Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

KrzaquG60    0

to Ty młoda dupa jesteś, synek :)

 

Mam wkońcu 13 lat, ale correm już jeżdże (tylko na jedynce :D)

Edytowane przez KrzaquG60

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

looo kurde :D ojcu sie nie chce siedziec na forum to synkowi kazal sie zarejestrowac :D:)

 

jakas cenzura powinna byc wprowadzona :D

ale dobrze, niech rosnie nowe pokolenie :)

 

i moze nie pisz do nas przez "pan", bo w kompleksy popadniemy, ze starzy jestesmy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

looo kurde :D ojcu sie nie chce siedziec na forum to synkowi kazal sie zarejestrowac :D:)

 

jakas cenzura powinna byc wprowadzona :D

ale dobrze, niech rosnie nowe pokolenie :)

 

i moze nie pisz do nas przez "pan", bo w kompleksy popadniemy, ze starzy jestesmy :D

 

 

no dobra skoro każdy sie mnie czepia to postaram sie nie mowic pan :D

 

a co znasz mojego tate ?

mowil mi ze zna mpsa kicaja praksa i pewnie jak bym go popytal, po pokazywal wasze konta to by pewnie jeszcze kogoś by poznał to moze Ciebie tez zna :)

Edytowane przez KrzaquG60

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

tatoijakistyp.jpg

 

Ten w czarnej to tato. Kojarzy go ktos? Przepraszam ze nie na temat ale bardzo mnie nurtuje kto z klubu mojego tate zna :excl: A ten typek koło niego to ktoś z was ? :rolleyes:

Edytowane przez KrzaquG60

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

no dobra skoro każdy sie mnie czepia to postaram sie nie mowic pan :D

 

a co znasz mojego tate ?

mowil mi ze zna mpsa kicaja praksa i pewnie jak bym go popytal, po pokazywal wasze konta to by pewnie jeszcze kogoś by poznał to moze Ciebie tez zna :)

 

Tatę kojarzę z widzenia, ale z racji, że jestem już naprawdę stary nie pamiętałem z którego zlotu i teraz już wiem, bo zajrzałem na Twój profil. :D

 

Jak będziesz miał jakieś pytania odnośnie forum to wal do mnie na PW, bo z racji tego, że jestem już bardzo stary zostałem tu moderatorem ;)

 

Chciałem przy okazji zauważyć, że chłopak ma trzynaście lat, a ortografią i interpunkcją posługuje się lepiej od wielu "dorosłych" userów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

Tatę kojarzę z widzenia, ale z racji, że jestem już naprawdę stary nie pamiętałem z którego zlotu i teraz już wiem, bo zajrzałem na Twój profil. :D

 

Jak będziesz miał jakieś pytania odnośnie forum to wal do mnie na PW, bo z racji tego, że jestem już bardzo stary zostałem tu moderatorem ;)

 

Chciałem przy okazji zauważyć, że chłopak ma trzynaście lat, a ortografią i interpunkcją posługuje się lepiej od wielu "dorosłych" userów.

 

No dziękuje za zachęcające słowa, a co do ortografii to czytam dużo książek, i z chłopaków z klasy z dyktand byłem najlepszy i miałem 5 z polaka :blush:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

od 1:14 Praks

 

Nie tylko - jest jeszcze correk na NO, wydaje mi się że też z klubu bo jest taki <_<

Edytowane przez KrzaquG60

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

Danar... <_< Dziwię się że są ludzie co nie znają grubszych projektów... ^_^

 

Jeżeli Ci chodzi o to, że ten correk na NO to danara to się mylisz, bo danar ma rejestracje NBA, tak jak corr taty :D (chyba że zmienił).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbuncio    0

w środę w Rzeszowie na wiadukcie tarnobrzeskim widziałem ciemne corrado, a za kierownicą znajoma twarz, z tego co pamiętam to chłopaczek na imię ma Kuba, (kolega Lenio) i w przeszłości miał już corra :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
indi    0

jakies 10 minut temu szara sroczka widziana w Drawsku pomorskim rejestracje chyba zsz ale nie jestem pewien.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Johnny    0

Przed dwiema godzinami na krajowej 11 na 231km widziany ciemny Corr jadący w stronę Koszalina na tablicach SJ XXXX. Po stanie wypucowania domyślam się, że jechał na Laski :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

4e8dcc27fcbd8308med.jpg

21404c06717d3f0cmed.jpg

 

takiego H temu znalazłem w Warszawie w okolicach ul. Racławickiej :) rejestracja KGR 77RA, w środku czarna skóra i straaaaszny syf (dla mnie szok, że tak można mieć w Corrze :P) włacznie z otwartym sosem do pizzy (Pip!!!!) 8v, ewentualnie 16v (an pewno nie VRa :P)

Edytowane przez olafart

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

4e8dcc27fcbd8308med.jpg

 

takiego H temu znalazłem w Warszawie w okolicach ul. Racławickiej :) rejestracja KGR 77RA, w środku czarna skóra i straaaaszny syf (dla mnie szok, że tak można mieć w Corrze :P) włacznie z otwartym sosem do pizzy (Pip!!!!) 8v, ewentualnie 16v (an pewno nie VRa :P)

 

Klime miał ? <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

nie wiem- jak zobaczyłem burdel w środku to tak mnie odrzuciło że się oddaliłem do swojego i nie wnikałem :P A z zewnątrz, na pierwszy rzut oka, źle nie wyglądał...

 

tak mnie zastanawiał, że aż dzisiaj znów tam pojechałem i ofotografowałem :) W środku nie skóry, a czarny materiał, ale generalnie auto w 95% oryginalne- 8v w full opcji (2 poduchy, elektryka, klima, grzanie dupy) z 95 roku. miał gaz, nie wiem czy dalej ma. Wg mnie- fajna baza pod auto klubowe (org jak Galun, lub zmienione na VR6 jak Bart-ka). kilka fotek:

 

159823ac1dc3f6c3med.jpg

56ccc6eed95fea67med.jpg

b04eb749444cba8amed.jpg

 

jak to ktoś od nas to: posprzątaj chłopie w środku, bo wstyd aż bierze, a naprawdę ciekawie by wyglądał czysty i bez sajgonu wewnątrz :)

podr

 

Klime miał ? <_<

 

jak wyżej- ma klimę :)

Edytowane przez olafart

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

trzy i kilka dobrych golfow w żarnowie pod kosciolem o 16, jakis slub był widziałem, ładna obstawa, pozdro :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.