Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

marcinb    0

W piątek na Skwerku w Gdyni przejeżdżające Corrado, z zegarami na słupku A, blow-off, i chyba fioletowy.

 

Dzisiaj mój kolega ze studiów widział corrado, rozmawiał z jego właścicielem i mówił, że zna taką jedną z corrado, ten ktoś odpowiedział "Justyna, czy Kasia?" hehe... któż to był :)?

 

wychodzi na to, że to ja :)

Edytowane przez marcinb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Żółty    0

Wczoraj we Wrocławiu na Opolskiej ok godziny 15 widziałem białe Corrado

Stało trochę daleko więc żadnych szczegółów nie dojrzałem.

 

 

Ja tam pracuję i parkuję tam codziennie. Ja ciebie widuje tak często że zasrałbym cały temat gdybym miał pisać za każdym razem gdy cię widzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

dzisiaj na skrzyżowaniu Puławska/Poleczki widziany czarny Vr, prawdopodobnie Ozik ale nie zdążyłem się upewnić gdyż bardzo się gdzieś spieszył - swoją drogą pięknie brzmi Vr'ka :) szkoda że stałem na światłach w przeciwną strone, pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

po kołach nie widziałeś kto? :P Musisz być bardziej czujny- Ozik ma 16stki nosorożce, a to były 17stki OZety ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

gdyby udało mi się zobaczyć od boku to poznałbym ale widziałem tylko od tyłu: szeroko + czarny kolor i dzwięk vr'y. Trzeba było tak nie uciekać szybko to bym już zrezygnował z tej wizyty w kfc i dojechał pogadać :)

Edytowane przez grelfons

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

jeśli rejestracja tylna USA to mój, jeśli zwykła- Ozik :) szkoda, że się nie pokazałeś- nawet nie wiedziałem, że gdzieś tam jesteś :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

stałem na pasie do skrętu w lewo na Poleczki jadąc od Piaseczna a to że mnie nie widziałeś to zrozumiałe bo słychać było że walczysz z brakiem trakcji i z tym żeby trafić w ulicę i nie masz czasu żeby się rozejrzeć :) pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

ja też po okolicy Piaseczna dzisiaj :P kręciłem się :D

Olaf - nie miałem czasu podlecieć..

Edytowane przez poprostu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

stałem na pasie do skrętu w lewo na Poleczki jadąc od Piaseczna a to że mnie nie widziałeś to zrozumiałe bo słychać było że walczysz z brakiem trakcji i z tym żeby trafić w ulicę i nie masz czasu żeby się rozejrzeć :) pozdro

 

hahahahahhahahahaha, ale jak to? :))) przecież ja jestem ostoją spokoju- jeżdzę do 3tys :P

 

Darek luuuuz, ja muszę do auta jeszcze Twoją kratkę wrzucić, bo gietkowe graty już mam :P

Edytowane przez olafart

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Johnny    0

Wczoraj o 9:49 w Poznaniu na skrzyżowaniu przy PKSie widziane ciemne Corrado. Przyciemnione tylne szyby, felgi ciemne z jasną obwódką. Za daleko stałem, żeby więcej szczegółów podać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ozik    0

dzisiaj na skrzyżowaniu Puławska/Poleczki widziany czarny Vr, prawdopodobnie Ozik ale nie zdążyłem się upewnić gdyż bardzo się gdzieś spieszył - swoją drogą pięknie brzmi Vr'ka :) szkoda że stałem na światłach w przeciwną strone, pozdro

 

 

Jeśli było to po godzinie 14:00 to mogłem być ja, śpieszyłem się. Pozdro :) Czym jechałeś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

czyli jednak to mógł być Ozik, to teraz już sam nie wiem który to z was czy Olaf czy Ozik :P a ja byłem przewietrzyć moją niebieską strzałę :) a było to jakoś między 14 a 15a swoją drogą Ozik mieszkamy na jednej wiosce a jakoś nigdy nie mogę Cie nigdzie trafić, pozdro

Edytowane przez grelfons

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ozik    0

Bywam tam dość często, jak nie w METCOMPIE to u znajomego na Agrestowej. Przerąbane garby tam macie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Wczoraj w Gdańsku na Łostowickiej widziany blue Phera :), to ja trąbiłam na Ciebie - jechałam białą strzałą

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PHERO    0

wlasnie dziwiąc się kto to trąbi wychyliłem głowę i zauważyłem Cię :) Podniosłem rękę do góry ale nie wiem czy widziałaś, jechałaś chyba francuzem o ile dobrze pamiętam i szkoda ze w przeciwna stronę :P

 

 

p.s

 

dnia 2 czerwca kolo godziny 20:00 spotkałem na parkingu auchan takie corrado :)

 

ab68cf2d398b14d9.jpg

 

c9b9eeb25b8f412agen.jpg

Edytowane przez PHERO

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Chłopaczek z Kolbud nim jeździ :). Spotkałam go na zlocie w Nowym Stawie

 

 

Phero dobrze widziałeś, jechałam moją Peugeociną :P. Podczas Euro wolę nie wypuszczać się corrado ;)

Edytowane przez Justyna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

dzisiaj w miejscowości Kargowa ciemny korr PWL... na białych borbetach :) stał sobie w centrum ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maslo    0

Widzane 3 razy w Oławie czerwone Corrado na blachach DW ## N

Raz na 3-go Maja, Dwa pod Technikum Mechanicznym, trzy ... no może 2 razy

2012-06-12-061.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.