Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Smyk    0

dzisiaj z daleka widziałem w chełmie jadącego Marowego korka :D hehe chyba pierwszy raz w chełmie, jechalem paskiem spiesząc sie wiec nie było czasu na mruganie machanie itd

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0
jakoś na początku miesiąca widziałem u siebie w mieście Piastów na ul. Harcerskiej grafitowe corrado na tablicach TSK z tyłu miał dokładkę riegera

 

czy to ktoś od nas?

 

Jordan od nas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
penti    0

Wczoraj w centrum Zabrza, fioletowe corrado 2.0 w budzie vr. Na zabrzańskich tablicach, co mnie bardzo zdziwiło :D. Pogadałem chwile z właścicielem, kupił go niespełna 2 miesiące temu gdzieś w Warszawie.

Zaprosiłem go na forum i ustawiłem się dzisiaj o 20 pod M1 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0
dzisiaj widzialem dwa Corrado na PL ale w Angielskiej gazecie VW PERFORMANCE.Jest obszerny artykol z Polskiej imprezy.Fajnie widziec tyle polskich rejestracji a tekst po Angielsku :rolleyes:

Dawaj scan Szwagier :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-=RAFAL=-    0

u mnie w Piastowie już od ok tygodnia stoi na parkingu czarna sroka mk2 na blachach BI z kołami tak jak ma vwbounty w swoim projekcie http://www.corrado.com.pl/forums/index.php?showtopic=25808

 

sroka stoi przy stacji PKP na ostatnim możliwym i mało uczęszczanym parkingu, wygląda jak porzucona albo właściciel wyjechał na dłużej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

Ja dziś tak 17.00-17.30 widzialem corka zaraz za Górą Kalwarią jechał w stronę Grójca a ja w Stronę G. Kalwarii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

zeby nie bylo wczoraj zartowalem :P

 

ale u nas jezdzi jakas pani czerwonym G60 i na Giszowcu ktos ma czerwona szesnastke, wiec pewnie ktores z nich ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
penti    0

Przed chwilą na TVP Katowice leciał jakiś program motoryzacyjny i była relacja ze zlotu na lotnisku w Katowicach.

Jedno czerwone Corrado. Drugie podobny kolor jak u Borga, a trzeciego nie jestem pewien, bo tylko migło na ekranie biało-czarne ??

Ogólnie jak na tak krótką relacje to trochę ich się pojawiło :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hOMER    0

Corrado widywane co tydzień chyba ciemnozielone z przednim błotnikiem czerwonym

ktoś pracujący w MPEC bądź Budostal-5

na placu MPEC w Bochni

 

jest u nas na forum?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

hOMER to corrado o ktorym piszesz ma rejestracje KPR... widuje je u siebie czesto a gosc jest z koszyc i juz 2 razy mial nim dzwona bo kumpel mu go klepal :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0
Przed chwilą na TVP Katowice leciał jakiś program motoryzacyjny i była relacja ze zlotu na lotnisku w Katowicach.

Jedno czerwone Corrado. Drugie podobny kolor jak u Borga, a trzeciego nie jestem pewien, bo tylko migło na ekranie biało-czarne ??

Ogólnie jak na tak krótką relacje to trochę ich się pojawiło :D

to wszystko sie zgadza ;) borgu byl, bialo czarne to pokemon Mazura, a czerwone to ja ;)

poleci jakas powtorka tego? albo nagrywales moze??:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
penti    0

Nie nagrałem, bo to tak na szybko, jak skakałem po programach zauważyłem.

Popatrz na program tvp 3 - oni za dużo programów motoryzacyjnych nie będą mieli ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

17.08 15:48 bordowe corrado na BI xxxxx na ul. antoniukowskiej w strone centrum pojechalo. na pewno nie bolo

i dzien wczesniej pod polibuda, ale daleko stalo i tylko kawalek tylu widzialem, wiec nei moge nic powiedziec

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.