Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

DanielG60    0

w niedziele około godziny 19ej na rondzie matecznym w krakowie ciemne corrado na rejce kr ..... (inpro black clear z tyłu) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

Wczoraj po 17 w Drawsku Pom czerwone corrado wreszcie jakies na ZDR :wub:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafal    0

Wczoraj (niedziela 8 maja) na drodze z Kazimierza Dolnego do Lublina minąłem jadącego z przeciwka Kamila L1. Mrugnąłem światłami, włączyłem na chwile awaryjne, Kamil - chyba mnie poznałeś ? ;)

Sory, że się nie zatrzymaliśmy, ale śpieszyliśmy się do Lublina. Miałem w perspektywie odwiedziny jeszcze dwóch domów, oraz powrót do Warszawy.

W każdym razie znów (jak kiedyś) dzwoniłem na chyba jakiś Twój nieaktualny numer... Chciałem pogadać przez tel. ale tylko się nagrałem...

 

Pozdro,

Rafał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maslo    0

W sobotę 7 maja we Wrocławiu/Radwanicach widziałem czerwonego Corka tablica DWR z dodatkowymi zegarami w słupku. Leciałem jednośladem.

 

We wtorek 10 maja w Oławie na parkingu Carefoura również czerwony Corek tym razem ze srebrnym małyszem na blachach DW w nim kobieta lat 40

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

Zielone 9A, środek NT z dodatkowymi zegarami, 283tys przelot, w Krakowie przy Szpitalu Rydygiera dzis o 11 :rolleyes:

 

57891714098623444921.jpg

46777344518730462252.jpg

Edytowane przez Sebastian

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Dzisiaj w Wawce na rogu Kijowskiej i Targowej - miejsce znane, Corrado na WZY - tablice znane tylko kolor i silnik już chyba nie ten czyli nowy nabytek Klemona jak przypuszczał w jedynym słusznym LC4U :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbuncio    0

corrado koloru morskiego na numerach RLA (chyba z progami rieger'a) widziane dzis w Rzeszowie ok godz 13:00 na skrzyzowaniu lwowskiej z rejtana :) czyje to???

Edytowane przez Qbuncio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0

widziana dzisiaj biała sroka WY... w poznaniu na ul. 28 CZERWCA :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

Na wylotówce z Białego na Zabłudów, tam gdzie już miesiąc czasu jeden pracownik grzebie w ziemi i ruch wahadłowy jest, mijane granatowe rrado, pewno Dzikus? Jeepem przemykałem z naprzeciwka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
L1 KAMIL    0

Wczoraj (niedziela 8 maja) na drodze z Kazimierza Dolnego do Lublina minąłem jadącego z przeciwka Kamila L1. Mrugnąłem światłami, włączyłem na chwile awaryjne, Kamil - chyba mnie poznałeś ? ;)

Sory, że się nie zatrzymaliśmy, ale śpieszyliśmy się do Lublina. Miałem w perspektywie odwiedziny jeszcze dwóch domów, oraz powrót do Warszawy.

W każdym razie znów (jak kiedyś) dzwoniłem na chyba jakiś Twój nieaktualny numer... Chciałem pogadać przez tel. ale tylko się nagrałem...

 

Pozdro,

Rafał

 

Poznałem poznałem tylko tak trochę się Ciebie nie spodziewałem w tym miejscu zaskoczyłeś mnie zatrzymałem się na chwilę widziałem jak awaryjnymi mrugnąłeś i odjechałeś.

Jeżeli chodzi o mój telefon to zbyt często w nim grzebie zmieniając i testując coraz to nowsze systemy (android, win mobile 7 itp.) i dlatego znajomi mają problemy z kontaktem :( Numer mam ciągle ten sam i nie zmieniam jak na razie :)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

nie bywam niedzielami na uczelni to do tej pory nie widzialem odkad kupiles jeepa :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj o 15:45 na rondzie irlandzkim w rybniku szara sroczka mk2 leciala od wodzislawia do centrum rybnika blach nie dojrzalem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przed chwilą na moich rewirach

imag0138.th.jpg

imag0137c.th.jpg

imag0136a.th.jpg

imag0135q.th.jpg

 

Fajne, zadbane, wow :) Kogoś od nas?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karo    0

dziś przed 8 na ul. Sportowej w Raszynie widziane corrado na rej WB...,chyba na tylnej szybie karteczka na sprzedaż

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Brylok    0

Wczoraj po raz kolejny widziałem zielonego corra na WF na Batalionu Parasol w Wawie. Nigdy go nie widziałem na spocie rzadnym i kierowcy tez nigdy nie widziałem. NIe wiecie czyj to jest Corr.? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DJ21    0

Dzisiaj w Przemyślu na moście Orląt Przemyskich koło 18-tej czarne lub jakiś ciemny kolor corrado na blachach RJA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja tuż przed zlotem widziałem takiego parcha, tylko bałem się zagadać bo jakiś schab go mył

imag0059l.jpg

imag0058v.jpg

imag0060o.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
barti    0

Wczoraj w walbrzychu granatowe stalo pod blokiem :) chyba G :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

A ja tuż przed zlotem widziałem takiego parcha, tylko bałem się zagadać bo jakiś schab go mył

olafowoz ;) a kto go szoruje niewiem ale pewnie ten ktory buchnal wszysktie twoje znaczki z corkomarketu :D

Edytowane przez sZcZeWi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.