Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Drzewo    0

 

A wczoraj po południu spotkałem - właściwie to on mnie spotkał - na piechote na Krakowskim Przedmieściu Drzewiasty... Jeszcze raz pozdrawiam.

 

R

 

 

Ja takze pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

czerwony korr na kosciuszki jakos kolo 20, w środku jakiś czupur siedzial , mimo ze przejechał koło mnie to nie wiedział ale pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PHERO    0

Phero mijany na krzyżówce kartuskiej z łostowicką, jakoś w rejonach 17:40-18:00 . Machałem ale nie odmachał , bo ślepy ! :unsure:

sorka ze Cie nie zauwazylem :( zrechabilituje sie nastepnym razem. Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

w Zieleniewie w komisie ,w drodze nad jezioro Miedwie stoi Vr na 4 szpilki :D

juz z rok stoi i pewnie jeszcze sporo postoi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Domyślam się że spotkałem kolegę Phero ok 14 na słowackiego w Gdańsku. Jechałem na obronę także nie było opcji aby się zatrzymać i zapoznać. Pozdro!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PHERO    0

Phero po 13:00 na ul. Kartuskiej w Gdańsku ;)

 

potwierdzam, dzis o godzinie 13:20 mile spotkanie z Justyną, neopodal schroniska młodzieżowego na kartuskiej :) oraz 20 minut później 13:40 jadąc służbowo w stronę wrzeszcza ul. słowackiego, stojąc w korku kolega zauważył ze jakieś 10 aut do przodu jedzie corrado, wiec wychyliłem sie na stronę pasażera i faktycznie było corrado, wiec od razu kombinacja jak sie do niego zbliżyć, a nie ma tam możliwości wyprzedzania, ale udało sie stanąc obok siebie przy skrzyżowaniu chrzanowskiego z słowackiego. Więc Pomachane, odmachane, fotka tez zrobiona :)

69ebc0b67d9cb23e.jpg

kolega nie wiedział co sie dzieje :P :P :P a ja czuje się dumny z posiadania corrado :rolleyes:

 

Domyślam się że spotkałem kolegę Phero ok 14 na słowackiego w Gdańsku. Jechałem na obronę także nie było opcji aby się zatrzymać i zapoznać. Pozdro!

Pewnie sie jeszcze nie raz spotkamy ^_^ Pozdrawiam

Edytowane przez PHERO

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

ktoregos dnia granatowe corrado na kopernika w bema skrecilo, chyba 16 w starej budzie, zapomnialem napisac :P godzina w okolicach 16

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pozdrawiam Panią z białego Sciro na blachach W coś tam :D Jechała za mną na żwirki i wigury po 21 jakoś wczoraj :)

 

Sorka, ale nie miałem jak przydepnąć , bo trzymał mi zacisk, a 500 metrów dalej musiałem stanąć bo już się tam nieźle kopciło i musiałem dać mu odsapnąć :)

 

Pozdro :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
delfin    0

we wtorek bede lecial z Kielc do Berlina przez Łódź potem na Poznań - moze mnie ktos przyczai :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

hmm jestem w szoku :blink: :blink: kalisz pomorski czarne corrado :> :> ale nie moje nie dogonilam bo jechalam golfem z przyczepka :angry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bombelson    0

dzisiaj w Świdnicy ciemne corrado zaparkowane na Westerplatte na przeciwko szpitala, blachy DZG 23.., ktoś z forum?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

Dzis ok 9 rano widzialem czerwonego corka na blachach DDZ 10VV w mojej miejscowosci kolo Monachium.Corrado w seri bez zadnych tuningow.Ktos od nas?

Edytowane przez rafal.g

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

Bati! pewnie stwierdzil, ze sprzeda w Niemcowni i pozbedzie sie problemu!:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj u mnie czerwony Corr ex 1.8 G60, aktualnie tam siedzi 2.0 16V G60, blachy mikolowskie, koles go kupil od Sajmona, niby bylo 270KM, ale kierownik kazal sobie go ujarzmic do 230, aby sie nie zabic...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kwass    0

Match widziany dzisiaj o 6:32 ul. borowska na wysokosci strazy pozarnej

Edytowane przez Kwass

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

W niedzielę około 16-tej w Nałęczowie widziane czarne corrado z rejestracją LU... z dwoma kominami pod tylnym zderzakiem. Asia wpadła na pomysł, że to pewnie Grzenio. :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kozik    0

Wczoraj przed 17 w Gdańsku, na Podwalu Grodzkim (czyli koło Zieleniaka) ciemne Corrado GD, chyba z ciemną wstążką powiewającą przy antenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

dzisiaj koło galeri dominikańskiej, chwile pojedziłem za kolegą ... to vr i ma tuningowy próg

 

ktoś od nas?? rejestraca to SKL ... aaa i wydechu ni miał

 

20100421396.jpg

Edytowane przez KATAryna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Dzisiaj widziałem w okolicach Lublina nowe białe sciro a jakieś dwie godzinki później czarne, chyba już nadeszły te czasy kiedy sciro mkIII napotyka się częściej niż sciro mkI, mkII i Corrado razem wzięte.

 

Ciekawe co tam słychać na forum nowego Scirocco :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.