Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Fenri    0

Hanys, ja tego Corka swego czasu często widywałem w okolicach Bełku/Ornontowic, zawsze przejazdem, ale wygladał na zadbanego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj czarne Sciro mk3 na SMI pod Auchan w Mikolowie, pomachane, ale zero reakcji, 2 panie w srodku

pozniej w Katowicach Piotrowicach pod Famurem biale Sciro mk3 na KR, widzialem juz je kilka razy na tej trasie, tez pani za kierownica

Edytowane przez hanys

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

znajomy mi dzisiaj powiedzial ze chyba wczoraj na parku w Żarnowie stalo ciemne Corrado na blatach WWL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

dzisiaj czarne Sciro mk3 na SMI pod Auchan w Mikolowie, pomachane, ale zero reakcji, 2 panie w srodku

pozniej w Katowicach Piotrowicach pod Famurem biale Sciro mk3 na KR, widzialem juz je kilka razy na tej trasie, tez pani za kierownica

 

 

Ty zwracasz jeszcze uwagę na to ścierwo? Przecież to najczęściej bananowe dzieci, bądź panowie z małym pindolem tym jeżdżą- nie wiedząc nawet że istniało coś takiego jak Corrado, czy Sciroo mk1/mk2... ja tam mam na nich wyj**e :)

 

PS. Wiadomo, że są wyjątki potwierdzające regułę- jak Pablo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sloniu    0

dzisiaj w lodzi kolo godziny 11:00 na swiatlach za wiaduktem na brzezinskiej w strone M1 ciemne corrado na blachach EZG, chyba G60

 

czyje??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Dzisiaj na parkingu w Gdańskim zoo widziane corrado na tablicach GA. Z zewnątrz niezbyt ciekawy :P, ale w środku beżowa skórka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0

Dziś przed 15.00 w Wąwolnicy koło Żródełka (powiat Puławy :lol:) wyszliśmy wprost pod granatową sroczkę MK2 na LUB. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

Corrado Eternity-ego w Warszawie (dzięki za zaproszenie, herbatę i pogaduchy) Pozdro Aga :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karo    0

Corrado poprostu widziane wczoraj na parkingu na warszawskim lotnisku w godzinach wieczornych :);)

Edytowane przez karo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

wczoraj wieczorkiem u mnie na wiosce mini spot z Bocianem i jego corrkiem ;)

Edytowane przez Antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Kogo to . Widziane pod magazynami UPS w Łazach ?

 

img11351s.jpg

Edytowane przez kostek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

W czwartek ok. godziny 7 rano widziane byłe autko Maga w W-wie przy zjeździe na Dolinę Służewiecką z Puławskiej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zanat    0

Wczoraj w Bydgoszczy na Łucznicze dwa corrada w tym auto Tego Praksa akurat miał lekkiego nerwa bo ktoś mu wsiadł do auta i zarysował skórę z tego co dobrze usłyszałem :) Nawet mam fotki jak akurat pucuje auto ale jeszcze nie wrzuciłem ich na kompa :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dmkk    0

W piątek mijałam się w Szczecinie, na Autostradzie Poznańskiej około 19.00 z ciemnym corkiem na ZS.

W niedzielę na wjeżdzie na ekspresówkę ze Świnoujścia na Szczecin we wstecznym zauważyłam cora, zwolniłam, niestety właściciel nie miał chyba nastroju na wspólną jazdę, schował się za dupsko audi :( Odpuściłam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

wczoraj około 19, minąłem się z ozikiem na Piasecznie, poznałem go po wystających kołach, jak się zrównaliśmy autami. :D

 

a w sobotę około 14 na granicy wawy i Raszyna minąłem się z Cycem.

Edytowane przez KOSTRZYK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.