Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał24V    0

Przed chwilą na ul.Księca Witolda we Wrocku mijałem się z czerwonym korem ,który wyjechał z Orlenu.I to był chyba Kihon.Przychamowałem ale chyba mnie nie widział.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

dzis na parkingu przy giełdzie samochodowej w krakowie czerwone corrado na KMY,,,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VOLCIK    0

Wczoraj (29.06) ciemne (może czarne) Corrado z pomarańczowymi kierunkowskazami na A4 - jechało w kierunku Wrocławia, a widziane było w okolicy zjazdu na Strzelce Opolskie. Niestety nie mogłem się przyjrzeć dokładniej, bo jechałem w przeciwnym kierunku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

dzis na parkingu przy giełdzie samochodowej w krakowie czerwone corrado na KMY,,,

Ten?

57729838606443489085_thumb.jpg

Edytowane przez Sebastian

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
AdEK    0

Dziś w Nowym Targu na rynku granatowe Corrado chyba 16V kr na rej KTT **VC i ostatnio na GSMP Limanowa startowała biała sroczka MKII na krakowskich blachach, na budzie wiele oznaczeń i duże napisu "Kupczyk"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz46   
Gość Mateusz46

dziś rano w Toruniu na samym wylocie na Poznań widziałem ładnego fioletowego Corrka stał zaparkowany w przydrożnym ogródku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ten z zielonym dachem, to chyba szprajem prysniety, pamietam jak ktos sie wlasnie tutaj wypowiadal, ze mial tego corra i sprzedal go dla typa ktory go tak ladnie odpicowal :)

 

Ja o nim pisałem,moj tata byl poprzednim właścicielem ;p;p;p masakra;d szkoda corra [*]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

j906.jpg

5x7f.jpg

 

Kolejne czerwone widziane w Mińsku, tym razem oczień zadbane ;)

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
barti    0

Wczoraj w Jelczu-Laskowicach koło firmy Italmetal .Chyba czarny był a na pewno ciemny kolor na DWR :-)).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

Dzisiaj w olsztynie niedaleko alfy widziałem dosyć ładnie ogarniętą szesnastke na glebie, blachach NNI, pewnie 92r, bo decha ST, a buda NT, z klimą, z przodu set ap inpro i brewka kamei z grillem fk. Miał lekko walnięty prawy przedni błotnik. Wsadziłem za wycieraczke ulotkę zapraszającą do klubu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
duffs10    0

dziś rano w Toruniu na samym wylocie na Poznań widziałem ładnego fioletowego Corrka stał zaparkowany w przydrożnym ogródku

 

to royas piekna ma ta bestie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

Obyś mi nic za wycieraczki nie wsadzał ;)

Czemu? A wiesz, że to właśnie na Ciebie miałem tą karteczkę? :D Tak dla jaj, żeby wsadzić, ale nie wiedziałem, że zobacze innego cora :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Memo 8v    0

no ja p.ierdole karteczki sobie wsadzaja :o

Edytowane przez Memo 8v

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
GregorioN    0

Wczoraj około godz. 14 w miejscowości karnieszewice żółte corrado chyba białego.

 

A dzis o 13.30 w Darłowie srebrne sciro.

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

no ja p.ierdole karteczki sobie wsadzaja :o

Niby dlaczego nie mogę promować klubu tą ulotką, którą jak samo pisze, można wsadzić za wycieraczkę przypadkowemu corrado ? :wacko:

ulotka_zpsf76ea4e7.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

Dzisiaj znowu pod Radomiem ciemne rrado na WR, białe RMy z szerokim rantem, grill ala rieger i chyba osprzet inpro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

Niebieski z dieslem (żadna benzyna tak nie dymi) w Bełżycach koło Lublina. Pomachane oczywiście, niestety nie zatrzymał się...

Prawdopodobnie to ten z Poniatowej - tyle, że rejestracja CRA...? Podobno do sprzedania na Tablicy.

A i jeszcze w Kozłówce niedaleko pałacu przed Kamionką stoi Corrado do sprzedania - nie wiem jakie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.