Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

gietek    0

Jechałem renaultem z wesela z familio (że bym sam jechał to bym się zatrzymał,pogadali by my),a znam i nie znam w końcu my z lubelskiego.POZDRAWIAM

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
baan4n9    0

no szkoda że nie mogłeś sie zatrzymać..

pewnie z opowieści pewnego Pana Dariusza...:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

no szkoda że nie mogłeś sie zatrzymać..

pewnie z opowieści pewnego Pana Dariusza...tongue.gif

 

 

żółta kartka! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

2,0 TFSI :)

 

 

I teraz wszyscy raaaaa-zem!!!

 

 

 

2.0 TFSI RZADZI!!!

Edytowane przez Adanio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

ale po co? za 300tys km się ustawimy, jak twoje TFSI będzie miało przebieg zbliżony do mojego aktualnego :)

poza tym to jeden z tych ekopedalskich silników, a wszystkim co jest Eko trzeba gardzić i ustawianie się z takim barachłem mija się z celem- nawet jak mnie zerżniesz jak psa, to to mi się morda będzie cieszyła, a wiesz czemu? po raz : Corr to Corr- jazda nim zawsze jara człowieka, a po dwa 6 garów w VRze żeby było nawet zajebane mułem daje taką frajdę z obcowania ze sobą, jak żaden inny z silników VW, a już na pewno żadna z tych nowych popierdółek robiona pod tych pięknych lolków ze szklanych biurowców, ważących 45kg i ubierających się w zwężane, kolorowe spodenki Dolce&Gabbany i zarzucających na swoje cienkie szyjki zajebisty jedwabny szal od Armaniego :)

pozdr

Edytowane przez olafart

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roberciak    0

Drzewo fajnie że vw to może jeszcze się wypije browara na jakimś zlocie:-)

Tfsi chyba troche nie dopracowany ale może nie będziesz miał problemów:-P zwroc uwagę na popychcz pompy wysokiego ciśnienia.....

To kiedy ustawka że starym corrado ??:-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
młodziutki    0

a już na pewno żadna z tych nowych popierdółek robiona pod tych pięknych lolków ze szklanych biurowców, ważących 45kg i ubierających się w zwężane, kolorowe spodenki Dolce&Gabbany i zarzucających na swoje cienkie szyjki zajebisty jedwabny szal od Armaniego :)

pozdr

:lol: :lol:

 

sepot widziany wczoraj po 23 niedaleko Hali Targowej -_-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roberciak    0

Robert TSI był nie dopracowany, a ten TFSI jest dopracowany i nie ma z nim żadnych problemów (TSI=200KM, TFSI=210KM).

 

A z Tobą nie mam po co się ustawiać na kresce ;) Przynajmniej nie teraz :P Poczekam aż się skończy gwarancja :)

Na odwrót Tfsi jest starszy od tsi.U mnie w gti był Tfsi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roberciak    0

Robert TSI był nie dopracowany, a ten TFSI jest dopracowany i nie ma z nim żadnych problemów (TSI=200KM, TFSI=210KM).

 

A z Tobą nie mam po co się ustawiać na kresce ;) Przynajmniej nie teraz :P Poczekam aż się skończy gwarancja :)

Na odwrót Tfsi jest starszy od tsi.U mnie w gti był Tfsi Ty chyba masz tsi ale mało istotne

wpadnij kiedyś z Marem do nas

Edytowane przez Roberciak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maro    0

Na odwrót Tfsi jest starszy od tsi.U mnie w gti był Tfsi Ty chyba masz tsi ale mało istotne

wpadnij kiedyś z Marem do nas

no to jak juz wpadniem to napewno nie bedzie tsi czy tfsi tylko odcinka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

ale po co? za 300tys km się ustawimy, jak twoje TFSI będzie miało przebieg zbliżony do mojego aktualnego :)

poza tym to jeden z tych ekopedalskich silników, a wszystkim co jest Eko trzeba gardzić i ustawianie się z takim barachłem mija się z celem- nawet jak mnie zerżniesz jak psa, to to mi się morda będzie cieszyła, a wiesz czemu? po raz : Corr to Corr- jazda nim zawsze jara człowieka, a po dwa 6 garów w VRze żeby było nawet zajebane mułem daje taką frajdę z obcowania ze sobą, jak żaden inny z silników VW, a już na pewno żadna z tych nowych popierdółek robiona pod tych pięknych lolków ze szklanych biurowców, ważących 45kg i ubierających się w zwężane, kolorowe spodenki Dolce&Gabbany i zarzucających na swoje cienkie szyjki zajebisty jedwabny szal od Armaniego :)

pozdr

 

Olaf Ju ar maj hiroł!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

gardzę tym ścierwem :)

 

 

zapraszam na pw

Edytowane przez Drzewo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ozik    0

Drzewo, załóż projekt, w końcu SCIROCCO :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Biorąc pod uwagę jak bardzo Drzewo jest wyczulony na moc, prowadzenie i osiągi auta wybór w tym przedziale cenowym jest mocno ... zaskakujący. Oprócz tego, że nowe Sciro nie ma już charakteru swoich poprzedników. Nie słynie również z nadprzeciętnych osiągów czy prowadzenia co z kolei jednoznacznie mnie również kieruje ku opinii Olafa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Ale bez napinacza Pany. Napisałem tak gdyż w mojej głowie powstał następujący ciąg myślowy: Kiedyś Drzewo napisał coś w stylu że nie sądzi aby jakiekolwiek Sciro było szybsze niż jego Corr i że Corrado jest cytuję "lepsze" niż jakiekolwiek Scirocco :) Więc skoro G60 które ponad wszelką wątpliwość i bezapelacyjnie rzadziło mimo to zostało wymienione na Scirocco TFSI to oznacza że:

- albo Drzewo się mylił co jest niemożliwe

- albo owe TFSI rzadzi bardziej a przynajmniej tak samo jak G60 (w co najbardziej wierzę i dlatego tak napisałem)

- albo Drzewo spróchniał szybciej niż się spodziewaliśmy i przesiadł się na bezproblemowe nowe i wygodne dziadkowe auto :)

 

P.S: Ja bym takim Sciro nie pogardził. Sprzedałbym je a za zdobyty kapitał zakupiłbym dużo fajnych gadżetów do Corra i jeszcze zwlókłbym zza granicy kilka fajnych sztuk na graty :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0

ale po co? za 300tys km się ustawimy, jak twoje TFSI będzie miało przebieg zbliżony do mojego aktualnego :)

poza tym to jeden z tych ekopedalskich silników, a wszystkim co jest Eko trzeba gardzić i ustawianie się z takim barachłem mija się z celem- nawet jak mnie zerżniesz jak psa, to to mi się morda będzie cieszyła, a wiesz czemu? po raz : Corr to Corr- jazda nim zawsze jara człowieka, a po dwa 6 garów w VRze żeby było nawet zajebane mułem daje taką frajdę z obcowania ze sobą, jak żaden inny z silników VW, a już na pewno żadna z tych nowych popierdółek robiona pod tych pięknych lolków ze szklanych biurowców, ważących 45kg i ubierających się w zwężane, kolorowe spodenki Dolce&Gabbany i zarzucających na swoje cienkie szyjki zajebisty jedwabny szal od Armaniego :)

pozdr

 

Hmmm, tutaj widzę, że potrzeba psychologa. Chociaż, zalatuje cięższym przypadkiem... Moja drobna sugestia - z takimi opiniami należy uważać, bo w ten sposób można o każdym napisać. Również o Tobie, czy o pasji jaką jest Corrado. Również o Twoim nietypowym fetyszu.

 

nawet jak mnie zerżniesz jak psa, to to mi się morda będzie cieszyła

 

Drzewo, ja bym zaproszenia (wyzwania?) nie przyjmował.

Edytowane przez marcinb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

dobre miejsce na taką rozmowę przecież : PRZEDSZKOLE biggrin.gif

 

 

ale z Olafem zgadzam się... :P

Edytowane przez poprostu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bishop    0

Wczoraj czarne Corrado na tablicach GA w Wejherowie, stało zaparkowane na ul. Sobieskiego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

Wczoraj widziane ciemnozielone Corrado G60 w okolicach Olsztyna na blachach NBA K...

 

Któż to ? :)

To chyba i nasza G60-tka została ustrzelona :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

qfa, dzisiaj widziałęm w Legionowie czarnego Corra z czerwonymi znaczkami VR6 na CZARNYCH blachach!!! Wyglądał na oryginała, na speedlinach, za kółkiem gość z wąsem starszy od mojego ojca- czyli po 50tce na pewno! W szoku byłem i nie ogarnąłem numerów (zanotowałem tylko, żę czarna tablica)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

ale po co? za 300tys km się ustawimy, jak twoje TFSI będzie miało przebieg zbliżony do mojego aktualnego :)

poza tym to jeden z tych ekopedalskich silników, a wszystkim co jest Eko trzeba gardzić i ustawianie się z takim barachłem mija się z celem- nawet jak mnie zerżniesz jak psa, to to mi się morda będzie cieszyła, a wiesz czemu? po raz : Corr to Corr- jazda nim zawsze jara człowieka, a po dwa 6 garów w VRze żeby było nawet zajebane mułem daje taką frajdę z obcowania ze sobą, jak żaden inny z silników VW, a już na pewno żadna z tych nowych popierdółek robiona pod tych pięknych lolków ze szklanych biurowców, ważących 45kg i ubierających się w zwężane, kolorowe spodenki Dolce&Gabbany i zarzucających na swoje cienkie szyjki zajebisty jedwabny szal od Armaniego :)

pozdr

dobrze gada. polać mu :excl:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.