Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Paloma    0

dziś około 19-tej widziana Pani LO GROKA w czarnym korku...Lublin ul. Krakowskie przedmieście...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Misiek :)    0

Wczoraj tak koło 5 rano we Wrocku ul. Karola Olszewskiego, widziałem srebrne Corrado, blachy chyba DFZ nie pamiętam dokładnie ale właśnie trasę skończyłem i lekko sponiewierany byłem..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Dzisiaj na wylocie z Pruszkowa w stronę grodziska maz. Czarny corrado na WPR....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

Dzisiaj znowu yellow Corrado LPU - wcześniej z wrażenia napisałem stare numery pulawskie :ph34r:

 

 

madKOWAL

myślę, że fioletowe, bo oświetlenie sodowe nie jest za dobre :wacko: a nie pytalem właściciela.

 

 

 

PS

Jutro rano robię lota do Krakowa, wiec rozglądać się ;)

Edytowane przez poprostu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ogur    0

hehe z wgniecionymi drzwiami to nie znam ;) ale jakies ciemne tez widzialem jakies smiga ale raczej nie od nas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

dziś około 20-tej ponownie Pani LO GROKA w swojej czarnej vr-ce... :> na sąsiednim pasie :lol: ...pomachane, uśmieszek puszczony i z wzajemnością :> ...Lublin, ul. Al. Tysiąclecia...

Edytowane przez Paloma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0
dziś około 20-tej ponownie Pani LO GROKA w swojej czarnej vr-ce... :> na sąsiednim pasie :lol: ...pomachane, uśmieszek puszczony i z wzajemnością :> ...Lublin, ul. Al. Tysiąclecia...

 

ty panie, na dojazdówce sie tylko dojeżdża a nie jeździ :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
penti    0

Wczoraj w OSSACH :

 

Dwa czarne corrado (poznałem właścicieli, pogadaliśmy. Tych którzy nie są na forum to zaprosiłem)

 

49a4638b5799b86cm.jpg

 

Jedno błękitne ( właściciela tego nie poznałem ):

 

a771abcaabb16cbdm.jpg

 

Takie sroczki (też pogadaliśmy):

 

74e7bf85e68c54e7m.jpg

 

Późnym wieczorem na parkingu w Pokrzywnicy biała sroszka (wiem tylko że prowadziła ją kobieta) :

 

75537132e3bd2ba1m.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Łuki    0

Stargard 2x ciemny Corek kolor bliżej nie zidentyfikowany ni to siwy jakiś czy coś z :) Za 2 razem siedziałem z kobieta w parchu przejeżdżał obok pomachane odwzajemnione niestety nie wrócił a my byliśmy uziemieni Lodami więc nie goniliśmy na pogadanie :lol: Potem kolo godziny 19 mijaliśmy Ciemne Corrado blachy chyba ZDR pan w nas długimi odmachane próba nawrócenia i dogonienia zakończona fiaskiem :P (Uciekł nam :D) Pozdrawiam właścicieli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj po 17 ciemna sroczka z blond pania za sterami w skoczowie skrecala w moja ulice a za 2h ja wracalem w tym samym miejscu odwrotna sytuacja sroczka wyjezdzala byla na blachach SCI :) ale niewiem czy to ta sama bo kto inny za kiera byl :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
IG0R    0

czarny correk ZBI - pamietam ze byl w mielnie na chwile, ma jakies czerwone akcenty(ramke od rejestracji czy pasek na szybe) - widziany dzis w gd na Grunwaldzkiej kolo 7.15

Edytowane przez IG0R

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fest    0
DOA.... to jest JOJO z Culta

Nie tylko Jojo ma DOA, bedzie z 10 corow ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dykta    0

niebieskie g60 z fotelikiem dla dziecka pod saturnem w jankach w poniedziałek okolo 16.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0

wczoraj POZNAŃ ul. rolna sroka { czerwony wyblakły } , stacja paliw BP HETMAŃSKA czerwone corrado CTR :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zanat    0

Dziś przed 17 na krajowej 5 w Żołędowie czarny corr jadący w stronę Świecia zauważyłem i w ostatnim momencie wystawiłem rękę przez szyber.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sid    0

5min temu ślepego i głuchego Kicaja na marsa... po dwóch trąbnieciach i zablokowaniu szybszego lewego pasa, dałem sobie spokój i niezauważony wyprzedziłem go, no fakt nie jechałem sroką... skręciłem w naddnieprzańską... pozdr Kicaj..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.