Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

maslo    0

W piątek we Wrocławiu na Legnickiej. Czerwony Corek.

Kolega czasem w Tieto nie pracuje?

20110805896.jpg

20110805897.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maax    0

6.08.2011 bardzo miłe spotknie z państwem Grizzli którzy uratowali mi wyjazd!!!! za co bardz ale to bardzo dziekuje im i szczesciu tego dnia ! :) (tak w skrócie to pękł wąż wody do nagrzewnicy i myslalem ze utkne w Myśliborzu... Maska w górę i badam co sie stało. Nagle po chwili przejezdza corrado wiec pomachane i za pare chwil podjechało, patrze ze jakies znajome twarze a tam Krzysiek ze swoja uroczą drugą połową :) jak do tej pory przez te 3 lata nigdy na trasie nie spotkałem klubowiczów, tak w tym momencie uratowali mi oni niemal zycie, cud!!! ;) jeszcze raz Wielkie dziekuje Gryzzli za ogarniecie tematu i przedewszystkim za to ze podjechaliscie !! :)

 

 

(aaa na skróconym werzu dojechałem do kostrzyna i wróciłem dnia nastepnego do szczecina.....a waz pekł dopiero 2km od domu wiec podjechałem pod sam dom.!! :))

 

wiec jeszcze raz wielkie dzieki i do zobaczenia! pozdro

Edytowane przez Maax

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grizzli    0

6.08.2011 bardzo miłe spotknie z państwem Grizzli którzy uratowali mi wyjazd!!!! za co bardz ale to bardzo dziekuje im i szczesciu tego dnia ! :) (tak w skrócie to pękł wąż wody do nagrzewnicy i myslalem ze utkne w Myśliborzu... Maska w górę i badam co sie stało. Nagle po chwili przejezdza corrado wiec pomachane i za pare chwil podjechało, patrze ze jakies znajome twarze a tam Krzysiek ze swoja uroczą drugą połową :) jak do tej pory przez te 3 lata nigdy na trasie nie spotkałem klubowiczów, tak w tym momencie uratowali mi oni niemal zycie, cud!!! ;) jeszcze raz Wielkie dziekuje Gryzzli za ogarniecie tematu i przedewszystkim za to ze podjechaliscie !! :)

 

 

(aaa na skróconym werzu dojechałem do kostrzyna i wróciłem dnia nastepnego do szczecina.....a waz pekł dopiero 2km od domu wiec podjechałem pod sam dom.!! :))

 

wiec jeszcze raz wielkie dzieki i do zobaczenia! pozdro

 

Nie ma za co naprawde i oby jak najmniej takich niemilych niespodzianek ;) pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

O 15.10 na Stella Sawickiego w Krakowie czerwone Corrado na numerach KNS z clearami red-white z tylu, lecial w strone M1.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zanat    0

Wczoraj w TVN Turbo w raporcie. Czarne typowo do ściganki na ćwiartkę bodajże z Czech. Za bardzo do oryginału nie było podobne. ale rozpoznałem zanim jeszcze powiedzieli, że to Corrado.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielG60    0

W piątek we Wrocławiu na Legnickiej. Czerwony Corek.

Kolega czasem w Tieto nie pracuje?

20110805896.jpg

20110805897.jpg

to kihonowy parch :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VOLCIK    0

Wczoraj przed południem na Orlenie na rogu Alei Wiśniowej i ul. Ślężnej we Wrocławiu ciemne Corrado, niestety zorientowaliśmy się dopiero po minięciu zjazdu, więc nie było okazji zjechać i porozmawiać ;)

Ktoś od nas? :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gliwa    0

dwa Korki lecace dzisiaj nad morze:) i pakujace sie kolo Dworku w piekny koreczek;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zadi    0

Wczoraj na trasie Kielce-Staszów mijałem się z czerwonym Correm na blachach TKI....

 

Hmm...To kolejny już Corr z moich okolic, którego nie znam, niestety.. (jeden widziałem na zdjęciach ze Świerkocina)

:/

 

Odezwijcie się, hehe :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
CorradoSKJ    0

Dzisiaj w BDG na blachach CZN zielono mi Corrado i n tej samej ulicy stające przed warsztatem czerwone scirro mk2, co za wylęg a zwykle jednego w miesiącu nie mogłem dojrzeć :)

 

A i jeszcze na szwederowie srebrne mk2 z BEDLUKJEM, no comments

Edytowane przez CorradoSKJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VOLCIK    0

Znowu we Wrocławiu - około godziny 14:15 ciemne (granatowe?) Scirocco (chyba MK II) pod marketem EPI), a następnie około godziny 14:30 ciemne Corrado (czarne/granatowe) na blachach DW ...MN (pod centrum handlowym Renoma - jechało na południe, w stronę Arkad) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.