Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

miły    0

Tak, zglebowany mocno :)

Masz jakieś fotki auta?

 

Ja fotek nie mam, ale jak przeszukasz temat o spotach w szczecinie to na pewno kilka znajdziesz :) Raczej na stronach od końca, tych nowszych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

W Szczecinie zielony Correk na BBS RM, lub RS na blachach: ZS 1694M

To Kacpra correk :) wczoraj na Ul.Parkowej biale sciro ZS stalo przy parku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

wczoraj... no przedwczoraj granatowe Corrado VR6 na katowickich blachach a za kolkiem pani w dosc zaawansowanym wieku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

wczoraj na tysiąclecia w lublinie, niebieskie drzewowe corrado, nawet mimo wielkiej ulicy ogarnął z której strony na niego trąbią :)

Pozdrowienia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Johnny    0

Dziś koło 16 na trasie Gniezno - Poznań na gnieźnieńskich tablicach PGN chyba czarny Corr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

z jakies dziesiec minut temu Ul .Husarow biale sciro samotne w tlumie audi bmw itp,pomachane odmachane :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

Wczoraj na A4 w kierunku Wroclawia czarny corek,z lakierowanymi odblysnikami lamp,tyle zdarzylem zobaczyc bo jechalem w przeciwnym kierunku :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bujson    0

Wczoraj około 20:00 widziane zielone corrado na trasie Ostróda - Elbląg rej NOS :)

 

To ja jechalem do Ostródy z Gdańska :) Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

wczoraj na tysiąclecia w lublinie, niebieskie drzewowe corrado, nawet mimo wielkiej ulicy ogarnął z której strony na niego trąbią :)

Pozdrowienia

 

 

Ogarnalem, zjechalem pozniej na shella bo myslalem, ze podlecicie do mnie ale sie pomylilem.

Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Dzisiaj ok 17:40 w Gdańsku koło Tesco na Chełmie widziane czerwone corrado :)... niestety nie odmachane, bo jechałam niewidzialnym passatem :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

Wczoraj miałem miłe spotkanie o 1 w nocy na stacji benzynowej, mianowicie zajeżdżam po papiruchy, a tam patrze stoją 3 Scirocco (2xmk II i 1xmk III) ale miałem oczy wtedy.

 

Chłopaki jechali na zlot do Łotwy, pamiętam nawet że jednego kolege poznawałem u nas na zlocie ale nie pamiętam ksywki i wstyd mi za to bo on mnie poznał i pamiętał. Fajnie sie pogadało no i niemałą furore zrobiliśmy na stacji, 3 generacje na spontanie sie spotkały. Miło było, chcieli żebym z nimi jechał ale niestety praca :/ a chętnie bym sie wybrał, wspomniałem o naszym zlocie na mazurach i w Mielnie i zaprosiłem.

 

Jeśli chodzi o MK II, wiem że jedna Sroczka była zielona, GT II, a druga (chyba) srebrna na RS'ie, obie na rejestracjach SY o ile dobrze pamiętam, a trzecia (mkIII) była na rejestracji PO ale ona jest z mojej okolicy bo widuje ją dosyć często. Mieli do zrobienia 750km, pewnie jeszcze jadą. Szerokości im życzę! :)

 

 

OZIK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

dosłownie przed chwilą na światłach, na Al. Niepodległości (skrzyżowanie z Koszykową) fioletowe Corrado na WNach i z czarnym kołem- moja dzielna a 1wszy raz widzę, ktoś od nas? :)

Edytowane przez olafart

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VOLCIK    0

Dzisiaj około godziny 12:30 w okolicach wlotu na A4 w Katowicach białe Scirocco (MK I lub II). Niestety jechałem w przeciwnym kierunku, więc nie miałem jak się przyjrzeć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W okolicach godziny 12 na jana pawła koło centralnego , widziane bardzo fajne czarne corrado WD 987 czy jakoś tak, dalej nie pamietam :) leciałem taksówką, inaczej juz by była sesja zdjęciowa :D Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pawelsky    0

Około godziny 16 w Białymstoku ul. Pogodna widziany niebieskawo - szarowaty :) corr w ładnym stanie. Właściciel jest na forum??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Booster1987    0

Czerwone na ZSZ i w VR ? Pierwsze słysze ;)

 

 

ZSZ to ode mnie ze Szczecinka ale szczrze to nie kojarze zadnego Czerwonego VR-a zeby smigał :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

Gosia vel sky wczoraj kolo 8.15 przemknela przez moja wies :D ps. jest nowy cor w konskich :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bujson    0

17:44 na parchu wyswietlona. W okolicach Galerii Baltyckiej w strone Gdanska, GD *** granatowy <chyba> zmierzal... Wzrokiem tylko dupe auta uchwycilem... ale ch** w talary dam pociac ze to Corr ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

jak granatowy to pewnie ja...gdzies sie tam krecilem o tej porze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciupin    0

w piątek ok godziny 24 czerwony corr na gdańskich na mc w oliwie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
IG0R    0

wczoraraj, ok godz 2w nocy na TV4 corrado jakies stuningowane w niemieckim filmie "bez limitu predkosci" Przy okazji.. nie polecam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hasan    0

wczoraraj, ok godz 2w nocy na TV4 corrado jakies stuningowane w niemieckim filmie "bez limitu predkosci" Przy okazji.. nie polecam :)

he wczoraj byla powtorka i tez go widzialem zielony cor:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.