Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

jaco    0

Przed chwilą Warszawa - Ursynów widziany ciemno-wiśniowy VR6 z tylną klapą clean. Pomachane, kciuk w górę - kierman odwdzięczył się rykiem VR-a :-) Ktoś z forum? Chyba czarne felgi i bastuck na końcu.

 

Ano byłem się przewietrzyć ^_^

Pozdro chłopaki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
baan4n9    0

ten zielony kor był kiedyś do wzięcia za 1500 chyba z harmonijkową dupą, skrócony o jakieś 20cm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kamil_Be    0

Ano byłem się przewietrzyć ^_^

Pozdro chłopaki :)

 

Chciałem Cię gonić ale Fiorino 1.4 nie miałoby szans :D Szkoda, że nie widziałeś miny pasażera jak VR był w górnych obrotach...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrzaquG60    0

Pamiętacie tego VRa co miał halo i kierunki z poloneza czy czego tam? Widziałem go :ph34r: Pojechał do Giżycka, i powiem szczerze że nie trafił w dobre ręce, jeszcze bardziej zapuszczony -_- Uwalony cały w piachu jak by ktoś nim jakieś rajdy plażowe robił, próg cały przegnity... jednym słowem - teraz nadaje się wyłącznie na graty... :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

Ale zabawne :lol::ph34r:

 

W sobotę mijałem się w Nowogardzie z granatowym correm , chyba na serii bez bumpera , ogólnie szału nie robił , rej ZST w środku Pan ok 50 lat

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

A ja dziś znalazłem zapuszczone Corrado ori us wersja g60 mech na uszczelkach stal koło płotu przy drodze zatrzymałem sie i pytam typa czy do sprzedania to odpowiedział ze nie bo to jego muzeum :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kamil_Be    0

Ale zabawne :lol::ph34r:

 

W sobotę mijałem się w Nowogardzie z granatowym correm , chyba na serii bez bumpera , ogólnie szału nie robił , rej ZST w środku Pan ok 50 lat

 

A on pewnie pomyślał: "O Alien, szału też nie robi" :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

A ja dziś znalazłem zapuszczone Corrado ori us wersja g60 mech na uszczelkach stal koło płotu przy drodze zatrzymałem sie i pytam typa czy do sprzedania to odpowiedział ze nie bo to jego muzeum :/

 

Nie było to przypadkiem w sławnie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

nie nie ,to corrado stoi w Monachium kolo betoniarni na Allachu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

A on pewnie pomyślał: "O Alien, szału też nie robi" :P

no napewno , zwłaszcza , że jechałem samochodem dziewczyny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

Wczoraj kolo 14.30 w Trzebini z ul. Krakowskiej wypatrzone fioletowe Corrado, jak sie okazalo 16V z czarnym skorzanym wnetrzem NT, ogolnie auto w swietnej kondycji, w szoku bylem ze uchowal sie taki w okolicy a nigdzie (chyba??) sie nie udziela ;)

Wyglada na to, ze pracownika myjni samochodowej, bo zdaje sie ze stoi tam reguralnie.

 

 

zdj1190cie0342_zps051b71da.jpg

 

zdj1190cie0341_zps1dd084ea.jpg

 

beznbsptytu1420u_zps67b94ebe.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sensu    0

Dziś tak parę minut po 18 w Jankach na światłach widziane dwa corki czarny na rej. RJS ... (miał klubowe naklejki) i biały na rej. LU ... oba jechały w kierunku Raszyna.

 

Ten "biały" na LU to mój nabytek :) wracałem z Wydziału Komunikacji w Lublinie do Wawy. Projekt jeszcze nie ukończony więc mogło autko wyglądać na troszkę zaniedbane :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sensu    0

Dzisiaj odbieram dopiero ECU z naprawy... już trzecie :/ niestety takie są koleje losu jak się ubzdura przekładka na 1.9tdi :P Jak się uda go dzisiaj odpalić wieczorem to podjadę.

Tylko o której i gdzie? No i tak jak pisałem samochód jest w baaaaardzo ciekawym stanie. Dużo a nawet bardzo dużó pracy jeszcze przy nim mnie czeka. Aktualnie walczę z elektryką po przekładce, jak tylko to ogarnę idzie do lakiernika :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Dzisiaj odbieram dopiero ECU z naprawy... już trzecie :/ niestety takie są koleje losu jak się ubzdura przekładka na 1.9tdi :P Jak się uda go dzisiaj odpalić wieczorem to podjadę.

Tylko o której i gdzie? No i tak jak pisałem samochód jest w baaaaardzo ciekawym stanie. Dużo a nawet bardzo dużó pracy jeszcze przy nim mnie czeka. Aktualnie walczę z elektryką po przekładce, jak tylko to ogarnę idzie do lakiernika :)

 

Sensu to nie przypadkiem ty Raku ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

a ja ok. 15 widziałem bodjaże Olafa, wyjeżdżałem firmowym wozem z BP na rogu Puławska/Płaskowickiej i przekmnął mi ciemny corr z US blendą z tyłu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

a ja ok. 15 widziałem bodjaże Olafa, wyjeżdżałem firmowym wozem z BP na rogu Puławska/Płaskowickiej i przekmnął mi ciemny corr z US blendą z tyłu.

 

człowieku, ja na pace miałem 170kg płytek gresowych- nie mogłem "przemknąć" :P :P :P Ale fakt, to byłem ja :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
matash    0

Wczoraj kolo 14.30 w Trzebini z ul. Krakowskiej wypatrzone fioletowe Corrado, jak sie okazalo 16V z czarnym skorzanym wnetrzem NT, ogolnie auto w swietnej kondycji, w szoku bylem ze uchowal sie taki w okolicy a nigdzie (chyba??) sie nie udziela ;)

Wyglada na to, ze pracownika myjni samochodowej, bo zdaje sie ze stoi tam reguralnie.

 

 

zdj1190cie0342_zps051b71da.jpg

 

zdj1190cie0341_zps1dd084ea.jpg

 

beznbsptytu1420u_zps67b94ebe.jpg

 

Corrado Bolo, byl/jest nawet projekt tutaj ale chyba dawno nie aktualizowany

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.