Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

madKOWAL    0

Dzis przez Żarnów chyba Sky jechala kolo godziny 18tej i po 23tej na rondzie Corrado na EBE.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

wczoraj miedzy 12 a 17 (w tych godzinach bylem) granatowe 16v w nowej budzie na WWL przy skrzyzowaniu marsa/okularowa w warszawie. felgi z golfa F&I

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gietek    0

Dzisiaj widziane państwo A&A, pogadane poglondane .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafal    0

Dziś ciemne Corrado na Pana Tadeusza w Lublinie - takie zmęczone życiem.

Czy to nadal auto Romana ? :D

 

R

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
janek    0

Dzis kolo 16 w tarnobrzegu czerwone corrado z czarna gora na blachach RT..... chyba dmuchniete bo ssycalo :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sloniu    0

dzisiaj kolo 9 rano na traktorowej w lodzi ciemnie corrado vr6 na 17 rej. WZO dodam ze stare czarne blachy, czyjes z klubu??

jutro wstawie fotke

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gigi777    0

dzisiaj około godziny 15 w okolicach Iwkowej/Tymowej widziane czerwone Corrado na tablicach KBC (chyba), pomachane odmachane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielG60    0

a ja dzisiaj w Suchej Beskidzkiej spotkałem olafart'a corrasem :) miło było poznać :) pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

a ja dzisiaj w Suchej Beskidzkiej spotkałem olafart'a corrasem :) miło było poznać :) pzdr

 

 

mnie również było miło i przepraszam że tak krótko, ale naprawdę musiałem śmigać dalej :/

 

PS. KRK był puściutki- przeleciałem pięknie :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

Dzisiaj ok. 17 widziany Olaf na Puławskiej (jechałem za Tobą taxi od stacji Nesto do momentu jak skręciłeś w Ludwinowską), bardzo ładnie się auto prezentuje. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

Dziś ciemne Corrado na Pana Tadeusza w Lublinie - takie zmęczone życiem.

Czy to nadal auto Romana ? :D

 

R

 

to corrado ja prawie codziennie przez jakieś chyba 3 lata widywałem, zmęczone jest, ale używane jest non stop, jeździł nim wydawało mi się młodszy typek, a podobno jest ojczulek volvo s80 jeździł, tyle wiem z relacji sąsiadów :D z nim nigdy nie rozmawiałem, pare razy kartke za szybe wsadzałem, a jedną nawet był odzew w postaci smsa, że chętnie kiedys przyjedzie na spota, ale później nie było kontaktu na moje próby

 

a ja dzisiaj widziałem białe łądniutkie scirocco na LZA przed samym wlotem do zamoscia, skręcał w uliczke tak jak na zamojską giełdę z głównej się odbija

noi w niedziele białe corrado (tzn dokładnie to biała perła, fajny lakierek- teraz już niestety trochę obłazi), ale już nie było takie piękne, znaczy kiedyś może i było, ale niestety pewnie już nie będzie ;)

Edytowane przez Smyk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

Dzisiaj ok. 17 widziany Olaf na Puławskiej (jechałem za Tobą taxi od stacji Nesto do momentu jak skręciłeś w Ludwinowską), bardzo ładnie się auto prezentuje. Pozdrawiam

 

 

dzięki- jechałem właśnie na myjnię :) Następnym razem jak będziesz miał możliwość to dawaj znać- zjedziemy i pogadamy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sonic    0

Dzisiaj we Wrocławiu na robotniczej ok godziny 13:00 Corr na blachach DZA 32RG . Czyje toto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
indi    0

Torun,nie wiem na jakiej ulicy bo njestem tutaj od niedawna ale stoi sroczka mk 2 zaraz kolo dworca ale tak zaniedbana ze az zal:( jak bede mial mozliwosc to dolacze foty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
doogas    0

a ja widialem wczoraj czerwonego corka na parkingu reala Gdansk Osowa :) z fotelikiem dla dziecka na fotelu pasazera ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PHERO    0

dzis wracajac z pracy, gdańsk jasien godzina 16:40 widziane czarne Corrado rejestracja GA dalszej czesci nie pamiętam :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

Takie coś ustrzeliłem :

 

imag0226xh.th.jpg

imag0224d.th.jpg

imag0227u.th.jpg

 

mijalem go kiedys na gierkowce przy paradyzu w tomaszowie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

przed wczoraj po 15 w rybniku na obwodowej szary dobrze znany cor na SR :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bombelson    0

Dzisiaj we Wrocławiu na robotniczej ok godziny 13:00 Corr na blachach DZA 32RG . Czyje toto?

 

ma z tyłu czerwoną klape? jeśli to ten to często go widuje w Świdnicy, ale gościu chyba nie z klubu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

ma z tyłu czerwoną klape? jeśli to ten to często go widuje w Świdnicy, ale gościu chyba nie z klubu

 

 

Ten czarny we Wrocku na robotniczej to chyba kiedys byl czerwony.Czesto go widze zaparkowanego na stregomskiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DOBOSZ    0

wczoraj u mnie we wiosce(NowyDwórMaz.) białe corrado na warszawskich blachach ale nie zdążyłem

zlukać czy z samej wawy czy z jakiegoś okolicznego miasteczka.

A wogle to dużo jest klubowiczów z wawy i bliskich okolic?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.