Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Kwass    0

Około 10:00 Cor Zagniatacza z jego siostra za kolkiem na ulicy Ciepłej i Cor mirona na ołtaszynie ulica ożynowa około 14:00

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj w Tychach na podziemnym platnym pod Realem Corr na ST 81338, chyba czarny mat, gleba, maska NT

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

dzisiaj w biłgoraju, białe sciro gt2 <_< - niestety nie na sprzedaż ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
s_kowal    0

Wtorek ok. 11:20 - 11:30 w Włodzimierzowie (powiat piotrkowski o ile się nie mylę) czerwone Corrado na nr rej. EPI 04... Mijałem się z nim jadąc na czerwonym moto. Któż to taki ???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ghostunit17    0

Dzisiaj w Gdyni koło Akademii Marynarki wojennej czekając na autobus na przystanku o godzinie 17:30 widziałem fioletowe corrado na tablicach GA XXXXX czyli miejscowy pewnie ^_^ machałem ale kolega mnie nie zauważył :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

kurde wszyscy lecą na złot, dzwoni kumpel przed chwilą i się pyta Wy jakiś zlot macie? ja mówię no, bo właśnie widziałem 3 corrado na rla, w okolicach krakowa 2 czerwone i jedno ciemne, także pozdrawiam Oskara, Rechola i Małrycego :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

Teraz skrecajac z Grzedzic na Stargard Szcz. Na skrzyzowaniu w Lipniku stalo jakies corrado chlopaki ze Stargardu kogo to??? :D bo juz je kilka razy widzialam tam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Łuki    0

G60 nie zrzeszony pan, sprzedawać chciał jakiś czas temu. W Stargardzie mamy z 8 Corrado aż szok, jak na taką dziure :lol:

Edytowane przez Łuki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ghostunit17    0

W Gdyni widziałem czerwone Corrado prawe drzwi zielone jak dobrze widziałem na GA 67XXXX :)

Edytowane przez Ghostunit17

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kwass    0

okolo 18:00 na swiatlach na kamiennej Siostra Zagniatacza bialym corem ale cos nie chciala sie scigac :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kryniol    0

G60 nie zrzeszony pan, sprzedawać chciał jakiś czas temu. W Stargardzie mamy z 8 Corrado aż szok, jak na taką dziure :lol:

:blink: ło qrwa, nie wiem czy w Warszawie jest tyle :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

G60 nie zrzeszony pan, sprzedawać chciał jakiś czas temu. W Stargardzie mamy z 8 Corrado aż szok, jak na taką dziure :lol:

dobrze wiedziec :D az tyle macie corrow to czemu jak jezdze tamtedy co tydzien nikogo nie widuje :blink: gdzie sie ukrywacie :>

 

a wracajac do tematu wczoraj na przejsciu dla pieszych kolo Makro by mnie niebieska sroka przejechala :wacko: pierwszy raz ja widzialam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj Katowice-Podlesie biala Sroka mk3 na KR z blondynka za kierownica, ta sama co ja spotkalem ok miesiaca temu i skusila sie troche przycisnac, dzisiaj wyprzedzone, zamrygane i zero reakcji...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hasan    0

Dzisiaj w rynku w ddz tablice SWD granatowy chyba byl :) czyj to nie wiecie??

od lipca ponoc go gosc ma gadalem z nim chwile tez na rynku go widzialem akurat blachy nowe zakladal juz na ddz bedzie:)wporzadku gosciu cor tez ladny 90r g60

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ghostunit17    0

Dzisiaj w Gdańsku o godzinie 14:15 na ulicy Adama Mickiewicza widziałem szare corrado z czarną skórą w środku chyba VR6 na numerach GNB 152(..) klubowe? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Łuki    0

dobrze wiedziec :D az tyle macie corrow to czemu jak jezdze tamtedy co tydzien nikogo nie widuje :blink: gdzie sie ukrywacie :>

Słabo się rozglądasz najwidoczniej skoro ja jak jeszcze miałem mercedesa Coupe jakiś czas temu widziałem Cie na orlenie :P A jak chcesz ustrzelić pewniaka jedz do Daniela ,,BOA,, pod blok tam zawsze sterczy dumnie VR6 zwany pomnikiem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

Słabo się rozglądasz najwidoczniej skoro ja jak jeszcze miałem mercedesa Coupe jakiś czas temu widziałem Cie na orlenie :P A jak chcesz ustrzelić pewniaka jedz do Daniela ,,BOA,, pod blok tam zawsze sterczy dumnie VR6 zwany pomnikiem ;)

ooo wpierw adres podaj bo nie wiem gdzie :> a na orlenie??? :blink: gdzie?? jak ja tylko na shellu tankuje :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Łuki    0

Po adres to zapraszam do Daniela na priv, na forum takich rzeczy się nie pisze :P Co do stacji benzynowej to nie wiem co tam robiliście (był jakiś pan z Tobą) może stacje pomyliłaś :lol: Ja swoim złomem jeżdżę codziennie do pracy mimo że plan był inny ale jakoś nie mogę się powstrzymać od jazdy nim :wub:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

Co do stacji benzynowej to nie wiem co tam robiliście (był jakiś pan z Tobą) może stacje pomyliłaś :lol: Ja swoim złomem jeżdżę codziennie do pracy mimo że plan był inny ale jakoś nie mogę się powstrzymać od jazdy nim :wub:

hmmm ten pan to moj Daniel :D a stacji chyba raczej nie pomylilam bo nigdy na orlenie nie tankuje :D chyba ,ze Ci sie moj corr z jakims innym pomylil :D:rolleyes:

 

kolejny raz czarna sroka Zs na Redzie dzis po 13godzinie pomrugane odmachane :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.