Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

KATAryna    0

Dziś we Wrocku, na Legnickiej w pobliży Kauflandu.

Upolowałem takiego Corrka, jeśli dobrze mi się wydaje to, to kogoś z Clubu

 

 

masło co Ty masz za korra?? przypadkiem nie kupiłeś go od guluWroc?? a tak wogule ktoś wie co z tym korrem sie dzieje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

masło co Ty masz za korra?? przypadkiem nie kupiłeś go od guluWroc?? a tak wogule ktoś wie co z tym korrem sie dzieje

 

kata raczej na 99% nie ;) ten tez byl na dw jak pamietam i kolor podobny ale pod maska 1.9 ale jeszcze na pompie rotacyjnej a nie na pompowtryskach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

Szczewi pieprzyć Sroki mk3- nigdy nie odmachują (nie wiedzą OCB całkowicie z pozdrawianiem się, bo pewnie w 80% przypadków nie znają takich aut jak Scirocco mk1/mk2 i Corrado)poza tym jest ich jak psów, więc chyba nie ma po co o nich pisać w tym miejscu...

 

 

dokladnie tego jest bardzo duzo...rarytasem jest golf 5 gti

 

ja ostatnio widzialem we wrzeszczu dwa coki, jeden to cor na czarnych blachach GNB chyba, drugi to taki tuningowany byl :D chyba czarny z rejestracja tylna w zderzaku. i jeszcze jeden juz napewno czarny na GDA niedaleko budowanego stadionu na euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gietek    0

A ja dzisiaj na obwodnicy Lubartowa widziałem Pavel z Łukowa sroką siwą jechał do Lublina z żonko pogadane przez telefon.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

Szczewi pieprzyć Sroki mk3- nigdy nie odmachują (nie wiedzą OCB całkowicie z pozdrawianiem się, bo pewnie w 80% przypadków nie znają takich aut jak Scirocco mk1/mk2 i Corrado)poza tym jest ich jak psów, więc chyba nie ma po co o nich pisać w tym miejscu...

 

chyba masz racje choc szczerze u mnie na wioskach jeszcze az tak duzo tego nie jezdzi raz za czas takowa widuje ale to pewnie tylko kwestia czasu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maslo    0

kata raczej na 99% nie ;) ten tez byl na dw jak pamietam i kolor podobny ale pod maska 1.9 ale jeszcze na pompie rotacyjnej a nie na pompowtryskach ;)

 

On jest na pompie rotacyjnej. Pierwszym właścicielem był gość z Wałbrzycha(wtedy był wiśniowy), potem jakiś elektromechanik z Wrocka który zrobił swap na 1,9 ASV. Wlew paliwa jest z TTki (też ktos o to pytał) Potem auto kupił Robert z Poznania.

Więc jest szansa że to jeden i ten sam samochód.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DEX    0

Dzisiaj na rynku w Tychach o godzinie 14:50 czerwony korek na SK blachach prawdopodobnie G60 US

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

On jest na pompie rotacyjnej. Pierwszym właścicielem był gość z Wałbrzycha(wtedy był wiśniowy), potem jakiś elektromechanik z Wrocka który zrobił swap na 1,9 ASV. Wlew paliwa jest z TTki (też ktos o to pytał) Potem auto kupił Robert z Poznania.

Więc jest szansa że to jeden i ten sam samochód.

 

nie kolego nie zrozumiales :) pisalem o twoim ze pod maska jest 1.9 ale jeszcze na pompie rotacyjnej :) a ten o ktorym myslal kata mial pod maska 250hp na pompowtryskach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

Dzisiaj na rynku w Tychach o godzinie 14:50 czerwony korek na SK blachach prawdopodobnie G60 US

ze skora w srodku? calkiem niedawno jeszcze wisial na otomoto w komisie w Mikolowie za 8200, ten:

 

img3638v.jpg

 

img3644h.jpg

 

?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzoj    0

We wtorek 15 marca czerwony corr w Pruszkowie blachy zaczynały się od K (charakterystyczny brak znaczka VW na tylnim pasie)

a w środę zielony blachy od W na ul.Prusa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Biały    0

Dzisiaj na Bagiczu czarna sroka mk2 na zsd, nie ma fotki bo mi zwiała :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

Zielona mk2 na blachach NIL - student z ZK.

 

No i oczywiście niczym nie chwalący się Virus co ma tak paskudne kierunkowskazy , że ktoś będzie musiał mu w nocy zapierdolić :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Michal_NIL    0

Zielona mk2 na blachach NIL - student z ZK.

 

:) pewnie dzisiaj w bagiczu, jedyne sciro tam, niestety.

 

za to corki w bagiczu widzialem trzy - dwa ciemne i jedno czerwone, niestety blach nie zapamietalem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DEX    0

ze skora w srodku? calkiem niedawno jeszcze wisial na otomoto w komisie w Mikolowie za 8200, ten:

?

Ciężko powiedzieć wsiadałem do auta jak on przejeżdżał moją uwagę zwrócił typowy dźwięk kompresora. Jedyne co zauważyłem to blachy SK i że czerwony. Jak skręcał to jeszcze obrysówkę w zderzaku zauważyłem. Za mało czasu miałem by mu się przyjrzeć dokładniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielG60    0

w sobote widziany kirysowy bus (KOXX) pod carefourem na zakopiance około godziny 18ej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pawka    0

Wczoraj w Żarnowcu pod kościołem ciemny corek z zaspawaną klapą na GPU

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Miał podwójny wydech? Prawdopodobnie Stelea.

Edytowane przez dees

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.