Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

poncheck    0
Kto upatrzył ten upatrzył... :P:>

Ty średnio w stanie byłeś upatrzyć cokolwiekpo imprezie... :lol::P

na tez :D:blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

Dzisiaj tradycyjnie Corek BOLO666 pod polibudą :) No i nawet z samym właścicielem zamieniłem parę słów :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0
Corek BOLO666 pod polibudą :) No i nawet z samym właścicielem zamieniłem parę słów :)

Powinno być: "Corrado Pana dr BOLO666 pod politechniką. No i nawet z samym Panem doktorem zamieniłem parę słów" :):lol::lol::lol::lol:

A ja widziałem w piątek corrado u mnie we wsi, cisło na Warszawę, ciemno było,miało In Pro z przodu i warczało jak 16-tka z rozwierconą puchą

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Dzisiaj w rumi ok 15 widzialen czerwone scirroco GND a zaraz pozniej biale ale juz nie wiem jakie tablice.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0
ale juz nie wiem jakie tablice.

aluminiowe pewno B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0
Powinno być: "Corrado Pana dr BOLO666 pod politechniką. No i nawet z samym Panem doktorem zamieniłem parę słów" :):lol::lol::lol::lol:

A ja widziałem w piątek corrado u mnie we wsi, cisło na Warszawę, ciemno było,miało In Pro z przodu i warczało jak 16-tka z rozwierconą puchą

Już bez przesady z tym dr ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

dzisiaj i wczoraj tez w lublinie na menczennikow majdanka widzailem ciemne corrado z calymi czerwonymi lampkami g60 z gazem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
~~~napi~~~    0

dziś koło godziny 9:20 w okolicy ul.Kolejowej fioletowy(chyba) :lol: corr :D i sroczka-> pozdro Sonic :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kryniol    0

co wy z tym praksem macie za akcje z tym tresowaniem? nie chce wiedzieć co robicie na randkach :P:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0
co wy z tym praksem macie za akcje z tym tresowaniem? nie chce wiedzieć co robicie na randkach :P:lol:

Kryniol a pamiętasz film Killer??

 

Tam był ten motyw jak "Wąski" był w salonie odnowy biologicznej... :D:P Więcej nic nie piszę... :P:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Dziś w Lublinie około trzynastej wyjeżdżający z placu zamkowego corr GROKA. Machałem ale kierownik niekumaty. Może dlatego ze jechaliśmy Passatem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czapka    0

89167ae77fdcab53med.jpg

Dziś galeria Kazimierz koło godz 16-stej pokręciłem się trochę ale nikogo nie było pojechałem dalej .Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Jakąś godzinę temu na wylotówce ze szczecina, na 3 pasmowej trasie mijane sciro ciemne GCH lub GHC, 2 mlodych w srodku, jechali 60 km/h prawym skrajnym i bawili sie navi która oswietlała im całe wnętrze i jezdnię w promieniu 20 metrow :P Jesli ktos z klubu to pozdro :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

wczoraj w centrum gdańska na hucisku rozbity czerwony parch :( godz ok 21.30...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

dziś po 13 okolice Dworcowej na skrzyżowaniu, jeśli się nie mylę to był darekmurlak...pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj rano w centrum szczecina na placu sprzymierzonych (albo którymś sąsiednim rondzie) zaparkowany ciemny, chyba czarny corr ZST :) Z tyłu i z boku full seria, przodu nie widziałem :P Fele chyba ESTORIL albo podobne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Dzis ok 13 w rumi kolo castoramy widziana biala sroka z czarnymi pasami wzdloz samochodu, migalem ale kierownik chyba sie alienuje. A 500 m dalej widzialem nowa sroke w akcji, tosz to jest cudenko, byla to wersja 2.0 TFSI(?), wygladala poprostu cudownie :wub:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

wczoraj w Mikolowie ok godz 19 na parkingu widziana czarna Sroka mk2 na blachach SBE....., prawy przedni blotnik caly w szpachli, nie pomalowany, lewa przednia opona przebita, wyglada jakby tam juz stala dluzszy czas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
co wy z tym praksem macie za akcje z tym tresowaniem? nie chce wiedzieć co robicie na randkach :P:lol:

^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paciu    0
Dziś we wrocku ktoś przelatywał ciemnofioletowym korem świdnicką jak arkady.

równiez widziałem pod akadeimia ekonomiczna cora na PZ z kartka na sprzedaz ale dominował na nim szpachlex :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
thor    0
równiez widziałem pod akadeimia ekonomiczna cora na PZ z kartka na sprzedaz ale dominował na nim szpachlex :(

ja go widzialem w dzierzoniowie to krka chyba za 6.500zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.