Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość   
Gość

z ptakiem na masce? :)

Kiedys była dobra fura, potem przejął ją jakiś młody typek, no i to musiało się tak skończyć, o ile to ten sam samochód. Ale czerwone Sciro w tsk było tylko jedno :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sarmik    0

www.autozlomskarzysko.pl

ul.asfaltowa 1

teren MESKO zakład nr3

41 2534399

607 868 536

 

 

Dzięki wielkie za info. Lecę po części :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj o 21:15 widziane Corrado bliżej nie określonego koloru bo była mgła w miejscowości rakowo , jechało sobię w stronę drobina.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Oooo, zapomniałem, ale we wtorek rano mijałem koło Orzepówki (czyli prawie w mojej wiosce) jadące w stronę Lublina czarne Corrado na Parczewskich blachach to z białymi pasami ala Mustang którym powozi kierownik trochę podobny do Verbusowego Daniela :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Dzisiaj w Toruniu około 9:00 widziane corrado o kolorze morskim :), zagadałam nieśmiałych chłopaków :P Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ema97    0

dzisial w miejscowosci Długie na trasie Łęczna Lublin ciemne corrado jadace do Lublina tak o 15:30 mniej wiecej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ok 17 w Łęczycy czarny corek ELE z takimi lampami jak wyżej

Dopiero teraz sie zarejestrowałem na forum ale jednak juz dawno ktos m nie zuważył

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maslo    0

Dziś o północy(przed chwilą) We Wrocławiu na Krakowskiej zauważyłem coś niskiego i szerokiego o znajomych kształtach. I Gdyby nie ten wózek z Selgrosu, który jakiś pajac zostawił na środku pasa ruchu, pewnie bym go dogonił.

Tyle co zauważyłem to Czerwone Corrado DW...N.. -może to być Rafał24V?

Przy okazji miło, że się kolego zatrzymałeś. Całe szczęście autu nic wielkiego się nie stało.

Edytowane przez maslo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Dziś o północy(przed chwilą) We Wrocławiu na Krakowskiej zauważyłem coś niskiego i szerokiego o znajomych kształtach. I Gdyby nie ten wózek z Selgrosu, który jakiś pajac zostawił na środku pasa ruchu, pewnie bym go dogonił.

Tyle co zauważyłem to Czerwone Corrado DW...N.. -może to być Rafał24V?

Przy okazji miło, że się kolego zatrzymałeś. Całe szczęście autu nic wielkiego się nie stało.

 

 

Maślany to nie ja.Ja mam ciemnego kora być może był to Kwasu on ma czerwonego.O 1 w nocy byłem zupełnie z drugiej strony Wrocławia.

Edytowane przez Rafał24V

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Virus177    0

Przed chwila widziany zielony corek w filmie z Nicolasem Cage'em "Zagubieni w raju" stal koło banku :blush: chyba vr6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Memo 8v    0

Przed chwila widziany zielony corek w filmie z Nicolasem Cage'em "Zagubieni w raju" stal koło banku :blush: chyba vr6

tez własnie ten film ogladałem i miałem pisac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gietek    0

Był tam coreczek przy banku jak piszecie i było to G60.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zadi    0

Ja rozumiem, ze sezon zimowania ale wczoraj na trasie Kielce-Wawa-Olsztyn-Bartoszyce (i powrót oczywiście) żadnego Corra ani Sroki żeby nie było? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sadzyk    0

było było, tyle że pewnie w innych godzinkach, bo sam osobiście jeszcze corem leciałem od strony Kielc na

Radom i spowrotem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

W miejscowości Wolica miedzy Krakowem a Niepolomicami, widziane dzis rano (nie pierwszy raz) ciemne Corado przed posesją :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dmkk    0

30.12 ZS czarne na staluchach zaparkowane na Wyzwolenia ZS..., i tego samego dnia mijałam około 16.00 na malutkim rondzie przy "Leroy Merlin" Daniela i Agę w Ich matowym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sadzyk    0

Dziś, około 10:30na trasie Kraków-Warszawa, dokładnie w mniejscwości Tokarnia, zaraz obok Jędrzejowa, na parkingu stacji bęzynowej gdzie zawsze stoi replika lambo, stało też białe corrado, z białym grilem bez znaczka i brewką :) Czyje? przyznać się :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.