Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

kostek    0

No i wczoraj spotkany drzewo na zakupach w Reducie :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
No i wczoraj spotkany drzewo na zakupach w Reducie :P

 

 

Moze nastepnym razem jak sie juz spotkamy to nie bedziesz jezdzil czerwonym mk3 :)

Ogolnie ladnie sie prezentuje, ale to nie corrado :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Ładnie by się prezentował z nowym lakierem, teraz jest brzydki :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

i ja dzisiaj ustrzeliłem kora w Janowie lubelskim nad zalewem,bardzo ładny,troszke wysoko siedzi ale spoko, pogadane i do zobaczenia

post-5061-1247410472_thumb.jpg

post-5061-1247410535_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Zapomniałem . Trasa Grójec -Petersburg-Grójec w sumie 2600 km i ustrzelone 2 corrado na Litwie :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Wczoraj widziany marcinB na trasie Gdynia chylonia-cisowa mrugalem do niego awaryjnymi ale twardo udawal ze nie widzi zalotow bialego mk2 z 1.6D :)

A 30 min pozniej pod auchan w rumi jakis ciemny corr DGL.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0
:D domyślam się, że to białe zamulające MKII co jechało przede mną na prawym pasie? :) Myślałem, że jakiś emeryt jedzie ... ;) pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0
:D domyślam się, że to białe zamulające MKII co jechało przede mną na prawym pasie? :) Myślałem, że jakiś emeryt jedzie ... ;) pozdr

 

Tak to bylem ja:) Ale uwierz ze prawie caly czas mialem gaz do dechy, pozniej chcialem za toba pojechac no ale kurna to ma vmax 110km/h z wiatrem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0

wczoraj około 19-stej w CZŁUCHOWIE widziałem granatowe corrado. mrugałem do kolesia , ale bez odzewu...{ lekko zdziwiony } :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

przed chwileczką..ciemnozielnona sroka na LC...Łęczna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

ja wczoraj w drodze z bilgoraja przed samym szczebrzeszynem , ładne choć chyba na jakieś stalówce ceimne corrado na LZ... pomachane ^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj ok. godz. 8 w Katowicach na ul. Powstancow widziany czarny Corr, nie zdazylem zauwazyc jakie blachy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielllVW    0
ja wczoraj w drodze z bilgoraja przed samym szczebrzeszynem , ładne choć chyba na jakieś stalówce ceimne corrado na LZ... pomachane ^_^

 

 

to byłem ja, zdążyłem tylko mrugnąć :D to nie stalówki a alu czarne w macie i z zapasem po prawej z tyłu bo opona strzeliła przed szczebrzeszynem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0
to byłem ja, zdążyłem tylko mrugnąć :D to nie stalówki a alu czarne w macie i z zapasem po prawej z tyłu bo opona strzeliła przed szczebrzeszynem

 

aha no zdążyłem tylko przyuważyć ciemne koła :) noi że ładne zglebione chyba było, a ja z kolei nie pomrugałem bo nie zdążyłem, noi lekko zwolniłem ale zobaczyłame że nie zatrzymałeś się to pojechalem dalej :) a z chełma przez zamość bo na biłgoraj dosyć często smigam właśnie tamtymi drogami :)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj o godz. 13.53 ul. Kopernika w Katowicach jechalo czerwone Corrado G60 na blachach SK90088 (albo cos kolo), prowadzila pani ok. lat 40

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Johnny    0

Wczoraj przelatywałem przez Szczecin główną trasą 10 i gdzieś za jakimś mostem stało G60 na Gorzowskich tablicach FG. W drodze powrotnej w Barlinku ustrzeliłem wzrokiem wiśniowe G60 na numerach ZMY. Właściciela nie było. Powiedzieli, że w weekendy odbiera auto. Ale dość zaniedbane było. Troche wkładu potrzebuje. A o Sroczce mk3 to już nie ma sensu chyba pisać bo jest ich w brud. Dziennie minimum jedną widze. Aha... Zajefajnie zrobione Corrado widziane w Niemczech na autostradzie A9 w strone Ringu na 51 km. Tablice chyba HH - Hamburg B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RoleK    0
Wczoraj przelatywałem przez Szczecin główną trasą 10 i gdzieś za jakimś mostem stało G60 na Gorzowskich tablicach FG.

 

 

O prosze... nic mi nie wiadomo o żadnym corrku, jaki był jego kolor ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Johnny    0

Wydaje mi się, że granat ale nie jestem pewien. W każdym bądź razie był koloru ciemnego, na pewno nie czarny. Jechałem w okularkach słonecznych, więc też gorzej widziałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
matash    0

wczoraj w Rudzie Slaskiej pod plaza kolo poludnia ciemny Correk rej SL..., potem w Wojkowicach tez ciemny SRB....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

wczoraj w Kielcach 3x sciro mkIII i jedno fioletowe Corrado na TST z naklejka na tylnej szybie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Borgu    0

a jo żech przeleciał pół polski i nikt mnie nie widział :D hehe ani ja nikogo :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0
a jo żech przeleciał pół polski i nikt mnie nie widział :D hehe ani ja nikogo :P

 

Jesli masz wydech modzony, cos ala honda, to chyba Ciebie widzialem u mnie w wiosce w poniedzialek wieczorem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Johnny    0

Mi się znów poszczęściło i dojrzałem granatowego Corra na tablicach PSR w Puszczykowie na przejeździe kolejowym przy budce z najlepszymi lodami :D Akurat konsumowałem i nie miałem jak go dogonić :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.