Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

#BOOA#    0

wczoraj w stargardzie szczecinskim cos takiego widziane.

 

To autko Jędrzeja (w sumie jego żony). Kolesia nie ma na forum.

Edytowane przez #BOOA#

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-=RAFAL=-    0

dziś w Pruszkowie na wiadukcie w kierunki żbikowa widziałem białe corrado na WZY (chyba) na 100% z tyłu była klapa USA bo świecił się oryginalny STOP. z tego co rzuciło mi się w oczy to front i maska była starego typu z przodu miał grill z kolor i chyba brak dokładki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

w piątek ganiałem Wisłostradą jakiegoś VR-a na warszawskich blachach firmowa asterką, miał niezłe kapciochy, ale szczerzę pierwszy raz widz, a i miał znaczek storma :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karlos    0

no to taki to tylko jeden chyba jest w Polsce :)

 

Ja już od jakiegoś czasu widzę regularnie o 16:25 pod Belwederem przejeżdżające w stronę Ursynowa corrado G60 (ma ładny czerwony znaczek) na blachach NOD, kolor taki popielaty. Wgląda na ładną sztukę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-=RAFAL=-    0

w piątek ganiałem Wisłostradą jakiegoś VR-a na warszawskich blachach firmowa asterką, miał niezłe kapciochy, ale szczerzę pierwszy raz widz, a i miał znaczek storma :P

 

co do kapci to tam są felgi 10J a wiec i oponka ładnie się rozepchała

a żeby było śmieszniej nie jest powiedziane że nie ganiałeś Olafa taty bo to on często jeździ tym autem po warszawie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pim    0

krecilem sie dzis kolo jego zylca , ale nikt nie zareagowal:O

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pioter_PL    0

dzisiaj białe Scirocco na WGR zaparkowane na Etiudy Rewolucyjnej - Kostrzyk kupiles sciro? :>

pozniej na Wilanowskiej nowe zielone Scirocco - jezdzi tego pelno po WAW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0

krecilem sie dzis kolo jego zylca , ale nikt nie zareagowal:O

 

bylo okopac... :D:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

dzisiaj białe Scirocco na WGR zaparkowane na Etiudy Rewolucyjnej - Kostrzyk kupiles sciro? :>

pozniej na Wilanowskiej nowe zielone Scirocco - jezdzi tego pelno po WAW.

 

się obudziłeś :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj kolo 21 jasna? sroczka mk3 na A1 gdzies w polowie miedzy grudziadzem a gdanskiem :) blach chyba nie dojzalem albo zapomnialem jakie bo przeleciala kolo mnie dosc szybko na oko ze 180 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PHERO    0

dzis o 17:21 smigneło mi corrado Justyny, na wysokosci NOBAS'a. Pewnie mnie nie widziała bo nie byłem corem :P

pozdro ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Z pracy się wracało ;)... a i rzeczywiście Ciebie nie widziałam, szukałam niebieskiego :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

Kostrzyk, po Twoich spostrzeżeniach podjąłem interwencję i musiałem przeprowadzić z Ojcem rozmowę dydaktyczną pt "jak ma nie jeździć Correm" :lol: :lol: :lol:

 

PS. Storm z org. znaczkami jest tylko jeden (mam taką nadzieję przynajmniej :P) B) B) B)

Edytowane przez olafart

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gietek    0

Ja mam Storma orginalnego ale nie czepiam bo nie mam STORMA.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Piter    0

A ja w poniedziałek byłem we Wrocławiu, widziałem ze dwa corry, czarnego i czerwonego , jednak, takie tam dziury i ogólnie lipa z drogami że patrzyłem jak by tu zawiasu nie pourywać i nie cykałem fotek :) Potem w Wałbrzychu jadąc jeszcze dalej... napotkałem takiego osobnika :)

20100823065.th.jpg

20100823066.th.jpg

 

Troszkę brudny , chyba spojler nie działa bo był podniesiony no i na mój gust jakiś taki wydech nie bardzo :)

ten corek zawsze tam stoi blond laska nim pomyka ale myc autka nie umie :) (w jedna strone jechalem myla - wracalem juz bylo "umyte" znaczy sie cale w smugach :) )

spojler raz jest podniesiony raz opuszczony

trzeba bylo mowic ze bedziesz w walbrzychu spota bysmy zrobili po fotkach widac ze jechales w kierunku golinska

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

trzeba bylo mowic ze bedziesz w walbrzychu spota bysmy zrobili po fotkach widac ze jechales w kierunku golinska

 

Cóż... tak wyszło że tam byłem :) Jak widzisz, nie byłem Corkiem :) Ale jak blondyna fajna to następnym razem zostawię jej karteczkę za szybką z numerem , blondyna i do tego z corrado :wub: A co do mojego parcha... ostatnio zrobiłem małą runde i odczuwalnie osłabło, dzisiejsze pomiary AFR nie napawają optymizmem. Brakuje paliwa :/ I teraz, albo przepływka brudna, albo pompka już nie podaje, albo znowu jakieś inne "coś" typu wtryski moze regulator paliwka wrrrr . Nie będę diagnozował dalej, bo w męskie 2E raczej długo tu nie posiedzi, zrobie nim jeszcze na oko z 1000 km i wyjazd spod machy :D Jutro z rańca wjeżdża nowy tłumik , więc będzie mega głośno mam nadzieje, A i znowu po ulewach miałem akwarium , przed chwilą z kumplem ogarnąłem temat plasticzku pod maską za który dziękuję koledze z forum :) Jutro jak wywale całą podłogę trzeba będzie podsuszyć to i tamto, czuje że zmarznę bo nie jest ciepło... Mam nadzieje że gruz się odwdzięczy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.