Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Karlos    0
bo w męskie 2E raczej długo tu nie posiedzi, zrobie nim jeszcze na oko z 1000 km i wyjazd spod machy :D

 

A co będzie w zamian??? :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bombelson    0

Wracając z jeziora w Boszkowie widziałem białego kora USA na parkingu pod marketem.Rejestracja WE xxxxxx.

 

 

w środe w Lesznie (to jest obok Boszkowa) widziałem białego corra US (miał ori pomarańczowe kierunki z przodu :wub: ) tyle, że blachy kojarze EWE xxxxx a nie WE xxxxx ale wydaje mi się że mogliśmy widzieć tego samego, a z blachami moge się mylić bo przejezdał z naprzeciwka i nie miałem czasu żeby się przyglądnąć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co będzie w zamian??? :>

 

VR6 , tylko ... jeszcze kwestia tego czy z suszarką czy bardzo mocne wolnossące na ITB . Zobaczę jak fundusze pozwolą bo zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie o którym myślę to bardzo dużo $$ niestety. Ale do nowego roku będzie seria seria czyli jakieś 150 koni jak Bozia da :)

 

PS: Kur... nie w tym dziale to opisałem :D miało być w Co mi się dzisiaj etc... :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kih0n    0

dzisiaj 6:30, czerwony cor z czerwonymi tylnymi lampami, czarne felgi ze srebrnym rantem na lawecie,

wrocław ul. wyszyńskiego

 

;>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
penti    0

A u mnie przed blokiem w Zabrzu stoi dosyć ładna ciemna sroczka II na tablicach SL.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paciu    0

dzisiaj 6:30, czerwony cor z czerwonymi tylnymi lampami, czarne felgi ze srebrnym rantem na lawecie,

wrocław ul. wyszyńskiego

 

;>

moze Katy cora wreszcie wywozili z miejsca ukrywania mogłes blachy lawety spisac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

wczoraj na parkingu pod GoSport na 3stawach, wygladal strasznie, w srodku syf

 

20100904001k.jpg

20100904.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

...wygladal strasznie, w srodku syf

 

Chyba mojego nie widziałeś :D To jest dopiero Gruz Gruzów :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0

wygladal strasznie, w srodku syf

 

Doprecyzuj o którym piszesz, bo tam są dwa na tym zdjęciu. :>:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karlos    0

Aż się żal na sercu robi widząc czasem jak inni użytkownicy corrado traktują swoje fury. W wielu przypadkach takie corry są już nie do odratowania :( Ja jakiś czas temu też widziałem kilka razy czerwone g60 na orlenie w Alejach jerozolimskich w stronę Pruszkowa (tam gdzie wybudowali teraz McDonalds), jakiś chyba robotnik, który tam coś robił nim jeździł bo po wybudowaniu Mc corr znikną. Wyglądał tragicznie, poobijany, rdzawy, brudny i syfiasty, nawet grilla nie miał o ile pamiętam :( No ale niestety nic na to nie poradzimy <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bukszpan    0

kojarzę furę jak budowali maca u mnie w Grodzisku to ten sam corr był, gość podbił jak jechałem i pytał czy mam części blacharskie :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karlos    0

Doprecyzuj o którym piszesz, bo tam są dwa na tym zdjęciu. :>:P

 

Złośnica :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

kojarzę furę jak budowali maca u mnie w Grodzisku to ten sam corr był, gość podbił jak jechałem i pytał czy mam części blacharskie :P

Ja również widywałem tego Corra w miejscu o którym mówi Karlos.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Daniel.    0

w piatek na wylocie ze Szczecina w Płoni czarne sciro ale nie zdarzylem zauwazyc tablic <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0

Dzis od rana w Gdansku na ul. bialej (u mnie pod praca) stal corr phero'ga... ;):P

 

heh kazdy kto wchodzil do pokoju i widzial po drodze idac corra pytal czy to moj znajomy smile.gif

Edytowane przez Grexon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0

moze Katy cora wreszcie wywozili z miejsca ukrywania mogłes blachy lawety spisac

Bez kitu troche mnie dziwi ze do tego czasu jakies sensowne info nt. tego auta nie wyplynelo.. zadne graty na allegro, ani frajera ktory kupil cale auto probujacego zapisac sie do ktoregos z vw klubow.. nic :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

W nocy z soboty na niedziele podpici szlismy przy dworcu głównym w Gdańsku i tekst

 

 

"FAŁER ? , FAŁER ! FAŁER ! "

 

I przejechał Phero :D Phero przecież ty najebany byłeś :D Kto upalał parcha ? :D

 

 

 

Z kolei w niedziele ok godziny 16:30 w Gdyni ( w kierunku rumi) jadąc główną po prawej stronie zielone corrado na GA na seryjnych bbsach stało na parkingu

 

Ktoś od nas ? Cieśluta chyba to nei było

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karlos    0

Dzisiaj w Pruszkowie o 15:45 na ulicy Bolesława Prusa. Widziałem tylko dupę czarną na blachach WPR i lampy clear/red chyba....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Piter    0

Bez kitu troche mnie dziwi ze do tego czasu jakies sensowne info nt. tego auta nie wyplynelo.. zadne graty na allegro, ani frajera ktory kupil cale auto probujacego zapisac sie do ktoregos z vw klubow.. nic :blink:

 

kiedys cos tam kata pisal ze niby wiegdzie stoi czy cos i nagle sie cisza zrobila

 

pewnie jezdzi gdzies u ruskich

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

ZNA KTOŚ TEGO CORRA? STRASZNIE GŁOŚNY :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj na trasie Mikolow - Katowice biale Scirocco mk3 bez oznaczen silnika na blachach KR... za kierownica ladna blodynka, lekkie zdziwienie jak pomachalem, ale z usmiechem, i tak se lecielismy 180 :D jako tako sie trzymala jak odpuszczalem z gazu, wiec pewnie ktorys z silnikow 1.4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karlos    0

Pewnie nie wiedziała nawet czemu do niej machasz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-=RAFAL=-    0

dziś w Piastowie na ulicy tysiąclecia widziałem czarną srokę jadącą w stronę wiaduktu na oryginalnych felgach takie jakie ma vwbounty w swojej srocie. w środku jakaś dziewczyna nie zdązyłem się przyjrzeć , na tylnej lewej szybie była okrągła srebrna naklejka klubowa sirocco - corrado a nr rejestracyjny to WY 111.. (nie zdązyłem się porządnie przyjrzeć bo za sroką jechała ciężarówka i szybko zasłoniła mi resztą nr.

Edytowane przez -=RAFAL=-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PHERO    0

Dzis od rana w Gdansku na ul. bialej (u mnie pod praca) stal corr phero'ga... ;):P

 

heh kazdy kto wchodzil do pokoju i widzial po drodze idac corra pytal czy to moj znajomy smile.gif

 

Potwierdzam B)

 

 

W nocy z soboty na niedziele podpici szlismy przy dworcu głównym w Gdańsku i tekst

 

 

"FAŁER ? , FAŁER ! FAŁER ! "

 

I przejechał Phero :D Phero przecież ty najebany byłeś :D Kto upalał parcha ? :D

 

 

Zostawilem corra przyjacielowi, aby po mnie przyjechal pod parla, ja po % nie siadam za kierownice -_- a ze jeszcze krazylismy po 3city co bym troche na powietrzu wytrzezwial, bo juz bylem ladnie zrobiony (wychodzac z parla nie widzialem wlasnego auta, przeszedlem obok :P dopiero po głosie VR'uuuuuummmmmmm sie obejrzałem i trafilem) :D

 

 

BTW...

 

nie wiem czy było ale ...

 

http://www.smog.pl/wideo/36095/na_czerwonym_kompilacja/

 

czasówka: 2:41 i 3:11

Edytowane przez PHERO

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.