Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

kicaj    0

Między Zielonką, a Ząbkami jest sobie las. W tym lesie jest samotny przejazd kolejowy... Wracamy sobie z zakupów i kogo mijamy na tym przejeździe w środku lasu? Ozika! Pozdrówka Bro fajnie się prezentuje ten Twój Ciągnik!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ozik    0

Zawsze kiedy przejeżdżam przez tamte okolice tak sobie myślę że fajnie było by kogoś znajomego spotkać, no i wreszcie się doczekałem! Jechałem do Michała, byłem w Kobyłce po maglownice niedaleko Was, na ulicy Nadmeńskiej. Fajnie było Was zobaczyć, chciałem się zatrzymać ale widziałem że nie było to odpowiednie miejsce, zwłaszcza że inne auta jechały. Sciro Czarnuli jak było piękne tak jest co raz piękniejsze :) Pozdrowionka dla Was :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
#BOOA#    0

Dzisiaj Łuki o ‏‎15:43:37 laugh.gif, Fajnie było zobaczyć Twe Oblicze i usłyszeć ten Piękny dźwięk wub.gif

dsc02591y.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ps Mam nadzieję że Łucja mnie nie zabije chytry.GIF

Edytowane przez #BOOA#

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Łuki    0

Człowieku gdzie moja głowa ? :D

Ps. Łucja się nie gniewa każda kobieta lubi jak jej jakiś pacan maluje kutasy na szybie w samochodzie... xD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czarna!    0

Zawsze kiedy przejeżdżam przez tamte okolice tak sobie myślę że fajnie było by kogoś znajomego spotkać, no i wreszcie się doczekałem! Jechałem do Michała, byłem w Kobyłce po maglownice niedaleko Was, na ulicy Nadmeńskiej. Fajnie było Was zobaczyć, chciałem się zatrzymać ale widziałem że nie było to odpowiednie miejsce, zwłaszcza że inne auta jechały. Sciro Czarnuli jak było piękne tak jest co raz piękniejsze :) Pozdrowionka dla Was :)

 

Jakbyśmy zsynchronizowali czas i zatrzymanie przed przejazdem kolejowym :D Od razu pomyslałam o zdjęciu jakie mogłoby być ;)

Pozdrowionka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nagly    0

Wczoraj o 12:40 na Grójeckiej w Warszawie corr w czarnym macie na blachach chyba CB....

 

Heh, mam szczęście do skrzyżowania Grójeckiej z Bitwy Warszawskiej. 17 lipca widziałem tam korczysława, następny raz byłem tam dopiero dzisiaj i proszę - o 16:30 ciemnozielone scirocco ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

Dzisiaj popołudniu widziany granatowy Correk KPR na rondzie w Proszowicach :)

to butcher,a co ty tam robisz w naszych okolicach? :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
humi    0

Tak zresztą Chrupek skończył swój marny żywot. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Daniel.    0

Dzis pomiedzy Czaplinkiem a Złociencem jakies ciemne corrado PGN... pomrugane ale kierowca był chyba niedowidzacy jakis :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj jakos po 13 na niedobczyckiej w rybniku mijalem srebrne? sciro mk2 na SR blachach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

W niedzielę - M1 w Markach pod Praktikerem Corrado na TKN bodajże... Mieliśmy poczekać aż wyparkuje i zagadać, ale trochę nam się spieszyło.

 

zdjcie0327r.jpg

 

ładny Coreczek.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eternity    0

Kicaj my się już kiedyś poznaliśmy ;]

TKN to moje autko, szkoda że nie zagadałeś.

A ty czym byłeś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbuncio    0

w srode w Reszowie kolo Wielkiej P... ok. godz. 15:30 fioletowy corr na blachach RKR trzymal sie na zderzaku lambo galardo :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tad00    0

Przed chwila w ozimku czerwony cor z piekna blondyna za kolkiem na rejestracji opo.... ktos zna ? :) jak nie to trzeba ja wciagnac do klubu :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czarna!    0

Kicaj my się już kiedyś poznaliśmy ;]

TKN to moje autko, szkoda że nie zagadałeś.

A ty czym byłeś?

 

 

My bylismy moją Sroczką :D a tego dnia taki mayday był na parkingach, że zaparkowałam na stacji Neste :)

Pozdrawiamy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.