Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

sZcZeWi    0

wczoraj w zorach o 14 ze stacji 'bliska' wyjezdzala ciemna sroczka mk2 na blachach ZSO :) lukalem dosc tak perdfidnie i widzialem ze kierownik na pewno zauwazyl ze sie przygaldam :D a pozniej na dwupasie puscilem przodem co by jeszcze raz obadac :) pozdro z grfitowego q7 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

o 12 na trasie zamość - tomaszów lub. widziałem szare/grafitowe corrado z tylna tablica na zderzaku, a nie na klapie numerów nie widziałem bo śnieg nawalał :wacko:

 

oprocz tego śliwkowe g60 total seria, w tomaszowie lubelski jest do sprzedania, gość chce 11 koła za golasa, ale podobno mechanicznie i wizualnie super, widzialem zdjecia tylko może chyba podjadę go zobaczyć, aha Maro podobno mu kompresor regenerował :) jak ktoś szuka g60 to mogę dać namiary bo nie jest wystawione nigdzie

Edytowane przez antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

 

podobno mechanicznie i wizualnie super

 

 

W cuda wierzysz? :lol:

Edytowane przez Drzewo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

wczoraj na ul.Obotryckiej kierunek Police widzialam wisniowe corrado :rolleyes: tablice Zs,pomachane odmrugane :)i czarna sroczka stala ladnie zaparkowana na Wojska Polskiego :)

Edytowane przez Verbus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Dzisiaj stałem w korku obok Panoramy Racławickiej we Wrocku bok w bok z corem.Kto to? Bo nie poznałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0

Dzisiaj dwukrotnie widziany Korczysław. Raz mało ośnieżony, za drugim razem nieco bardziej. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Piter    0

a ja ustrzelilem w londynie ok 60m od big bena na parkingu podziemnym

20101113001u.th.jpg

 

20101113002.th.jpg

 

20101113.jpg

 

na ostatnim foto po prawej aston martin :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

piastów koło warszawy, w sobote okolo 14 , ciemny kor, nie pamietam na jakich blachac ale chyba na warszawskich, albo na pruszkowski, z red&white z tyłu, i jakieś grafiti na masce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafal    0

W ub. tygodniu na Marynarskiej spotkałem brązowe Sciro II Tropic - chyba oryginał ! :o Miał relingi na dachu. W życiu czegoś takiego nie widziałem.

Tego samego dnia minąłem na Gotarda jakiegoś ciemnego VR'a (mieszka tam albo pracuje, bo często go widuje).

 

Pozdrawiam,

Rafał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj okolo 15:30 widziany w rybniku na rondzie irlandzkim smignal w strone wodzislawia srebrny/szary cor na SWD :) jak sie pozinej okazalo gdzies juz go widizalem i faktyczie jest wystawiony na allegro KLIK a co najlepsze pare lat temu ogladalem go bo byl do sprzedania w wiosce obok i moj kuzyn chcial go kupic :D nie pamietam teraz za ile byl ale chyba nie wiecej niz 5tysi wtedy chlopak za niego chcial :) sprzedal sie jeszcze tego samego dnia ;) jak widac na pewno byl bity z przodu i raczej nic sie w nim nie zmienilo od tamtego czasu poza tylnymi swiatlami i cena no i moze odswiezonym lakierem jesli wogole jest odswiezony :P

Edytowane przez sZcZeWi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fenri    0

W ub. tygodniu na Marynarskiej spotkałem brązowe Sciro II Tropic - chyba oryginał ! :o Miał relingi na dachu. W życiu czegoś takiego nie widziałem.

 

 

 

Rafał a to jest jakiś rarytas??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

Jakies 20 minut temu na rondzie uniwersyteckim(Reda) czarne corrado i gdyby nie policyja bo bez swiatel jechalam <_< to bym je dopadla :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafal    0

Rafał a to jest jakiś rarytas??

 

No. Czarna Edytka już mnie wyręczyła ;)

Corrado przy tym Tropicu to istna masówka zalewająca Świat...

 

R

Edytowane przez Rafal

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fenri    0

No. Czarna Edytka już mnie wyręczyła ;)

Corrado przy tym Tropicu to istna masówka zalewająca Świat...

 

R

 

 

Cholera, to nawet nie wiedziałem jakim jestem szczęśliwcem mając takie dwa Tropiki Kiwi Browny na podwórku :lol:

 

 

 

 

 

Kilka dni temu znowu widziałem w Andrychowie Corka z forum, tego z lakierem z Avensisa, nicka właściciela nie pamiętam niestety :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.