Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

rafal.g    0

prawie codziennie widuje zieloną sroke mk2 pod brama główną huty Sendzimira w krakowie oraz ostatnio pod bramą nr 5 tejże huty granatowa sroka mk2 z rej. KNT.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VOLCIK    0

Chyba w czwartek 28.10 około godziny 18:00 we Wrocławiu białe Corrado na blachach DW pod centrum handlowym 'arena' - zaparkowane sobie stało, ale nie miałem czasu obejrzeć dokładniej. Ktoś z forum? :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

dziś widziane w zamościu po spocie ciemne corrado, szare chyba z jakąś naklejką na boku, czarne koło z polerowanym rantem, 2 razy, na LTM 95UU chyba, moje okolice ale pierwsze widzę :)

 

edit, Asia kill

Edytowane przez antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

dzisiaj w Reducie, na parkingu bordowe corrado w miarę oryginalne i na blachach WPR. Widziałem nawet kierowcę, ale nie kojarzę go ze spotów wcale, a wcale...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Reducie, na parkingu bordowe corrado w miarę oryginalne i na blachach WPR. Widziałem nawet kierowcę, ale nie kojarzę go ze spotów wcale, a wcale...

 

To było moje burgundowe corrado :) ja na zloty jeździłem jak Ciebie nie było jeszcze w klubie :). Widzieliśmy się raz u Bogdańskiego w garażu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ozik    0

też go ostatnio widziałem jak stał i odpalić nie mógł :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

też go ostatnio widziałem jak stał i odpalić nie mógł :D

 

Oj tam oj tam po prostu się obraził, przeprosiłem go i pojechał :)

 

 

Bogaty to ja jestem, w końcu mam corrado :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

fakt, jak każdy posiadacz Corra- musisz mieć gruby hajs, no wyjątkiem jest zajebiście biedny Adam :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

znów widziałem corra którego opisałem wyżej, tym razem na podwórku u kogoś, już wiem gdzie go szukać :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

Ja widuję granatowe Corrado KBC... czy jakoś tak pod politechniką na Narbutta w Warszawie i ciągle nie wiem kogo to :/

 

pewnie tego kolegi KLIK ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

Ja widuję granatowe Corrado KBC... czy jakoś tak pod politechniką na Narbutta w Warszawie i ciągle nie wiem kogo to :/

to idź się zapytaj :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

to idź się zapytaj :D

 

Któregoś razu zostawiłem mu karteczkę za wycieraczką i dupa bez odzewu :/.

 

Szczewi, to chyba nie on, ale jak go przypatrze to się wszystkiego dowiem. Musiał zaliczyć wysokiego chamsa bo urwał szerokiego bumpera, na bokach zderzaka trzymały się tylko kawałeczki :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

raczej jednak on :P gdyz javelinowy cor byl na kbc blachach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eternity    0

First_Mastercyc jeśli mówisz o granatowym pod PW WiP to moje i niestety jak piszesz zostały tylko kawałeczki bumpera po bokach ;] (ale kupie nowy).

Natomiast jeśli chodzi o karteczkę to żadnej nie miałem, a rejestracja to TKN....

Edytowane przez Eternity

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

First_Mastercyc jeśli mówisz o granatowym pod PW WiP to moje i niestety jak piszesz zostały tylko kawałeczki bumpera po bokach ;] (ale kupie nowy).

Natomiast jeśli chodzi o karteczkę to żadnej nie miałem, a rejestracja to TKN....

 

Studjujesz na WiPie czy SiMRze? Karteczke zostawiłem 2 tygodnie temu jak stałeś na innych kołach i na parkingu a nie między wydziałami.

To może pod wydziałami staje jeszcze jedno rado :/ bo ktoś mi mówił, że to co widziałem jakiś czas temu miało coś ciekawego pod maską a u Ciebie widzę tylko 2 :/. Rok temu miałeś już cora?

Edytowane przez First_Mastercyc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eternity    0

Miałem ;]

Coś mylisz ja praktycznie od wiosny na jednych kołach latam (nie zmieniałem).

Z tego co wiem jest jeszcze przynajmniej 1 albo może i 2 pod WiP-em.

Ja teraz weekendami tam jestem, na tygodniu Bukszpan (nie wiem jak często wpada na wydział Corem ale ma) i jest jeszcze jakieś takie ciemno wiśniowe widziałem kilka razy na szybko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.