Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

egz3    0
03.06.2009 zauważony przez meine libsien Justynke :) correk na ul. narutowicza w Łodzi , czyj to, przyznawać sie??

 

zdjcie117.jpg

 

:D

pracy w Manpower szukałem :P na stałe mieszkam w Łodzi a zarejestrowany w Dzierżoniowie xD

 

P.S.

Gdzie grill kupić bo ten się połamał a na allegro albo pustki albo badziewie z siatexem :/ w rozbitych zwykle połamane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kih0n    0

w ubiegłym tygodniu czerwony korek wrocław hallera na tablicach oławskich - pomachane i odmachane, wczoraj na ul prażyńskiego wrocław, zielony nr blachy chyba na F sie zaczynał, stał na oryginalnych kołach, dość ładny...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ogur    0

w sobote widziana sroka nowa w katowicach kolo ZDZ-tu w niedziele g60 niebieskie i sroka ciemna troche przyniedbana widziane na francuskiej tez w katowicach i dzisiaj o 12 widzana sroka w bielsku na lipnickiej :P aha i jeszcze widziane corrado na bora komorowskiego w bielsku w niedziele po 10 wieczor chyba ktos od nas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tur3k    0
Wczoraj ok 15 w Dąbiu widziany biały parch na ZS z jakimiś dziwnymi szerokimi dokładkami na progi (raczej nie był to bialy amerykaniec Turka)

Tak to nie moje :P

Kilku znajomych mówiło mi że jeżdżę i nie odmachuję... a tym białym kierowała jakaś Pani...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BarT-ek    0
wczoraj najpier na drodze z pruszkowa do grodziska Drzewo, murgałem ale nie zauważył ;p

a potem na światłach koło wojsko polskiego w pruszkowie zielone corrado na wpr ;)

 

 

zielone to moje :) do =Rafała= jechałem .... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj widziany tercet, w niewielkich odstępach czasowych

 

Najpierw ok 14:30 znowu czarny parch na ZGR, z tylnymi srebrnymi clearami, tak jak w zeszlym tygodniu o tej porze wyjezdzający z KFC w stronę ronda na cukrowej (nie ma to jak zdrowe i regularne odżywianie się :P )

 

Potem widziany SeTa sroką na Mickiewicza, pogadane chwile B)

 

No i o 17 czarny parch US na blachach ZST, widziany na rondach w centrum, nie po raz pierwszy zresztą, ale tym razem jakos ladniej mruczący wydechem :wub:

 

EDIT:

I jeszcze zapomniałem o czarnym parchu ZS z blondynką za kierownicą zjezdzającym o 17:15 z ronda na wojska polskiego.

O ile mnie oczy nie myliły to parch miał zdemontowany przedni zderzak :P

Może Ciocia Nezzowa ale pewny nie jestem? :)

Edytowane przez miły

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Elrey    0

wczoraj o 17 na moście pionierów ciemne Scirocco z kierowcą o sumiastym wąsie :) Wyścielone kocami :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

To zapewne ten sam "dziadek" którego ja widuję co 2-3 dzień i który kiedyś uciekał przed Nezzem :P

On zresztą zawsze ucieka jak tylko widzi sciro lub parcha :D

Zawsze mi się ta sroka ładna wydawała ale ostatnio przyjrzałem się z bliska i okazało się że jest w połowie okrutnie pomalowana domowymi sposobami a pod farba albo ruda wyłazi albo rzucona szpachla, niczym gładź tynkowa na ścianie domu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
I jeszcze zapomniałem o czarnym parchu ZS z blondynką za kierownicą zjezdzającym o 17:15 z ronda na wojska polskiego.

O ile mnie oczy nie myliły to parch miał zdemontowany przedni zderzak :P

Może Ciocia Nezzowa ale pewny nie jestem? :)

 

swiezo po lakierowaniu ;) i on nie jest czarny :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Olcia    0

tak tak ten parch moj :D i tak bez zderzaka :D

taki ładny polakierowany, jeszcze bez szybra jechał :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

W środę widziałem dwa Corki - jeden Knoba a drugi siakiś zielony na BAU w Augustowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0
tak tak ten parch moj :D i tak bez zderzaka :D

taki ładny polakierowany, jeszcze bez szybra jechał :)

 

Właśnie coś się tak podejrzanie świecił, jak fele po polerce u ponczka :P

Ale ładnie wyglądał :wub: Mimo widocznych ubytków w nadwoziu :D

 

Kolory jako tako odróżniam i byłem pewien że jest czarny, ale Ola zjechała z ronda chyba na pełnym gazie (pewnie lakier dosuszała) więc mogłem nie dopatrzeć szczegółu :P

Mam nadzieję że na spocie obejrzymy!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

Około 11 w Garbowie mijałem sie z brązowym Corrado jadącym w kierunku Wwy. Ładna bestia!

Aha! Stara (czarna) rejestracja.

Edytowane przez poprostu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0

wczoraj w katowicach w parkingu podziemnym ikea ciemny corr na blachach SK, felga borbet T.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
egz3    0

wczoraj koło 22:00 ładne ciemne corrado na białych felach w Łodzi na pietrynie koło Camelotu. zdjęcia telefonem w ciemnościach nie wyszły niestety :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj ok 19-20 mój parch był zaparkowany pod szkołą, na Monte Cassino, kolo budynku TV. Ja bylem w szkole a koledzy przed wejściem na papierosie. I widzieli jak jakis facet (wg. nich łysy albo ogolony krótko) podszedł do mojego parcha, oglądał go z każdej strony, felgi, potem nadkola, potem tylną szybę, półkę i wnętrze, po czym wsiadł do swojego granatowego corrka i odjechał. :blink: Więcej szczegółów brak... Ale po kolorze parcha pomyślałem że to Nezzo może planował rozebranie mojego parcha na części.. :P Tylko po opisie się nie zgadza, bo Nezzo jeszcze chyba włosy ma :D

Wydaje mi się że to mógł być ktoś z forum....

W każdym razie jeśli ten ktoś czyta mój post, to z góry uprzedzam, że parcha na graty nie zamierzam sprzedawać B):P

I wolę żeby był zawsze w całości jak do niego wracam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

jak to mawia moj kumpe shaggy: it waznt me ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

W piątek widziałem znów dwa parchy :D Jeden na Sobieskiego (zagadałem na radyjku to właściciel jest ogólnie na forum ale zbyt dużo się nie udziela) a drugi standardowo na Duracza.

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ozik    0

ja też tam byłem ale Ciebie Bartek nie widziałem, Drzewo widziałem, pomachałem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
dzisiaj Drzewo nieopodal lotniska..... zatrzymane.... pogadane....

 

Fajne spotkanie, ladny corr ;)

Do nastepnego razu, moze za tydzien bede :D

 

Ozik dlaczego nie przyjechales swoim vrrr?? :>

 

Niestety pozniej mialalem kolizje drogowa <_<

Edytowane przez Drzewo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0
Około 11 w Garbowie mijałem sie z brązowym Corrado jadącym w kierunku Wwy. Ładna bestia!

Aha! Stara (czarna) rejestracja.

 

Ta bestia to Emigranta. :D

 

Aha i nie jest brązowa. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.