Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Brylok    0

Dzisiaj o 17:15 widziane białe Sciro mkII na WKZ jak zjeżdżało z górnego poziomu parkingu w CH Wola Park w Warszawie

Edytowane przez Brylok

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Johnny    0

Dziś po Kołobrzegu goniłem granatowe Corrado DOL. Myślałem, że ktoś z naszych na Mielno leci. A to byli jacyś zieloni w temacie łebki. Ogólnie Corek na zewnątrz zmęczony życiem. Pod maską 2.0 16V mit LPG. 92 rok. Na zlocik nie dojadą bo rano muszą w robocie w Katowicach L4 pokazac ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

wczoraj ok.9.30 na Trasie Siekierkowskiej w Wawie mijałem ciemne Corrado na mokotowskich blachach (WE)- za kółkiem jakaś blondynka. W (chyba) seryjnych lampkach wrzucony xenon- zna ktoś to autko?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

Wczoraj w Koszalinie biala sroczke widzielismy :> i dzis w drodze powrotnej z Mielna czerwone corrado blach juz nie widzielismy po lało okropnie :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Koszalinie biala sroczke widzielismy :> i dzis w drodze powrotnej z Mielna czerwone corrado blach juz nie widzielismy po lało okropnie :blink:

 

 

Przed wczoraj żółte Corrado w Jasienicy/Bielsko-Biała Na blachach SWD. Kolor żółty nie pasuje wgl. Z przodu jak calibra wyglądał...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zadi    0

Przez ubiegły tydzień odpoczywałem w deszczowym Zakopcu i:

 

- 30.07/sobota, w okolicy dworców Corr z rejestracją KTT xxxx

- 31.07/ niedziela, na Zakopiance, okolice Rabki, biała sroczka (nie zauważyłem numerów bo w korku stała)

 

:) ile zdążyłem to pomachałem, hehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PHERO    0

Dzis widziane o 18 fioletowe corrado vr6 w Angli Leicester shackerdale road i przedwczoraj o tej samej godzinie na tej samej drodze tylko ze czerwone G60 biggrin.gif

Edytowane przez PHERO

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
IG0R    0

we wtorek bialy corr z czarnymi lampami z tylu i glosnym wydechem na spacerowej w GD-oliwa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-=RAFAL=-    0

dzisiaj godzina 11.00 W-wa, ulica Puławska, czarne corrado na numerach WPI

 

zapewne OZIK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

wczoraj około 11 w Jarosławiu na wlocie od strony lubaczowa w komisie po lewej, ciemne "1.8 turbo" pewnie g60, zderzaki rs przod, tył, progi itp. ale ogólnie OK ZA 6100, gdzieś mam zdjęcie ale nie mam jak zgrać z kalkulatora ;)

 

edit.

 

DSC00003.jpg

Edytowane przez Antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
owsio    0

Dziś widziane zielone corrado Vr6 :rolleyes: Krościenko N/D klubowa wlepa na dupci :blush:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wapniak    0

tak panie to nasz vr mieliśmy z Sylwia małe wakacje w Krościenku przez 2 dni w zajadzie Pasterniki kimaliśmy

my wczoraj widzieliśmy jakiegoś czarnego na rondzie około 18 ale tablic nie widzieliśmy bo nam tylko migną...

Edytowane przez Wapniak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pół godziny temu, w stronę warszawy , w łomiankach, na prawym pasie ( omijał korek ) użytkownik jakiegoś Scirocco MK2 widziany :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukasz_61    0

wczoraj w Ełku corrado Pawła z Bielska i to co zostało z litewskiego corrado robiące powtarzalne ET 9.3 na ćwiartke na zwyklym asfalcie (jego rekord to 8.99) :ph34r: silnik na bazie starego 16v. jest z Litwy ale od kilku lat sie pojawia na polskich wyscigach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.