Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

sZcZeWi    0

dzis o 10:45 w bielsku czerwony cor zmeczony juz troche zyciem wyjezdzal z konfederatow na stojalowskiego :)

 

corbielsko.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
donkin    0

Dziś Rzeszów dwie sroczki, prawie w tym samym czasie.

Stara na Obrońców Poczty Gdańskiej, na starych blachach, zielona, często ją tam widzę, ładna sztuka.

Nowa na Osmeckiego, biała.

Poza nazwą, chyba niewiele maja wspólnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

wczoraj w PZ na ulicy Poplinskich ok 12-13, ciemny parch z daleka=

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
thor    0

dzisaj w pogromcach mitów chcili zmizdzyc sciro 1,5 tonowa kula z klocków lego:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Dziś po południu Killer na Zemborzyckiej w Lublinie, mrygałem mu Passacikiem ale nie zajarzył kto to się wygłupia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pim    0

Najprawdopodobniej Marian widziany dziś , przed chwilą na kartuskiej ;) Bordowym ventylem Ci na dupie siedzieliśmy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BarT-ek    0

wczoraj ok. godziny 22.00 w okolicach starego miasta w wawie widziane srebrne corrado na blachach ST XXXXX. (seryjka z laminatowymi progami) Ktoś od nas ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

W ostatni czwartek w Krakowie, w przedziale czasowym 12-14 widziane w okolicach dworca glownego dwa corry, najpierw fioletowy KWI, a pozniej czarny badz granatowy rowniez KWI, co ciekawe ten drugi z przodu mial chyba stalowki, a z tylu jakies szerokie alusy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0

Czerwone korado na Gdański tablicach widziane dzis o 16:20 koło "lotu" w Gdańsku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pim    0
Czerwone korado na Gdański tablicach widziane dzis o 16:20 koło "lotu" w Gdańsku

 

Jak takie z purchlami na dachu to koleś z nowego portu - już kupę czasu sprzedaje - nawet oglądać byłem , ale tragedia jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

ale te bordowe? bo niedawno widzialem blisko polibudy takie jakies niebieskie ciemniejsze w starej budzie, ale juz mi sie pisac nei chcialo :P

a ja tam tez studiuje, tylko na dziennych :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fuxxx    0

wlasnie sa 2 w bialym bordowe moje i bola. z tym ze bola troche lepiej wyglada hehehehe ale to kwestia czasu i funduszy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0
wlasnie sa 2 w bialym bordowe moje i bola. z tym ze bola troche lepiej wyglada hehehehe ale to kwestia czasu i funduszy :D

 

 

Poprzeczkę masz wysoko ustawioną :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

doslownie wysoko :D chociaz teraz na tym gwincie ladnie wyglada, juz nie taka terenowka. a bordowe sa jeszcze dwa, tylko nie na BI a na BSK :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Własnie Krzysztof Rutkowski zeznając przed komisją śledczą wspomniał ze Dziewulski jezdzil Corradem, ktoś coś może wie więcej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KERMiT    0

wczoraj o 18 na lotnisku w bydgoszczy corrado CT ....rs z przodu progi maska nju tajp z jakims rysunkiem napis corrado na tylnym pasie wielkosci tablicy rej i jeszcze wieksze po bokach na drzwiach, borbety chyba t. widzialem juz go kiedys w toruniu ogolnie jak dla mnie choinka. Nawet podbiegłem, ale nikt z klubu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0

dzisiaj w CZŁUCHOWIE widziałem złotego corka LBI....,, pózniej złapałem kolesia i dowiedziałem sie ze cora ma od miesiąca , a motor podobno tam siedzi 1.8 turbo . miał nawet klubowa naklejke . zna to auto ktoś ? w miare fajne BORBETY, duzy rant , tylko smieszne dwa wydechy ........pozdrowienia.. :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

moze to ten byly Strusiowy co mial zaspawane rynienki dachowe i byl po niezlym dzwonie? Stal jakis miesiac temu na allegro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.