Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

olafart    0

wczoraj na Modlińskiej Corrado VR6 na turbinie, rejestracja WA i chyba ciemnozielony kolor (ciężko o 23 dojrzeć jak VR6T przyspiesza...)- pomachane :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mały    0

Dzisiaj w olsztynie niedaleko alfy widziałem dosyć ładnie ogarniętą szesnastke na glebie, blachach NNI, pewnie 92r, bo decha ST, a buda NT, z klimą, z przodu set ap inpro i brewka kamei z grillem fk. Miał lekko walnięty prawy przedni błotnik. Wsadziłem za wycieraczke ulotkę zapraszającą do klubu :)

 

KrzaquG60

 

Nie powiem, miło byłem zaskoczony widząc "ulotke" za wycieraczką :P

Ale o clubie wiem już od kilku dobrych lat... :D

 

Co do błotnika to niedługo będę ogarniał temat, po całych 60 km zrobionych w tym roku złomkiem, nastęnego dnia na parkingu zastałem go w takim stanie... :wacko:

Tylko żeczoznawca oceni szkodę i będę działał :wub:

Edytowane przez Mały

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

Oooo jak miło, że napisałeś, nazabawniejsza była pani, która siedziała na schodach i patrzyła na mnie jak na idiote, jak chodze w koło corra i na dotatek wsadzam coś za wycieraczke :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karo    0

Dziś tak parę minut po 18 w Jankach na światłach widziane dwa corki czarny na rej. RJS ... (miał klubowe naklejki) i biały na rej. LU ... oba jechały w kierunku Raszyna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
indi    0

Wczoraj na trasie Warszawa -Mińska Mazowiecki okolo godziny 20 widziane wiśniowe corrado.Nie widzialem blach bo za syzbko lecial.Klubowy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
matash    0

dzis na Mogilskiej zolte oklejone 16v w nowej budzie ze starym srodkiem, reklamuje jakis zlom :ph34r: wygladalo z bliska calkiem znosnie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alanalan    0

wczoraj na wyścigach w Katowicach na Muchowcu ciemne Corrado na Krakowskich tablicach, wyciągnięte nadkola, brak dokładki, grill ala rieger, oraz czarne/ciemno szare Scirro na Katowickich blachach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
janek    0

Rudna Mała koło 14 chyba widziany rechol :> .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
OskaR_i20    0

Jak wczoraj to na pewno nie on bo o 14tej widziałem jak był świadkiem w kościele na ślubie brata :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
janek    0

czerwony cor na bobretach A , konkretna gleba , tylko cos dziwnego miał na zderzaku z przodu cos czarnego w miejscu rejestracji , deszcz padał i dobrze nie widziałem....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gliwa    0

Pare dni temu na Brzeskiej w Wawie ciemny Cor bez przedniej tablicy z wwl:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

dzis na Mogilskiej zolte oklejone 16v w nowej budzie ze starym srodkiem, reklamuje jakis zlom :ph34r: wygladalo z bliska calkiem znosnie

czesto go tam widuje,kiedys bylo o nim forum bo byl do sprzedania na allegro w Brzesku i ktos go nawet ogladał ale cena bylo zbyt mocno wygórowana a auto bylo robione ponoc przez jakis uczniów na prace dylomową czy cos podobnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bartez    0

Ja w 99 roku na pracę dyplomową robiłem scirocco mk1:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zanat    0

Wczoraj koło 14 mijałem się na trasie ustronie morskie-koszalin z fioletowym correm z bra na masce. Ja jechałem czerwonym podniosłem łapę ale nie wiem czy zostałem zauważony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maciek2012    0

Dziś w okolicach 14 w Brzeszczach mijany chyba czarny corr, niestety inne auta mi go zasłoniły... ktoś stąd? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.