Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

dmkk    0

Elrey na Energetyków; oczywiście na swoim miejscu :D

Pozdrowienia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

jakiś czarny parch dziś na matarni blachy GD przejechał zobaczył 2 rrado i nawet nie podjechał :wacko:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0
jakiś czarny parch dziś na matarni blachy GD przejechał zobaczył 2 rrado i nawet nie podjechał :wacko:

w ornecie był taki as, przejechał koło parady 25 parchów rozstawionych na ryneczku i nic :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0
Elrey na Energetyków; oczywiście na swoim miejscu  :D

Na Wyszyńskiego, Energetyków jest za mostem ^_^ Ja również go tam niemal codziennie widuję :)

 

Za to wczoraj ok 15:30 na ul. Derdowskiego koło os. Kaliny pierwszy raz widziałem takiego bordowego parcha, blachy ZS, chyba byl na Estorilach i miał na grillu znaczek G, 16V lub VR :P Ale mogę sie mocno mylić bo widziałem go tylko 2 sekundy ^_^

Edytowane przez miły

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
IG0R    0
jakiś czarny parch dziś na matarni blachy GD przejechał zobaczył 2 rrado i nawet nie podjechał :wacko:

Pracownik ojca sobie kupil czarnego Parcha, moze on. Pogadam z nim i mu powiem co i jak :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
panda86    0

dziś znów go widziałem... :wub::wub::wub:

 

jest piękny, troche rozebrany ale piękny.. przygotowuje się do sezonu.. :rolleyes:

 

acha, widziałem go u mnie w garażu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
donkin    0

Rzeszów ul. Króla Kazimierza przy Rynku ciemne rrado godz. 22 z minutami... już wczoraj :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VJARON    0

UWAGA UWAGA

Widziano Kora w Sandomierzu :D

 

TSA 94NE ciemny granat

czyj to??? :rolleyes:

 

maiłem go haltować, ale jakoś mi głupio było rzucać się na ulicę :lol:

Edytowane przez VJARON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
dziś znów go widziałem... :wub::wub::wub:

 

jest piękny, troche rozebrany ale piękny.. przygotowuje się do sezonu.. :rolleyes:

 

acha, widziałem go u mnie w garażu ;)

a myslalem ze piszesz o moim... :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
IG0R    0

Corr radzika na shellu karwiny o 13.45. Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sid    0

czarny vr6 na WE na taśmowej (jechałem za nim ale volvo i kierownik nie chciał trąbić ani nic:( )

i też na tej samej ulicy chwilę później czarna sroka na WOT...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paciu    0
Dzisiaj we Wrocku obok galeri Arkady niebieski kor skręcał w świdnicką.Jakby kor Pacia.

hmmm... ale to nie ja :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

a w lublinie na ulicy Pana Tadeusza okolice głębokiej sto teraz byłe auto Strusia a obecnie na blachach LBI ...

znacie moze tego obecnego właściicela?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj na ul Wąskiej w Szczecinie, na parkingu pod nowo-budowaną pleciugą widziałem białego corra.... Zjawisko dosyć ciekawe, bo mój parch stał zaparkowany ok 30 metrow obok i stoi tam codziennie od kilku miesiecy a tego białego parcha pierwszy raz wogole na oczy widze :blink: Blachy ZS....M, biały, na porządnej glebie, czarne fele z ladnym rantem ale nie wiem jakie, z przodu beton a la poncheck, na błotnikach obrysówki jak w US, tylne lampy cale czerwone, z przodu grill czarny bez znaczka i brewka :) Ogólnie zaniemowilem :wub: Naprawde ladny.... Tylko na drzwiach kierowcy jakies wgniecenie i slad po przytuleniu z innym autem :P

Wlasciciel znany? Bo mi sie cos kiedys obiło o uszy że podobno ktos taki jak Turek nim jezdzil... Ale nie kojarze dobrze ^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maax    0

ojjj miły ... ja dzis wlasnie twojego sliwkowego widzialem przy pleciudze jak przejezdzalem ... i myslalem czyj to :P a ten bialy o ktorym piszesz to tur3k .... jeszcze dzwi nie zrobil ;P ty masz tam 8v u siebie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

dziś biała sroczka z dwoma panami na pokładzie, z klatką, ładnie mrucząca i numerkiem 8...na DZA...Lublin o 22 koło Reala...kto to??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0
ojjj miły ... ja dzis wlasnie twojego sliwkowego widzialem przy pleciudze jak przejezdzalem ... i myslalem czyj to :P a ten bialy o ktorym piszesz to tur3k .... jeszcze dzwi nie zrobil ;P ty masz tam 8v u siebie ?

To jednak dobrze kojarzyłem Turka i jego parcha ^_^

Jak swojego kupowałem w czerwcu 08' to wlasnie slyszalem o nim i jego drzwiach :P

Jak je zrobi w końcu to bedzie piekny parch :)

 

No a moj sliwkowy brudas stoi tam codziennie... I niestety tylko 8V, ale jak dobrze pojdzie to latem będzie w nim juz siedzial ABF, albo 9A na digi albo cos jeszcze innego co da mi w koncu spokojny sen :D

 

A twojego niebieskiego widzialem ostatnio ze 2 razy na pocztowej :P

Ładnie sie błyszczy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maax    0

hehe.... wiec to raczej nie moj... moj sie nie byszczy... A niebieski na pocztowej to nezza ;] moj jest duzo ciemniejszy w granat , czern wpada :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sahar    0

DZisiaj w komisie na Lopuszanskiej w Wawie znajomy widzial cora w kolorze jak ma TimurA&Sabinki :) ale wlasciciel nie chcial go sprzedac mojemu znajomemu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sahar    0

Osobiscie go nie widzialem, tylko znajomy a wlasciciel cora byl w tym komisie chyba przejazdem, moze to ktos z forum :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.