nikogo nie było więc odjechałem :)

no to chyba ja :P ale zapewniam ze on nie jest zielony ... tylko cimno niebieski ... moze nawet granatowy .;] ale napewno nie zielony!!! az taki brudny nie był :D pozdro i do zobaczenia gdzies na miescie ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj u mnie na wsi biale Sciro na SK, 1.6 75KM benzyna + gaz, 87 rok, koles je ma juz 5 lat, mieszka niecaly kilometr ode mnie a ja je pierwszy raz widzialem... ale burak z niego

Edytowane przez iceman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Radzik    0
Ciemne rado ma jeszcze radzik. Ale na 100% nie powiem...

nie wypuszczam sie poza 3miasto ostatnio

moje ma znaczek 16v, jesli mi go jeszcze nie buchneli :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielG60    0

Wczoraj w Suchej Beskidzkiej, około godziny 11ej ciemne Corrado na ringach z przodu. Jechało w kierunku Wadowic :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0
no to chyba ja :P ale zapewniam ze on nie jest zielony ... tylko cimno niebieski ... moze nawet granatowy .;] ale napewno nie zielony!!! az taki brudny nie był :D pozdro i do zobaczenia gdzies na miescie ;]

Nie jest zielony??? No to albo światło dziwnie padało albo ja byłem zmęczony... Albo ktoś z nas jest daltonistą :lol: Dał bym sobie rękę uciąć że jest zielony :P

Chyba że mowa o innym corku :P No ale często jestem w okolicy więc następnym razem przyjrzę się uważniej :) A on nie wyglądał raczej na brudny.... Nie miał lakierowanej lewej strony?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maax    0

nie... caly jednolity kolor...ciemny granat.. :) na koncu rejestracji napewno M;) a stałem wczoraj tam wlasnie około 17 na przeciwko koscioła... ale tam zadko bywam ;]

 

a ja widzialełem ostatnio czarnego na placu grunwaldzkim w szczecinie.. jakies 5 dni temu chyba ;] ale nie pamietam numerów;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kecaj    0

Dzisiaj ok.godz.15:30 w Kołobrzegu na rondzie na ulicy Koszalińskiej widziano bordowe Corrado na tablicach ZKL...kto to?? :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

Wczoraj na Kusocinskiego w wawie czerwony corr blachy DL na 17nastkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

Po 12 na Alei J. Piłsudskiego, Lublin: czerwone G60 na LBD, na pasie obok...pomachałem, potrąbiłem, ale pan nic... <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

Dzisiaj przed 8:00 w Warszawie na Limanowskiego jakiś czarny/ciemny ale nie na warszawskich blachach. Przez leżącego milicjanta przejeżdżałem to nie mogłem się dobrze przyjrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj w dzień widziany czarny corr (brudny albo o szarym odcieniu) zaparkowany przy ul. Mickiewicza, lewe przednie koło miał zdjęte :P Już go kiedyś raz widziałem (z ciekawą blondynką za kółkiem) i zdaje się że ktoś z forum też go widzial... Ale właściciel (-ka) chyba wciąż anonimowy... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gosia    0

1 listopada przy cmentarzu w Stąporkowie Corrado G60 rej: EOP

kto po mojej wsi śmigał :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.