Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

sZcZeWi    0

dzisiaj kolo 13:30 w sosnowcu w okolicy fashion housa widziany ceglany cor na blachach SJ :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

 

czyje zielone Corrado widuje w Stąporkowie pod dawnym Zakładem Płytek i Wyrobów Kamionkowych?

 

jakie blachy ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

wczoraj, gdzieś na trasie w okolicy wierzbicy woj. lubelskie, widziałem czerwone ospoilerowane corrado na blachcach LLE .. i nawet kartke na szybie miała, ale niestety nie mogłem się zatrzymać, a w drodze powrotnej jakoś inaczej mi się pojechało noi nie zbadałem i nie poznałem właściciela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Dziś na spocie w Jedlni-Letnisku czerwone Corrado które pojawiło się przypadkowo. Paloma wlazł gościowi przed maskę dobitnie demonstrując klubowa koszulkę ale bystry kierownik to olał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

wczoraj, gdzieś na trasie w okolicy wierzbicy woj. lubelskie, widziałem czerwone ospoilerowane corrado na blachcach LLE .. i nawet kartke na szybie miała, ale niestety nie mogłem się zatrzymać, a w drodze powrotnej jakoś inaczej mi się pojechało noi nie zbadałem i nie poznałem właściciela

 

o którą wierzbicę Ci chodzi? podaj jakąś większą wioskę w okolicy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maciej    0

Dziś na obwodnicy grudziądza czerwone corrado na GKW (chyba), niestety nie odmachane a tez jechałem korem :P

Edytowane przez Maciej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bombelson    0

wczoraj ok 18 widziane bordowe corrado na DW, leciało od Wrocławia w strone Świdnicy, mrugnięte - odmachane, dzisiaj najprawdopodobniej to samo corrado - bordowe, szeroki bumper, borbet a, buda nowy typ, widziałem nad zbiornikiem wodnym w maniowie - ktoś od nas?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Stoi w tej chwili siakies corrado na parkingu w Helu, ciemno jest wiec szczegolow nie znam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

o którą wierzbicę Ci chodzi? podaj jakąś większą wioskę w okolicy :D

no ale wierzbica to tych większych, ale jeśli chodzi o większą i może bardziej znaną miejscowość to będzie to.. Cyców :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

aha, bo jest wierzbica obok mnie ale Ty raczej byłeś w tej 70km stąd :) pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

w lodzi w czwartek kolo 8 rano czerwone g60 albo 1.8 16v poruszajace sie w kierunku zgierza

jechalem bialym trupkiem z dechami na dachu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
s_kowal    0

Wczoraj nad zalewem w miejscowości Zakrzówek Szlachecki / Jankowice pow. radomszczański zielone 16V na blaszkach SC 73741 - ktoś od nas ???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0

Dzisiaj na obwodnicy trójmiejskiej pomiędzy Wrzeszczem a Osową brązowe Corrado GD 8xxxU. Pewni 2.0 8V albo 2.0 16V bo nie jechało, w sumie Accordem je doganiałem ;)

Edytowane przez marcinb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Przed chwilą w polskiej "superprodukcji" "Młode Wilki 1/2" Sciro mk II w scenie na granicy. Było ciemno, ale mogę sobie tv przewijać więc wątpliwości nie mam. Zaraz po tym trzepali muchę. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.