Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

hanys    0

w sobote w Katowicach nowe Sciro w tym takim oczojebnym zielonym kolorze na blachach SBE o ile dobrze pamietam

dzisiaj w Tychach szare nowe Sciro na blachach ST, za kierownica jakas blondyna

 

a pozniej ok 13.45 pod Obi na Kosciuszki w Katowicach widziane Borocco 1.8T Paulusa :) (tak mi sie wydaje)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Dzisiaj na stacji spotkałam Phero w "niecodziennej" sytuacji jak mi cora na kabelki odpalali :D haha. Jechałam akurat na warsztat do brata wymienić aku i oponki na nowiutkie continentale i musiałam zatankować auto, wiedziałam że ryzykowne będzie gaszenie auta, no ale to w końcu corrado i nie raz mi siarę przynosiło :D.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

:lol:

 

Też miałem kiedyś taki dylemat na starym rozruszniku , ale żeby siary nie robić nie gasiłem :D

 

Stary rozrusznik z hukim wpadł do kanału :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Mam linki od zacisków do wymiany i nie mogłam ręcznego zaciągnąć także musiałam zgasić :P. Ale podjechałam na stację na której mnie dobrze znają także była mniejsza siara :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

przecież mogłaś tankować na odpalonym- nie byłoby problemu z odpalaniem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bujson    0

A mi wspollokator wlasnie mowil, ze wczoraj o polnocy bylas widziana Justyna :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Pewnie usłyszał moje pierdzące corrado :D. a o północy wracałam z kumpelą z siłowni :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karlos    0

Długo aktywne fizycznie jesteście dziewczyny :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Wizyta na warsztacie z corrado przedłużyła mi się z 2 godzin na 5, stąd też taka późna wizyta :P. A trzeba było wypalić alkohol z weekendu :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Żółty    0

Dziś około 16.40 na placu Jana Pawła we Wrocku widziano sciro, czarny był albo jakiś ciemny... słońce mnie raziło w oczęta to dokładnie się nie przyjrzałem :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
spirit    0

W niedzielę o 18 na Prymasa przy Górczewskiej czarny corek z tablicami WB, za kółkiem blondwłosa pani. Dziś o 16 na Grójeckiej przy Banacha grafitowy corek z tablicami CG.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marek_w    0

Dzisiaj okolo godziny 16 w Północnej Walli w miejscowosci RHYL widzialem czerwone Corrado na polskich blachach SZ xxxxx, w srodku dwoje ludzi. nie zdazylem zatrobic. Ktos stad?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
humi    0

A dwie sroki widziałam dzisiaj. Jedna czarna MKII w Kwidzynie na blachach GKW (w sumie w jednym i tym samym miejscu zawsze stoi, na parkingu przy ul Polnej) ^_^ A druga w komisie biała MKII w Malborku na sztumskich blachach. 3500 PLN :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
humi    0

Była biała, w miarę ładnie się prezentowała, stała w rogu komisu, który znajdował się po prawej prawej stronie ulicy jadąc w stronę Gdańska ze Sztumu, blachy GSZ, za szybą karteczka 3500,- Wystarczająco dużo informacji? :D

 

Nie no nie wiem, przejechałam z jakąś tam prędkością obok i tylko mi mignęła. :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Dzisiaj przy obwodnicy Nidzicy zaparkowane ciemne corrado. Jakiś nowy sąsiad Praksa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Przed chwilą na Królewskiej w Krakowie widziane seryjne Corrado KR......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0

Przedwczoraj na trasie Lublin - Warszawa ciemny corr na blacach LKS. Nawet nie zdążyliśmy pomrugać światłami, bo śmigaliśmy szybko i zobaczyliśmy go w ostatniej chwili. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Jak to się szuka w tych googlachBo na google map znalazłęm tylko swojego i to w pracy i tylko widok z góry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Żółty    0

Jak to się szuka w tych googlachBo na google map znalazłęm tylko swojego i to w pracy i tylko widok z góry.

 

Musisz wpisać adres a następnie musi ci się na mapie pojawić odnośnik przy pasku zbliżania i oddalania obrazu - taki pomarańczowy ludzik przeciągasz go na ulicę w wybrane przez ciebie miejsce i gotowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Żółty zrobiłem jak mówiłeś i okazało się ,że kor a nie ma co prawda ale kamera zagląda mi centralnie w okna domu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.