Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Kwass    0

Zielony cor na FZG pewnie Macgyver, Na orzechowej zaparkowany i ustrzelony przed momentem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

granatowe corrado na blachach BI i jakichs (pewnie zimowych) starych BBSach czy cos w ten desen na skrzyzowaniu kopernika/wiejska, godzin cos kolo 13:30

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

w niedziele około godziny 10 w Krakowie chyba na ulicy andersa widziałem zielone corrado na blachach KPR... niestety ale kierowca zaparkował na aucie jadącym przed nim noi zrobił sobie lifting przodu <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

o godzinie 19.10 na myjni jak mylam corrka srebrne sciro ZS widzialam:)tez na myjni :rolleyes: kolo ronda uniwersyteckiego na redzie szczecin

Edytowane przez Verbus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0

Dzisiaj około 18.30 w wiosce Bogucin :P ciemne (bo było ciemno) corrado. Poznałam po tylnych światłach :lol:.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0

w poniedziałek widziałem czerwonego cora PO.... w poznaniu pod makiem na HETMANSKIEJ.... pozdry :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maax    0

dzis w szczecinie około 20 na ul.mieszka I ciemne corrado na rejestracji BL...... niestety nie zdazyłem dogonić a byłem o 2 metry od niego ale zdazył skrecic;/ ktos z klubu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj ok 20 w centrum szczecina, niedaleko wałów chrobrego widziane siwe/grafitowe corrado G60, dosyc ładnie się prezentował, chyba na bbsach, pełna seria. Tablice BL

 

Mam też zdjęcie :) Tylko felg nie jestem pewien bo sie nie przygladałem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0

w Poznaniu na WSPÓLNEJ widzę każdego dnia cora kawowego ...... ale nie mogę złapać kola od niego .... co by z nim pogadać... :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pawka    0

Na skwerku ok.20-21 czerwone corrado z czarną maską NA HOLU :excl::lol:

 

Kto to :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

a dzis w Slutowie na trasie dom=>Szczecin czerwone sciro ZCH sobie stalo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
badyl    0

biały parch z czarnym paskiem w Oleśnicy. Chyba na stołecznych tablicach 2 dni temu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

w piątek 19-03-2010 chwile po 20 widziane sciroo 2 chyba ciemna zieleń rejestracja - NIL ....... ( Koszalin - ul.Młyńska )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hasan    0

dzisiaj wysyp najpierw ok 17tej bordowy cor we wrocku na żmigrodzkiej na DWR 30s puzniej w tym samym miejscu srbrny na DLU (wystawiony jest na allegro g60 us)i 45min puzniej serebrny na DDZ na 8mce w kierunku Łagiewnik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zanat    0

W Osielsku koło Bydgoszczy w komisie pojawił się biały g60 89 za 13500. Dziś oglądałem na szybko. Z przodu soczewki z tyłu black lampy, wydech ala mugen, wydaje się niedawno lakierowany. Znajomy mówił, że stal na blachach z Elbląga, teraz już ma komisowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

dzis po 13-stej Szczecin rondo Giedroicia zielony correk na niemieckich numerach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

dzis o godz 18:07 w ciekawych ujęciach corrado i scirocco widziano kilka sztuk. ktos od nas?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

dziś standardowo corr bola pod informatycznym (wcale nie jest taki wysoki :P przynajmniej wsrod reszty aut tam stojacych :D) i jakies ciemne (czarne?) scirocco na BI, chyba przedliftowe na dziurwaym zwirowym parkingu za elektrycznym.

oczywiscie pod politechnika oba.

 

EDIT: bolo, nawet stanalem obok corra na jakies dwie minuty i z kumplami pozagldalismy chwilke. takie smierdzace e36 jak cos :lol:

Edytowane przez lukasz_61

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

5min temu przed moim blokiem nowe, czarne siro na warszawskich blachach...Lublin, ul. Grażyny...

 

 

no i codziennie widzę na mojej ulicy czarnego vr-ka...a wczoraj pod moją apteka (tak tak Adaniu, apteka mojego szefa) Korczysław-Poprostu :D

Edytowane przez Paloma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ge Zechcyś    0

Wczoraj koło 16.00 żółty pastelowy koras na blachach GD wyjeżdżał z mojego osiedla. Czyżby jakieś wyścigi na wysypisku Maślice? Wiosna... :wub:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kih0n    0

też widziałem to żółte GD na wejherowskiej, czyjeż to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.